Фото - HR Impulse
37297

HR Impulse

Автоматизована онлайн CRM платформа аудиту персоналу.

Україна, Волинська область
Галузь: Інтернет і ІТ, Консалтинг, Освіта, навчання, Послуги, сервіс
Стадія проекту: Готовий прототип або продукт

Дата останньої зміни: 13.02.2020
Ціна продажу
$  8.500
Показати контакти
1
Розмір частки, що продається
100%
Рейтинг
equalizer з 1000
help
Розраховується за оцінками та згідно із заповненістю Анкети проекту (докладніше про рейтинги )
Моя оцінка
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Середня оцінка:
 

Ідея

Створення ІТ платформи, яка буде повністю автоматичною, в ядрі якої буде закладена система онлайн тестування кандидата, основана на прогресивній психологічній технології аналізу людини.

Поточний стан

Продукт вже повністю готовий, також готовий початковий сайт.

Річний обсяг продажів, $

1500

Річний обсяг чистого прибутку, $

1000

Організаційна форма

ФОП

Проблема або Можливість

На даному етапі, ми хочемо вирішити проблему підбору неефективного персоналу, шляхом попереднього тестування, на предмет прогнозу потенційної результативності.
Основна ідея - набирати у компанії лише ефективний персонал, для того, щоб був менший % людей, які бажать поїхати працювати у інші країни, за рахунок росту самої компанії, а відповідно і середнього рівня зарплат у ній.

Рішення (Продукт або Послуга)

Попереднє тестування (самі тести вже готові, а головне вони є повністю у онлайн форматі і повністю автоматизовані); навчання персоналу в середині компанії, найбільше акцентуємось саме на HR відділах.

Конкуренти

Наразі, прямих конкурентів, на ринку України, саме з даною ідеєю і таким підходом нам не відомі. Можливо, сюди можна віднести компанію Performia, наші ідеї з ними справді дуже схожі і дійсно є багато чого спільного.
До непрямих конкурентів, ми б віднесли рекрутингові агенства, які самостійно підбирають персонал, HR на аутсорсі та деякі тренінгові центри, які працюють у сфері розвитку саме напрямку роботи з персоналом.

Переваги або дифференциатори

Конкретною перевагою нашого тестування може бути те, що вони є повністю авторськими, тобто ми їх придумали і вони справді дають крутий результат. Сформовані вони таким чином, що навіть якщо самі питання буде скопійовано, то ефективно їх оцінити буде важко, а лише можна буде в загальному описати відповіді кандидата. В свою чергу, ми оцінюємо відповіді на кожен тест по багатьох параметрах, що допомагає зробити цей процес практично математичним.

Фінанси

Прямої фінансової моделі наразі немає, але певні цифри вже є сплановані. Для прикладу, один пакет тестувань - 100 тестів, коштує 3000 грн, тобто 30грн/людина. Це насправді дуже дешево, але на даному етапі, нас цікавить масштабізація проекту і ідеї попереднього тестування. Також, проводиться курс, який розрахований на HR відділ та інших працівників компанії, які наймають персонал, його ціна - 10000 грн. Повний прайс є приведений на нашому сайті.
Ми плануємо до кінця 2019 року вийти на оберт 5 000$ в місяць.
Через 5 років, мінімальна задача компанії - офіс у всіх провідних європейських країнах.

Бізнес-модель

Бізнес-модель - B2B напрямок.

Ринок

Наш клієнт - будь-яка компанія, у якій працюють люди. Адже персонал і робить бізнес, тому ми не відокремлюємо певні галузі. Тести розроблені таким чином, що вони перевіряють попередні результати кандидата, його інтелектуальний рівень, та рівень результативності, а далі робиться прогноз, який опирається на дані тестування і приймається рішення, про співпрацю.
Тобто, іншими словами, ми не працюємо з резюме і не відсіюємо кандидатів, про незрозумілим ознакам (що досить часто відбувається у непрофесійних HR), ми працюємо з конкретними результатами в минулому і лише на їх основі приймаємо рішення про працевлаштування.

Ризики

Основний ризик - недовіра людей до даного продукту, адже більшість з них вважає, що вони точно зможуть охарактеризувати людину, всього лише одного раху поспілкувавшись з нею. Ми притримуємось іншої думки і вважаємо, що ми не можемо постійно покладатись на відчуття, а мусимо працювати з оцифрованими даними і конкретними числами та результатами, а припущення робити на основі саме даних, а не власних відчуттів!

Відео про продукт

5,00
1
2
3
4
5
2 оцінки
Авторизація/Реєстрація
arrow_back
UA
more_horiz
close
visibility1327
star2
Додати в обране
Видалити з обраних
share
close
thumb_up0
Подобається
Не подобається
Чи працює підприємство?
Ідея
Поточний стан
Річний обсяг продажів, $
Річний обсяг чистого прибутку, $
Тип майна
Майно і активи
Організаційна форма
Кількість співробітників
Проблема або Можливість
Рішення (Продукт або Послуга)
Конкуренти
Переваги або дифференциатори
Фінанси
Бізнес-модель
Причина продажу
Ринок
Команда або Керівництво
Ризики
Винахід/Патент
Відео про продукт