Фото - Tourman
22734

Tourman

Tourman

Україна, Львівська область
Галузь: Інтернет і ІТ, Туризм, спорт
Стадія проекту: Готовий прототип або продукт

Дата останньої зміни: 26.10.2017
Показати контакти
0
equalizer з 2000
help
Розраховується за оцінками та згідно із заповненістю Анкети проекту (докладніше про рейтинги )
Моя оцінка
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Середня оцінка:
 

Ідея

Туристичний портал для мандрівників з України та Польщі. На порталі будуть розміщені переважно визначні місця та об'єкти готельно-ресторанного напрямку.

Поточний стан

На даний момент є опрацьовано близько двохсот визначних місць по Україні (фото та описи) та п'ятдесят об'єктів по Львову (фото та описи). Тексти є на українській мові. Також є готовий дизайн та технічне завдання для сайту.

Ринок

Клієнтами є переважно представники готельно-ресторанного бізнесу з України та Польщі. Що стосується України, то Карпати (Львівська, Закарпатська, Івано-Франківська, Чернівецька області), в тому числі обласні центри, налічує порядку 5000 об'єктів. Вартість розміщення на рік буде становити 1000,00 грн. В Києві та області це ще порядку 2000 об'єктів. Польське Закопане має порядку також 2000 об'єктів. Ринок розвивається, тому що туристи завжди хочуть відпочити.

Проблема або Можливість

Клієнтами даного ресурсу з одного боку будуть користувачі, котрі хочуть комфортно відпочити в Україні чи Польщі, їм необхідний зручний ресурс, щоб обрати для себе комфортні умови, тобто в два-три кліки на сайті знайти той готель чи ресторан, котрі їм підходять. З другого боку, це власники бізнесу, котрі хочуть збільшити потік клієнтів та привабливість свого готелю (ресторану) для клієнта. Так як продукт буде просуватись на дві країни, це вже дасть додакових клієнтів..

Рішення (Продукт або Послуга)

Рішенням є розробка порталу, на котрому будуть розміщені об'єкти готельно-ресторанного напрямку

Конкуренти

Основним конкурентом по даному напрямку є http://www.karpaty.info/ua/, проте на даному порталі буде більш зручна система навігації, сучасний дизайн. Основне, що на сайті будуть об'єкти з Польщі і сам портал буде просуватись на Польщу, адже для польського туриста Україна чи не найпривабливіший регіон (особливо Львів та область).

Переваги або дифференциатори

1) На даному туристичному порталі будуть розміщені об’єкти не тільки України, а й Польщі, що дозволить користувачу обирати з більш ширшого обсягу інформації. Просування даного продукту буде відбуватись також на дві країни - Україну та Польщу, що збільшить користувацьку масу та попит на сам продукт серед власників готельно-ресторанного бізнесу;
2) Сучасний дизайн та зручна система навігації по сайту (буквально в 2-3 кліки користувач зможе знайти необхідну інформацію, що не займе багато часу);
3) З часом на сайті буде розміщено інтерактивну карту, на котрій проклавши маршрут від місця свого перебування до місця призначення користувач зможе обрати визначні місця, ресторан, щоб випити кави в дорозі тощо;
4) Розробка мобільного додатку на платформах iOS та Android, на котрому буде можливість бронювання в режимі онлайн та програма лояльності для постійних клієнтів;
5) Розміщення партнерів на головній сторінці (інтернет-магазин туристичного спорядження, оптика тощо), що дасть можлисть користувачу додаткового придбати в подорожі необхідні речі (ресурс відповідно залучить додаткові кошти від продажу).

Фінанси

Вартість розміщення на порталі буде становити 1000,00 грн. для України та порядку 2000-2500,00 грн. для Польщі. У межах 5 років планується повністю залучити до порталу Карпати, Київ, Закопане, Гданськ та Краків. Також в планах є робота по Шацьких озерах, Чорноморському узбережжі та Азовському. Можливо, вихід на ринок за межі України та Польщі, наприклад Австрія, Угорщина, Словаччина, Чорногорія.

Бізнес-модель

Основними користувачами будуть мандрівники, котрі хочуть відпочити в тому чи іншому регіоні України та Польщі. Також клієнтами будуть безпосередньо об'єкти готельно-ресторанного напрямку, котрі будуть пропонувати користувачам ті чи інші пропозиції по проживанню чи харчуванню. Усе це буде досягнуто завдяки розробці нового сучасного сайту зі зручною навігацією та з часом мобільного додатку.
Основним доходом по даному напрямку будуть надходження від розміщення вищезазначених об'єктів на порталі. Також окремий дохід буде від співпраці з партнерами, банерній рекламі тощо.

Цільове призначення інвестицій

Основні статті витрат:
1. Розробка сайту.
2. Просування по СЕО та в соц.мережах.
3. Оренда офісу.
4. Заробітна плата.

Пропозиція інвестору

Безумовно готовий це обговорити з інвестором. Зараз не готовий озвучити.

Команда або Керівництво

Ризики

Безумовно, ризиком може бути поведінка конкурентів, котрі зможуть запропонувати на ринку ще більш цікаву пропозицію. Це єдине, але на той час продукт набере популярності, і змістити його з позицій буде вже важко, адже вже буде свій постійний клієнт.

Фотографії

Фото 1 - Tourman
5,00
1
2
3
4
5
1 оцінка
Авторизація/Реєстрація
arrow_back
UA
more_horiz
close
visibility983
star0
Додати в обране
Видалити з обраних
share
close
thumb_up0
Подобається
Не подобається
Ідея
Поточний стан
Ринок
Проблема або Можливість
Рішення (Продукт або Послуга)
Конкуренти
Переваги або дифференциатори
Фінанси
Інвестовано в минулих раундах, $
Бізнес-модель
Цільове призначення інвестицій
Пропозиція інвестору
Команда або Керівництво
Ментори-порадники
Лід-інвестор
Ризики
Проходження Інкубаційних/Акселераційних програм
Перемоги в Конкурсах і інші нагороди
Винахід/Патент
Фотографії
Відео про продукт