Створити перше антикафе в м. Бучач, вирішити цим кілька проблем: -відсутність безалкогольного та екосвідомого кафе, яке працюватиме ввечері (після 17:00).
- відсутність закладу, який пропонує молоді альтернативний відпочинок (не в клубі чи пабі).
- відсутність кафе, де була б дитяча зона.
Загалом, ми збираємось нарешті закінчити еру бізнесу заради бізнесу в нашому місті і започаткувати бізнес заради суспільства.Хочемо поєднати в нашому кафе концепцію антикафе, вести максимально екологічну політику, виділити місце для лекторію, куди запрошуватимемо відомих людей, гурти, тощо.
Текущее состояние
У нашого проекту є готовий бізнес-план та команда, що готова працювати.
У стані розробки та коригування: план маркетингу, пошук приміщення.
Рынок
Наплив клієнтів у будень становитиме приблизно 50 людей, 10 з яких - постійні клієнти.
У вихідні дні наплив клієнтів становитиме близько 200 людей, 30 з яких - постійні.
*Проведено дослідження відвідувачів інших закладів харчування, опитування серед ЦА.
Проблема или Возможность
Бучач - місто, у якому молодь свідома та прагне розвитку. Нас турбує те, що молодь масово виїжджає з маленьких міст в пошуках розвитку, а маленькі міста розвивати нема кому. На 20 000 населення, у нас діє 4 громадські організації чисельністю більше 100 людей, які постійно зростають. Потенціал - є!
Вони, прихильні до них люди - це і є наша ЦА.
Місто давно потребує закладу, який забезпечить мінімальне: каву, випічку, столик. Місце, у якому не турбуватиме гучна музика чи нетверезі люди. Суспільство вже не вдовільняють просто їстнівні блюда та тверезі офіціанти.
Молодь, не маючи куди піти, ходить на закинутий ринок, бродить по місту у пошуках вільної лавочки.
Уявіть місто, яке дихає сучасними проблемами, прагне йти в ногу з європейським світом і не має жодного антикафе.
Конкуренты
Конкурентів, які ведуть такий же бізнес, як у нас - не існує. Проте, головними конкурентами у цій сфері будуть залишатися піцерії.
Преимущества или дифференциаторы
Перевага в тому, що у нас абсолютно новий підхід до споживача.
Ми робимо це кафе не для того, щоб заробити, а для того щоб вирішити масштабну проблему - розвиток малих міст. Саме тому ми будемо своєчасно відслідковувати потреби ринку та удосконалювати наше кафе.
Финансы
За складеним кошторисом на реалізацію нашого проекту потрібно 4000 доларів.
Детальніше ознайомитись можна тут: https://docs.google.com/spreadsheets/d/10-NTtpqhpIgZLfU5PItbqj0t9oFAqiUeoUM8GVYedCo/edit#gid=0
Срок кредитования
24 месяца
Процентная ставка, %
1
Бизнес-модель
Перших два місяці ми працюватимемо за кошти інвесторів, аналізуючи та оптимізуючи фінанси. Далі - працюватимемо за моделлю кафе. Згодом, вкладатимемо фінанси у ще одне кафе у сусідньому місті.
Решение (Продукт или Услуга)
Ми - молода і креативна команда, яка готова розірвати всі шаблони. Ми готові дивувати, удосконалюватися, вводити новинки та круті фішки, які вирізняли б наше кафе навіть серед столичних. У нашому маленькому місті - воно буде унікальним і поза конкуренцією.
У нашому кафе буде великий вибір кави, чаю, домашніх соків та української випічки (понад 10 видів). На кожному столі будуть меню, які можна розфарбовувати, забавки-антистреси. У доступі: настільні ігри, комп'ютер для ігор, згодом купимо приставку з віртуальною реальністю.
Найголовніший ризик - у тому, що ми не знайдемо інвесторів.
Бачимо ризики у тому, що приміщення матимуть вищу ціну, аніж ми розраховували. В такому разі окупиться проект пізніше.
Прохождение Инкубационных/Акселерационных программ
Ми не брали участі у таких штуках, бо в Бучачі толком ніхто не знає що таке "старт-ап". Але то поки що. Ми це змінимо разом:)
Победы в Конкурсах и другие награды
Перемог у конкурсах немає, але хочемо похвастатись тим, що маємо великий досвід у реалізації проектів для молоді. Організовували табори, мандрівки, квести, змагання. Знаємо добре нашу ЦА, менеджмент. І взагалі - ми крутезні)