Екологічна авторська технологія переробки відходів, кількість яких стрімко зростає у високоліквідні продукти забезпечує високу маржинальність бізнесу завдяки енергоефективності процесу.
Текущее состояние
при роботі в одну зміну потужність підприємства складає 20 тон на місяць.Компанія має експериментально-дослідний відділ в якому наразі досліджуються нові методи переробки.
Накопичений досвід показує доцільність впровадження більш глибокої та якісної переробки електронного брухту, а саме впровадження термічних та електрогідравлічних методів.
У 2023 році наша мета встановити, налагодити та запустити лінію піролізу потужністью 150 кг в кодину. Вийти на новий рівень в переробці. Зробити переробку безвідходною.
Проблема или Возможность
ПЕРЕРОБКА ОДНОГО З НАЙПРОБЛЕМНІШИХ ТА ШВИДКО ЗРОСТАЮЧИХ ВІДХОДІВ У СВІТІ. ПОВЕРНЕННЯ В ПРОМИСЛОВИЙ ОБІГ КОРИСНИХ МЕТАЛІВ ТАКИХ ЯК МІДЬ, ОЛОЛОВО, ЗОЛОТО, СРІБЛО, АЛЮМІНІЙ, ЗАЛІЗО. ВТОРИННЕ ВИКОРИСТАННЯ СКЛОВОЛОКНА.
Решение (Продукт или Услуга)
На початкових стадіях діяльність полягала у збиранні та сортуванні електронного брухту. Потім виникла ідея добування сплавів олова. А пізніше відокремлення металевої частини від неметалевої.
Зараз методами механічної, гравітаційної та водної сепарації відокремлюються з брухту електронних плат частки алюмінію, заліза, сплавів олова та міді, неметалевої фракції та створюється концентрат дорогоцінних металів.
На сьогодні здійснена переробка 500 тон брухту електронних плат з низьким вмістом дорогоцінних металів та успішно реалізовані усі продукти переробки.
Бизнес-модель
Сімейний бізнес до якого на умовах постійної зайнятості залучені 7 осіб
Маємо чіткий намір залучення інвестицій для перетворення “гаражного виробництва” у справжнє переробне підприємствою. Маємо план такого перетворення. Також маємо на меті додатково запровадити метод електрогідролізної переробки.