Фото - Кварц
24995

Кварц

Виробництво виробів з штучного та природнього каменю

Україна, Львівська область
Галузь: Виробництво
Стадія проекту: Є ідея або напрацювання

Дата останньої зміни: 10.05.2018
Показати контакти
4
equalizer з 2000
help
Розраховується за оцінками та згідно із заповненістю Анкети проекту (докладніше про рейтинги )
Моя оцінка
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Середня оцінка:
 

Ідея

Виготовлення кухонних стільниць у Львові (як основна ціль) та будь яких виробів з природнього та штучного каменю. (граніт, мармур, кварц, та ін.)

Поточний стан

Враховуючи досвід 5 років роботи в цій сфері, є напрацьованні клієнти, посередники, постачальники. Знайдено приміщення, обладнання, є попередні домовленості з постачальниками матеріалу. При наявності інвестицій, виробництво можна запустити за 3 місяця.

Ринок

Клієнтами в основному є забезпеченні люди середнього віку та забезпеченні молоді сімї. В звязку з величезною забудовою Львова та його околиць потенційних клієнтів є дуже багато і ринок зараз зростає. Територіально клієнти знаходяться як і у Львові і біля нього, так і в межах сусідніх областей.

Проблема або Можливість

Більшість кухонних стільниць з кварцу (штучний камінь) виготовляють в Києві через дуже малу кількість підприємств у Львові, що можуть обробляти цей матеріал. Низька конкуренція в даному сегменті і дуже великий попит. Постачальники кварцу матеріально зацікавленні в безпосередній обробці даного матеріалу в нашому регіоні, тому також будуть підтримувати нас акціями та клієнтами.(вже є попередні домовленості)

Рішення (Продукт або Послуга)

Все що потрібно це якісне обладнання завдяки якому будуть якісні вироби та висока якість обслуговування клієнтів, так як готовий виріб має високу вартість.

Конкуренти

Конкурентів в нашому регіоні дуже мало, основні конкуренти розміщенні в іншому регіоні.

Переваги або дифференциатори

1) Досвід 5 років в управлінні одною з кращих компаній області в даному сегменті.
2) Єдиний склад кварцу в Західній Україні (вже є попередні домовленості з двома постачальниками, які надають нам кварц під реалізацію), що дає нам перевагу над конкурентами у Львові, які замовляють кварц у Києві і чекають на доставку 1-2тижня. Ми зможемо швидше виготовити виріб.
3) Спеціальні пропозиції на декілька слябів кварцу від постачальників зі знижкою 70%. (вже попередньо домовились)
4) Нове, сучасне обладнання яке дозволить нам робити якісніше та швидше за конкурентів.
5) Наявність кран-балки в цеху, що скорочує час на транспортування виробу від порізки до готової продукції в декілька разів. (Жоден з конкурентів не має кран-балки, а транспортують в ручну або автонавантажувачем)

Фінанси

Плануємо вийти в рентабельність вже з першого місяця роботи бо маємо хорошу клієнтську базу та зможемо взяти замовлення в період організації виробництва і монтажу обладнання. Реальний дохід підприємста в даній сфері, що давно працює на ринку становить 4-5тис. дол. в місяць (приклад і пояснення розрахунків можна обговорити при зустрічі)

Бізнес-модель

Плануємо в 50%-70% випадках співпрацювати з посередниками такими як дизайнери, архітектори, прораби, салони кухонь. Це дозволить мати більше замовлень бо такі посередники працюють з багатьма клієнтами і така модель вже напрацьована роками. Решта клієнтів отримуватимемо від реклами та від особистих рекомендацій нас, нашими клієнтами. (як показує практика клієнти завжди повторно звертаються за виробами та радять знайомим, оскільки вироби дорогі і вони вже переконанні у якості)

Цільове призначення інвестицій

Закупівля обладнання, оренда приміщення, інші витрати на період 3 місяців.

Пропозиція інвестору

Обговорим при зустрічі. По нашим розрахункам окупність інвестицій 3 роки.

Команда або Керівництво

Ризики

В даній сфері ризики мінімальні, це можуть бути чисто технічні причини зумовлені поломкою обладнання, або людський фактор такий як не вихід працівника на роботу, чи не навмисне пошкодження виробів. Розрахунок вартості виробу проводиться у євро, що рятує нас від нестабільності курсу гривні. Можливість обробляти мармур, граніт та кварц страхує нас від моди чи актуальності того чи іншого матеріалу. Кращих матеріалів за своїми характеристиками для стільниць, сходів, підвіконників, камінів не існує.

Проходження Інкубаційних/Акселераційних програм

ні
5,00
1
2
3
4
5
1 оцінка
Авторизація/Реєстрація
arrow_back
UA
more_horiz
close
visibility1189
star1
Додати в обране
Видалити з обраних
share
close
thumb_up1
Подобається
Не подобається
Ідея
Поточний стан
Ринок
Проблема або Можливість
Рішення (Продукт або Послуга)
Конкуренти
Переваги або дифференциатори
Фінанси
Інвестовано в минулих раундах, $
Бізнес-модель
Цільове призначення інвестицій
Пропозиція інвестору
Команда або Керівництво
Ментори-порадники
Лід-інвестор
Ризики
Проходження Інкубаційних/Акселераційних програм
Перемоги в Конкурсах і інші нагороди
Винахід/Патент
Відео про продукт