Фото - Створення будинку для осіб похилого віку сімейного типу із спеціалізованим доглядом
14656

Створення будинку для осіб похилого віку сімейного типу із спеціалізованим доглядом

Україна, Тернопільська область
Галузь: Послуги, сервіс
Стадія проекту: Є ідея або напрацювання

Дата останньої зміни: 30.05.2017
Показати контакти
1
equalizer з 2000
help
Розраховується за оцінками та згідно із заповненістю Анкети проекту (докладніше про рейтинги )
Моя оцінка
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Середня оцінка:
Також цей проект:
- шукає займ
 

Ідея

Мета: надання соціальних послуг, забезпеч.отримання мед. допомоги, відпочинку , проживання літнім особам, створення нових робочих місць, отримання доходу об'єктом господарювання.
Розвиток інфраструктури з надання соціальних послуг, забезпечення отримання медичної допомоги, відпочинку, проживання особам похилого віку, створення нових робочих місць, отримання доходу суб'єктом господарювання

Поточний стан

Є власна будівляя площею 200 м.кв яка потребує реконструкції, добудівлі та ремонту. Прилегла земельна ділянка0,2га . За містом в спокійній сільській місцевості західної України.

Ринок

Як свідчать статистичні показники, на формування населення впливають як природні так міграційні процеси. Велика частка осіб працездатного віку мігрувала за кордон для пошуку роботи. І багато стареньких батьків залишаються самотні без належного догляду і з ризиками нападів і пограбувань

Проблема або Можливість

Проблемою є те, що в нашому менталітеті ще з радянських часів склався розхожий стереотип, що діти, котрі відправляють своїх батьків до будинку престарілих, прирікають їх на самотність або просто позбуваються. Сталося це через те, що заклади з догляду за старими людьми в минулі роки не отримували необхідної підтримки від держави, що не розвивалися і не фінансувалися, отже, не забезпечували постояльців комфортним проживанням. У такі заклади і самі громадяни похилого віку відправлялися з небажанням. Непоказні умови і непривітний медперсонал не додавав позитивних емоцій . У цивілізованому світі переїжджати в похилому віці в пансіонати - давно вже загальноприйнята практика. Взагалі, за кордоном прийнято жити нарізно як у молодому, так і в літньому віці, відчувати свою власну свободу і нікого не утискати. Тому жити окремо від старіючих батьків там - загальноприйнята норма.

Рішення (Продукт або Послуга)

Колектив закладу робитиме все можливе для досягнення по-справжньому теплої домашньої обстановки, де кожному клієнту приділяєтиметься максимум уваги. Професійний догляд патронажної служби націлений на підтримку високого рівня емоційного стану наших постояльців. Комфортна і безпечна інфраструктура робитиме будинок для літніх людей місцем, де поважний вік проживаєтиметься в радість. Профілактика і реабілітація хвороб старечого віку

Конкуренти

На території області існують геріатричні центри де перебувають соціально незахищені категорії осіб, яким немає змоги надати більш якісні послуги за відсутності коштів

Переваги або дифференциатори

Приватного будинку для осіб похилого віку сімейного типу з покращеними умовами в області немає.

Фінанси

Очікується встановлення мінімальної вартості послуг від 250 грн.за день перебування . Вартість залежатиме від мінімальних гарантій оплати праці працівникам ін.прямих затрат, та відсотку рентабельності - 10-15 . При наявностіі 20 проживаючих протягом 5-ти років пансіонат окупить затрати, завоює хорошу репутацію та буде приносити дохід.

Бізнес-модель

Термін освоєння проекту становить 12-15 місяців.П прогнозовані фінансові показники можна переглянути при зустрічі. Розглядалося декілька варіантів , залежних від кількості осіб похилого віку.Але з них випливає що найбільш фінансово привабливим є варіант при повній загруженості будинку та низькій собівартості перебування.

Цільове призначення інвестицій

Для реконструкції і ремонту будівлі, придбання обладнання та інвентаря

Пропозиція інвестору

Доля інвестора буде обговорюватись при зустрічі

Команда або Керівництво

Ризики

Ризики у зростанні цін на надання даних послуг, низький рівень забезпеченості пенсіонерів, упередженні негативні думкии про перебування у будинку для осіб похилого віку..

Проходження Інкубаційних/Акселераційних програм

Участі в програмах не бралв

Перемоги в Конкурсах і інші нагороди

Не було

Винахід/Патент

Не має
5,00
1
2
3
4
5
1 оцінка
Авторизація/Реєстрація
arrow_back
UA
more_horiz
close
visibility6661
star0
Додати в обране
Видалити з обраних
share
close
thumb_up0
Подобається
Не подобається
Ідея
Поточний стан
Ринок
Проблема або Можливість
Рішення (Продукт або Послуга)
Конкуренти
Переваги або дифференциатори
Фінанси
Інвестовано в минулих раундах, $
Бізнес-модель
Цільове призначення інвестицій
Пропозиція інвестору
Команда або Керівництво
Ментори-порадники
Лід-інвестор
Ризики
Проходження Інкубаційних/Акселераційних програм
Перемоги в Конкурсах і інші нагороди
Винахід/Патент
Відео про продукт