7307

Мобільний розважальний сервіс для обміну напоями

Украина, город Киев
Отрасль: Интернет и ИТ
Стадия проекта: Готов прототип или продукт

Дата последнего изменения: 30.05.2017
Min инвестиция
$  20.000
1
Всего необходимо
$ 20.000
Рейтинг
equalizer 165 из 1000
help
Рассчитывается по оценкам и заполненности проекта (подробнее о рейтингах)
Моя оценка
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Средняя оценка:

Идея


Мобільний розважальний сервіс для обміну напоями, заснований на ідеї "підвішеної кави". Користувачі обмінюються напоями в закладах-партнерах і знайомляться.

Текущее состояние

Проект знаходиться на стадії раннього запуску. Ми вже випустили додаток клієнта та менеджера на Android, співпрацюємо з 7 київськими кав"ярнями. Зараз закінчується розробка менеджерського додатку під ІОС, планується редизайн та випуск оновленої версії клієнтського додатку.

Рынок

Ми підрахували об"єми та щорічний ріст трьох ринків: - Україна $5 млн (2%) - Європа $1 млрд (6%) - Україна $3.1 млрд (7%) Як ми рахували об'єм? Знайшли річний оборот кав"ярень і взяли бажаний відсоток, який би ми хотіли отримати, від кожного проданого напою. Від цієї суми взялм бажаний відсоток ринку, тобто скількома напоями можна обмінюватись.

Проблема или Возможность

Основна з наших 2 бізнес-моделей - це модель upsale для кав"ярень. Оскільки даний сервіс збільшує продажі напоїв в закладах-партнерах, то він стає платформою для реклами. Тому заробляти ми плануємо через відсоток від проданих напоїв через сервіс та додаткову рекламу кав"ярень всередині додатку. В майбутньому плануємо розробити систему покупок всередині додатку для клієнтів.

Решение (Продукт или Услуга)

Користувач додатку приходять в кав"ярню, обирає напій, яким він хоче поділитися та вказує, кому він адресується. Офіціант за допомогою свого додатку підтверджує замовлення і додає обраний напій в чек. Далі всі користувачі, які відповідають обраним критеріям (чоловіки або жінки), бачать твій підвішений напій, і коли хтось прийде в цей же заклад і зніме його, двоє людей зможуть обмінятись контактами.

Конкуренты

Конкурентів ми розбили на 3 категорії: 1) Подібні розважальні сервіси (Swarm by Foursquare, GeoSocials) - кидати виклики друзям в різних місцях і закладах на карті, знайомитись. 2) Dating-ніша (Tinder, Coffee meets bagel, OkCupid і т.п.) - наш сервіс теж знайомить людей, але в інтригуючій формі (плюс в нас більший рівень довіри, оскільки ти підтверджуєш свій намір познайомитись реально запропонованим напоєм) 3) Програми лояльності (Starbucks) - наш сервіс є частково програмою лояльності, оскільки дозволяє за випиті напої отримувати "плюшки" (в нас - це нове знайомство)

Преимущества или дифференциаторы

1. Сервіс дуже простий: обрав напій, підвісив, познайомився 2. Інтригуючий (ніколи не знаєш, хто самп зніме твій напій, як і не знаєш, кому саме напій адресуєш) 3. Зростаючий попит на каву 4. Зростаюча пропозиція на каву від закладів

Финансы

- Шукаємо smart-money та менторську підтримку - $20 тис. на 1) bizdev, sales, marketing 2) відео-продакшн, реклама, івенти 3) розробка нового функціоналу, перевірка гіпотез
Комментарии:

Необходимо авторизоваться

5,00
1
2
3
4
5
1 оценка
Вход/регистрация
arrow_back
RU
more_horiz
close
visibility363
star0
Добавить в избранное
Удалить из избранных
share
close
thumb_up0
Нравится
Не нравится
Идея
Текущее состояние
Рынок
Проблема или Возможность
Решение (Продукт или Услуга)
Конкуренты
Преимущества или дифференциаторы
Финансы
Инвестировано в прошлых раундах, $
Бизнес-модель
Целевое назначение инвестиций
Предложение инвестору
Команда или Руководство
Менторы-советчики
Лид-инвестор
Риски
Прохождение Инкубационных/Акселерационных программ
Победы в Конкурсах и другие награды
Изобретение/Патент
Видео о продукте