Фото - Sempiternal
46795

Sempiternal

Дослідження впливу генів на геронтологічні особливості.

Україна, місто Київ
Галузь: Медицина, Хімія
Стадія проекту: Є ідея або напрацювання

Дата останньої зміни: 07.05.2020
Показати контакти
0
equalizer з 2000
help
Розраховується за оцінками та згідно із заповненістю Анкети проекту (докладніше про рейтинги )
Моя оцінка
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Середня оцінка:
 

Ідея

Дослідження механізму генних мутацій з подальшим використанням цих знань для попережння їх.

Поточний стан

Є ідея і територія для дослідження.

Ринок

Сьогодні все направлено на інливідуалізацію. За допомогою данних дослідженнь -кожен зможе стати ближче до пізнання світу. Людина, яка мене підтримає, це та, яка хоче відшукати сенс буття, яка хоче розуміти закономірності організму і сприяти їх поліпшенню, яка хоче зрозуміти ціль людства. Результат- значний вклад в медицину, в розвиток нанотехнологій в медицині, розвиток мультифункціональності людини. З значним розвитком медицини і нанотехнологій в Світі, наші дослідження не тільки прискорять його, а й можуть відкрити вікно в Нано Світ.

Проблема або Можливість

Немає обладнання для дослідження.

Рішення (Продукт або Послуга)

В першу чергу дослідження хромосом, а саме механізму вкорочення теломер і впливу телоізомераз на них. За допомогою протидії вкороченню теломер- можна досягнути зменшення суттєвих змін функціональності організму, подовження терміну старіння. Окрім цього, вплив окремих хромосом на ту чи іншу ознаку старіння особистості.

Конкуренти

Прямих конкурентів немає. Але поле дослідження настільки велике, що при наявності конкурентів, знання про їх дослідження зможуть забезпечити нам додаткові можливості.

Переваги або дифференциатори

Переваги цього проекту в його індивідульності, незалежності від думок і сповіщень представників Світу. Чим це проект відрізняється від інших таких? Не фінансовою зацікавленістю, а особистою. Не просто внесок в медицину, в людство, а особисте розуміння нашої фізіології. Його актуальність залишиться назавжди. От чому при падіннях чи висотах цей проект не буде зупинено- для досягнення більшого.

Фінанси

На сьогодні головною нашою проблемою є фінансова -на купівлю скануюючого електронного мікроскопа. В подальшому, результат нашого дослідження- це патент. Його використання дасть великі можливості щодо омолодження людини: як візуально, так і фізіологічно.

Бізнес-модель

Вона побудована на основі постійних досліджень, а саме впровадження нових методів. Кожний крок, механізм, результат описаний в звіті. Можливі побічні відкриття, які зможуть надавати більше можливостей.Окрім звітів, це постійні наукові статті, заохочення наукових спілок для спільної діяльності.

Цільове призначення інвестицій

Інвестиції ля мене необхідні для забезпечення матеріальної сторони дослідження: електронного мікроскопа, додаткового обладнання, інструментаію, реактивів, а також продвигання відкриттів на публіку, в наукових статтях.

Команда або Керівництво

Ризики

Наука не дає 100% гарантії на той результат, який ми намагаємось досягти. Але результат буде. Постійне просування в дослідженнях дасть нам більше інформації, які стануть корисними не тільки для дотримання кінцевого результату, а й для всього Світу, адже ця інформація ніколи раніше не була опублікована.

Проходження Інкубаційних/Акселераційних програм

Участь в Інкубаційних/Акселераційних програмах не відбувалася.

Перемоги в Конкурсах і інші нагороди

Проект тільки запланований, тому в конкурсах не брав участь.
5,00
1
2
3
4
5
1 оцінка
Авторизація/Реєстрація
arrow_back
UA
more_horiz
close
visibility496
star0
Додати в обране
Видалити з обраних
share
close
thumb_up0
Подобається
Не подобається
Ідея
Поточний стан
Ринок
Проблема або Можливість
Рішення (Продукт або Послуга)
Конкуренти
Переваги або дифференциатори
Фінанси
Інвестовано в минулих раундах, $
Бізнес-модель
Цільове призначення інвестицій
Пропозиція інвестору
Команда або Керівництво
Ментори-порадники
Лід-інвестор
Ризики
Проходження Інкубаційних/Акселераційних програм
Перемоги в Конкурсах і інші нагороди
Винахід/Патент
Фотографії
Відео про продукт