Фото - Зроби Сам
23438

Зроби Сам

СТО самообслуговування

Україна, Вінницька область
Галузь: Автотехобслуговування
Стадія проекту: Є ідея або напрацювання

Дата останньої зміни: 15.11.2017
Показати контакти
1
equalizer з 2000
help
Розраховується за оцінками та згідно із заповненістю Анкети проекту (докладніше про рейтинги )
Моя оцінка
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Середня оцінка:
 

Ідея

Ідея відкриття СТО самообслуговування у м.Вінниця

Поточний стан

Ідея. Проаналізовано ринок пропозицій і попиту. Аналогів в місті немає.

Ринок

Клієнт - водій авто з поломкою, яку можна виправити за декілька годин без очікування черг на СТО. Виходячи з менталітету українців - людей які все роблять самі - самостійне обслуговування авто за допомогою професійного інструменту - те чого не вистачає. Мені, як водію з авто - в тому числі.

Проблема або Можливість

В нашому місті суттєво збільшилась кількість автомобілів. Автомобілі в більшості випадків вживані і яким більше 10 років. Відповідно виникає попит на обслуговування даних авто. Згідно аналізу попиту на СТО - черги починаються від одного тижня. Однак є дрібні ремонти, які водії можуть виконати самостійно, але не мають місця і відповідного інструменту. Дана ідея включає в себе декілька місць обслуговування авто з підйомниками та інструментом. Також можливе залучення професійних механіків для надання консультацій. Оплату клієнт здійснює за час користування боксом.

Рішення (Продукт або Послуга)

Наявність приміщення та необхідного інструменту для самостійного обслуговування автомобілів клієнтами. Також пропонується залучати спеціалістів для консультацій по проблемах та для діагностики.

Конкуренти

Конкуренти - діючі СТО. Однак, враховуючи великий попит і черги по запису - дана бізнес-ідея дозволить переманити значну частину клієнтів.

Переваги або дифференциатори

Переваги самостійного ремонту техніки в бережливості до свого обладнання. Також, є поломки, які можна виправити за годину і самостійно, а на звичайному СТО здеруть купу грошей за це. Ще одна перевага по зрівнянню з іншими СТО - відсутність черг. У випадку великого попиту - можливе відкриття ще кулькох точок обслуговування.

Фінанси

Приміщення можна взяти в оренду - є 3 бокси з підйомниками за 1000 $ в місяць. Необхідно докупити інструмент та найняти майстра для проведення діагностики та надання консультацій. З/П в місяць приблизно 300 $. За годину використання одного місця клієнт сплачує 30 грн. За добу - 200 грн. За консультації та діагностику - додаткова оплата. Також необхідно кошти на рекламу.

Цільове призначення інвестицій

Оренда приміщення, закупка інструменту, зарплатня майстра, реклама.

Пропозиція інвестору

В процесі переговорів

Команда або Керівництво

Ризики

На початкових етапах може бути не великий попит. Також відкидаємо клієнтів, які ремонтують свої авто на сервісних центрах по гарантії та клієнтів з високими статками, які не будуть лізти самостійно до агрегатів автомобіля. Хоча, як показує досвід автомийки самообслуговування - навіть авто бізнес класу там миють власники самостійно.
5,00
1
2
3
4
5
1 оцінка
Авторизація/Реєстрація
arrow_back
UA
more_horiz
close
visibility1663
star1
Додати в обране
Видалити з обраних
share
close
thumb_up0
Подобається
Не подобається
Ідея
Поточний стан
Ринок
Проблема або Можливість
Рішення (Продукт або Послуга)
Конкуренти
Переваги або дифференциатори
Фінанси
Інвестовано в минулих раундах, $
Бізнес-модель
Цільове призначення інвестицій
Пропозиція інвестору
Команда або Керівництво
Ментори-порадники
Лід-інвестор
Ризики
Проходження Інкубаційних/Акселераційних програм
Перемоги в Конкурсах і інші нагороди
Винахід/Патент
Відео про продукт