Фото - Універсальна майнінг-ферма пов'язана з штучним інтелектом
58026

Універсальна майнінг-ферма пов'язана з штучним інтелектом

Одна з найбільших в Україні офіційних майнінг-ферм

Україна, Запорізька область
Галузь: Інтернет і ІТ, Криптовалюти, Штучний інтелект
Стадія проекту: Є ідея або напрацювання

Дата останньої зміни: 18.07.2022
Показати контакти
1
equalizer з 2000
help
Розраховується за оцінками та згідно із заповненістю Анкети проекту (докладніше про рейтинги )
Моя оцінка
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Середня оцінка:
 

Ідея

Ферма для видобутку криптовалют з величезним потенціалом основана на штучному інтелекті

Поточний стан

Проект знаходиться на стадії прораховоного концепту та попередньої тестової реалізації. У минулому був побудований аналог, який пройшов перевірку та іспит. Нині концепт виходить на більш великий рівень, тому потрібні інвестиції.

Ринок

Ринок проекту - це біржі та інші майнери. Криптовалютним біржам потрібно для більшого прибутку щоб більше було зроблено угод по купівлі/продажу, майнерам цікаво добувати криптовалюти якмога дешевше. У перспективі це все равлізуємо за 4-12 місяців з початку роботи.

Проблема або Можливість

Цей проект дає можливість висунути майнінг в всьому світі на новий рівень та у майбутьному додати до криптовалют та їх бірж штучний інтелект у виді високорозвиненої системи аналізу. У поточному результаті це дасть великий прибуток з низькими податками, тому усі, хто володіють схожими системами будуть зацікавлені у купівлі чи аренді такого програмного забеспечення.

Рішення (Продукт або Послуга)

У фактичному результаті будуть видобудовуватись криптовалюти у великій кількості та з цього буде розвиватись у подальшому. Наразі є декілька варіантів для підсилення роботи чи для більшої економії. Згодом на основі цього можна створити нову криптовалюту/алгоритм чи спецыальні програми для кращої роботи, що зацікавить біржі/майнерів та багато інших людей.

Конкуренти

Наразі альтернативи це прості майнінг-ферми які просто приносять прибуток, тому альтернативу саме такій системі у цій країні знайти або неможливо або дуже важко. Також є інші прототипи такої роботи, але вони розраховані на більш вузький ринок.

Переваги або дифференциатори

Переваги цього проекту це його маштабність та його можливості. Варіантів для розвитку є дуже багато та кожен з них може бути прорахований для майбутьного розвитку.

Фінанси

Загальні цифри є пропорційно вираховані для ціні 1 BTC у $20,000. З цим фактом можно зробити висновок що при незмінній ціні буде за 36 місяців буде заробленно всю суму інвестиції у повному обсязі.

Цільове призначення інвестицій

Створення великої ферми з видобутку криптовалют. У подальшому розвитку на її основі буде розроблятись штучний інтеллект для подальшої роботи та покращення сфери майнінгу і блокчейну.

Пропозиція інвестору

Наразі ми могли б обговорити умови та подальшу співпрацю. По перше було б варто провести дискусію про перспективу та ризики, які несе цей концепт.

Команда або Керівництво

Ризики

Ризики, які є - це крах криптовалют та надвелика ціна за електроенергію. Вони обидва зараз неможливі, оскільки з криптовалютами працюють страни як Германія, Іспанія, Канада, Сінгапур, Італія та інші. Якщо буде крах криптовалют - економіка цих стран дуже сильно буде пошкоджена і тоді може відбутись дуже жорстока криза для всього світу. Електроенергія не є проблемою, оскільки в світі є багато країн де ціна промилової електроенегрії коштує надтодешевше ніж в Україні або інших странах Европи.
5,00
1
2
3
4
5
1 оцінка
Авторизація/Реєстрація
arrow_back
UA
more_horiz
close
visibility60
star1
Додати в обране
Видалити з обраних
share
close
thumb_up1
Подобається
Не подобається
Ідея
Поточний стан
Ринок
Проблема або Можливість
Рішення (Продукт або Послуга)
Конкуренти
Переваги або дифференциатори
Фінанси
Інвестовано в минулих раундах, $
Бізнес-модель
Цільове призначення інвестицій
Пропозиція інвестору
Команда або Керівництво
Ментори-порадники
Лід-інвестор
Ризики
Проходження Інкубаційних/Акселераційних програм
Перемоги в Конкурсах і інші нагороди
Винахід/Патент
Відео про продукт