Фото - УМ Факторинг
59587

УМ Факторинг

Ми пропонуємо інвестувати в фінансові послуги.

Україна, місто Київ
Галузь: Фінансові послуги
Стадія проекту: Діючий бізнес

Дата останньої зміни: 23.02.2023
Показати контакти
2
equalizer з 2000
help
Розраховується за оцінками та згідно із заповненістю Анкети проекту (докладніше про рейтинги )
Моя оцінка
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Середня оцінка:
Також цей проект:
- шукає займ
 

Ідея

Інвестування в фінансові послуги приносить від 20 %.

Поточний стан

Коефіцієнт загальної ліквідності:

Показує достатність ресурсів товариства, які можуть бути використані для погашення його поточних зобов'язань (розраховується як відношення оборотних активів до поточних зобов'язань товариства). Протягом періоду значення цього показника зменшилось з 27,03 у 2017 році до 6,07 у 2021 році (норматив >1,0).


Станом на 31.12.2021 року коефіцієнт загальної ліквідності становить 6,07. Значення коефіцієнта свідчить про достатність ресурсів Товариства, які можуть бути використані для погашення його поточних зобов’язань. Товариство спроможне за рахунок оборотних активів погасити 100% своїх поточних зобов’язань.

Коефіцієнт абсолютної (строкової) ліквідності:

Характеризує частину поточних зобов’язань, яка може бути сплачена негайно (розраховується як відношення грошових коштів та їхніх еквівалентів і поточних фінансових інвестицій до поточних зобов'язань). Протягом періоду значення цього показника знаходилось у діапазоні від 0,09 до 0,5 (норматив >0). Станом на 31.12.2021 року коефіцієнт абсолютної (строкової) ліквідності становить 0,16. Значення коефіцієнта свідчить про спроможність УМ Факторинг погасити негайно 16% своїх поточних зобов’язань.Протягом всього періоду існування ТОВ «УМ ФАКТОРИНГ» показники ліквідності перевищують нормативно встановлений рівень, що свідчить про платоспроможність УМ Факторинг. УМ Факторинг має достатньо оборотних активів для погашення поточних зобов’язань та розширення подальшої діяльності. Стосовно зменшення значення коефіцієнтів загальної і поточної (швидкої) ліквідності протягом періоду, що аналізується, слід зазначити, що занадто високі показники ліквідності свідчать про неефективне використання капіталу УМ Факторинг на формування непродуктивних активів. Таким чином, зниження зазначених показників носить позитивний характер і пов’язано з оптимізацію використання активів УМ Факторинг.

Коефіцієнт поточної (швидкої) ліквідності:

Відображає платіжні можливості УМ Факторинг щодо сплати поточних зобов'язань за умови своєчасного проведення розрахунків з дебіторами (розраховується як відношення найбільш ліквідних оборотних засобів (грошових коштів та їх еквівалентів, поточних фінансових інвестицій та дебіторської заборгованості) до поточних зобов'язань УМ Факторинг). Протягом періоду значення цього показника зменшилось з 27,03 у 2017 році до 6,07 у 2021 році (норматив >0,6-0,8).


Станом на 31.12.2021 року коефіцієнт поточної (швидкої) ліквідності становить 6,07. Значення коефіцієнта свідчить про спроможність УМ Факторинг сплатити 100% своїх поточних зобов’язань за умови своєчасного погашення дебіторської заборгованості.

Проблема або Можливість

Проблеми відсутні

Рішення (Продукт або Послуга)

є зпрощений процес

Конкуренти

ПУМБ факторинг, Райфазен Банк факторинг

Переваги або дифференциатори

швидке прийннятя рішення

Цільове призначення інвестицій

обігові кошти

Команда або Керівництво

5,00
1
2
3
4
5
1 оцінка
Авторизація/Реєстрація
arrow_back
UA
more_horiz
close
visibility155
star0
Додати в обране
Видалити з обраних
share
close
thumb_up0
Подобається
Не подобається
Ідея
Поточний стан
Ринок
Проблема або Можливість
Рішення (Продукт або Послуга)
Конкуренти
Переваги або дифференциатори
Фінанси
Інвестовано в минулих раундах, $
Бізнес-модель
Цільове призначення інвестицій
Пропозиція інвестору
Команда або Керівництво
Ментори-порадники
Лід-інвестор
Ризики
Проходження Інкубаційних/Акселераційних програм
Перемоги в Конкурсах і інші нагороди
Винахід/Патент
Відео про продукт