Фото - Constructor Bottle Cover
45433

Constructor Bottle Cover

Constructor Bottle Cover

Україна, місто Київ
Галузь: Побутова техніка, Освіта, навчання, Розвага, Інше
Стадія проекту: Є ідея або напрацювання

Дата останньої зміни: 04.03.2020
Показати контакти
0
equalizer з 2000
help
Розраховується за оцінками та згідно із заповненістю Анкети проекту (докладніше про рейтинги )
Моя оцінка
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Середня оцінка:
 

Ідея

Це звичайна пластикова кришка (корок) для пластикових пляшок у котрої є механізми завдяки яким вона може прикріплятись до собі подібних кришок. Матеріал кришки нічим не відрізняється від звичайної кришки. У неї по всіх осях є дев'ять кріплень, які дають їй змогу прикріплятись у будь-яких положеннях. Головним призначенням цього винаходу є гра для дітей, альтернатива дорогим пластиковим конструкторам, адже не всі верстви населення мають змогу купувати своїм дітям дорогі іграшки. Також цей проект може слугувати рекламною програмою для деяких газових напоїв.

Поточний стан

Проект знаходиться в активному етапі розвитку прототипу. На 3D принтері напечатано близько 200 копій конструктор кришки з яких зроблені різні цікаві конструкції. Це моделі до яких створені інструкції для їхнього складання.

Ринок

Продукт є універсальний адже немає подібної конкуренції на ринку. Головним його приорітетом серед іграшок є той фактор що цей конструктор є безплатним.
Для компаній котрі хочуть виділити свій продукт серед інчих це рішення є надзвичайно правильним.
Головною цільовою аудиторією є діти віком від 7 до 16 років не зважаючи на стать, а також їхні батьки котрі змушені купувати те що хоче дитина у супермаркеті.

Проблема або Можливість

Можливості:
- створити неймовірно цікаву рекламну компанію для будь-якого газового напою, яка одразу відрізнятиме його від конкурентів. адже купуючи будь який напій ти отримуєш частинку конструктора для своєї моделі.
- Забезпечення населлень із низьким рівнем проживання цікавий конструктор який вчить дітей азам конструювання та повністю заміняє дорогі конструктори.
Проблеми:
- необхідні спеціалісти із галузі роботи над пластиковими кришками та розробкою матриці для виплавляння кришки. Як тільки цей етап буде пройдений можна починати масове виробництво кришок.

Рішення (Продукт або Послуга)

Це звичайна пластикова кришка (корок) для пластикових пляшок у котрої є механізми завдяки яким вона може прикріплятись до собі подібних кришок. Матеріал кришки нічим не відрізняється від звичайної кришки. У неї по всіх осях є дев'ять кріплень, які дають їй змогу прикріплятись у будь-яких положеннях. Головним призначенням цього винаходу є гра для дітей, альтернатива дорогим пластиковим конструкторам, адже не всі верстви населення мають змогу купувати своїм дітям дорогі іграшки. Також ця програма слугує у екологічних цілях, так як продукт набуває вторинного використання, і після його застосуванні у якості кришки від газового напою, його використовуватимуть у ігрових цілях. Також цей проект може слугувати рекламною програмою для деяких газових напоїв, але у планах є підпис контрактів із багатьма компаніями газових напоїв, щоб збільшити різновид кольорів та форм інноваційного конструктору. Цей проект зможе надати можливість людей по новому замислитись над вторинними продуктами, а також різко зменшить кількість пластикових відходів, і саме головне дасть можливість дітям гратися конструктором у котрого межі залежать від уяви дитини. Повторюсь що не всі діти в Україні та світі мають можливість гратись конструктором, а цей проект подарує таку можливість абсолютно всім.
У світі є величезна кількість дітей у яких дитинство проходить разом із палкою та пластиковою пляшкою. Але завдяки цьому проекту цікавий та розвиваючий конструктор може з'явитися у всіх цих дітей незважаючи на те в якій сім'ї чи країні вони народились.

Конкуренти

Цей продукт є унікальний тому у нього на ринку не має прямої конкуренції.
Що до іграшок то повторюсь кришечковий конструктор є безплатним і це його головна перевага.

Переваги або дифференциатори

Перевагою цього проекту є унікальний підхід до набування такого побутового продукту як кришечка вторинноті. Для когось це залишається кришкою яка утримує рідину у пластиковій пляшці і абсолютно не мішає це робити, але для більшості це можливість створювати свій неповторний світ.

Цільове призначення інвестицій

Подальша розробка прототипу. Реалізація реально працюючої моделі та просування її на ринок.

Пропозиція інвестору

Повірити у Нас та допомогти нам із проектом !

Команда або Керівництво

Ризики

Можна спрогнозувати певні ризиковані етапи.
- Чи сподобається дітям такий конструктор ?
- Чи буде готова компанія яка вироблятиме його змінити своє обладнення для створення нових кришок ?

Проходження Інкубаційних/Акселераційних програм

Наразі проект не брав участі у подібних проектах.
Інформація станом на 03.03.2020.

Перемоги в Конкурсах і інші нагороди

Наразі проект не брав участі у подібних проектах.
Інформація станом на 03.03.2020.

Винахід/Патент

У цього винаходу є патент.
ПАТЕНТ на корисну модель №136773 КРИШКА-КОНСТРУКТОР
Зареєстровано у Державному Реєстрі патентів України на корисні моделі
5,00
1
2
3
4
5
1 оцінка
Авторизація/Реєстрація
arrow_back
UA
more_horiz
close
visibility1020
star4
Додати в обране
Видалити з обраних
share
close
thumb_up1
Подобається
Не подобається
Ідея
Поточний стан
Ринок
Проблема або Можливість
Рішення (Продукт або Послуга)
Конкуренти
Переваги або дифференциатори
Фінанси
Інвестовано в минулих раундах, $
Бізнес-модель
Цільове призначення інвестицій
Пропозиція інвестору
Команда або Керівництво
Ментори-порадники
Лід-інвестор
Ризики
Проходження Інкубаційних/Акселераційних програм
Перемоги в Конкурсах і інші нагороди
Винахід/Патент
Відео про продукт