Восьмим учасником фіналу серії Битв Стартапів «Час відростити ріг» став стартап з Івано-Франківська

А тим часом серія Битв стартапів "Час відростити ріг" виходить на фінішну пряму і до фіналу, який відбудеться вже в серпні, рукою подати. Але який Фінал без підприємців з Івано-Франківська?! 20 липня найсильніші з них зібралися на восьмій Битві стартапів "Час відростити ріг", щоб визначити, хто з них відправиться в столицю, аби представити своє місто у фіналі і поборотися за $ 10 000 від UKRSIBBANK BNP Paribas.

Організаторами заходу виступили інвестиційна платформа Startup.Network та UKRSIBBANK BNP Paribas, а до експерної ради увійшли: Андрій Безгубенко - президент компанії «Е-Консалтинг», генеральний конструктор XRM®, Microsoft V-TSP (уповноважений експерт технологій Microsoft); Віталій Родімюк - CEO в Navizor Ukraine; Андрій Городенський - начальник бізнес-центру Прикарпатського регіонального управління УкрСибБанк; Ольга Головко - начальник Прикарпатського управління УкрСибБанк; Іван Дячишин - Managing Partner в Webmil Co-founder в Івано-Франківському ІТ-кластері; Володимир Непюк - CTO/Co-Founder в Datawiz Inc; Любомир Ходак - глава правління ІТ-кластера, директор Франківської філії Softserve; Оксана Сирак - директор "ПАРТНЕР і СК".

Під час першого блоку восьмої Битви Стартапів "Час відростіті ріг" відбулася панельна дискусія, учасниками якої виступили Любомир Ходак, Віталій Родімюк та Іван Дячишин, а модератором - Андрій Безгубенко.

Панельна дискусія в Івано-Франківську

Темою дискусії традиційно став головний герой серії Битв Стартапів "Час відростити ріг" - невловимий єдиноріг. Експерти розповіли, чому в Україні поки не водяться ці рідкісні для світу інвестицій тварини, та які стратегії варто застосовувати, аби виправити ситуацію. Крім того, обговорили одну з найпопулярніших сьогодні тем інвестиційного ринку - ICO (Initial Coin Offering), розповівши, кому і в яких випадках доцільно використовувати даний інструмент.

Переможець восьмої Битви Стартапів "Час відростити ріг" в Ивано-ФранківськуРезультати голосування:

Лідером за кількістю отриманих голосів став інвестиційний проект MyOSBB із середнім балом 4,3. В цілому ж рейтинг виглядає наступним чином:

Перше місце: MyOSBB - 4,3

MyOSB - система легкого управління будинками. Проект працює в тестовому режимі

Друге місце: BeeGarbageCollection System - 3,6

BeeGarbageCollection System - система автоматизованого контролю збору ТПВ від мешканців населених пунктів та організацій/установ.

Третє місце: PiCompany - 3,4

PiBag - це розумний рюкзак, який створює цілу екосистему, в парі з смартфоном, хмарним сховищем та будь-якими девайсами, які мають доступ до інтернету.

Четверте місце: Створення автономного портативного робота - 3,1
П'яте місце: bNesis - 3,1
Шосте місце: Handy Furnishing - 3,0
Сьоме місце: Відісі - 2,6
Восьме місце: Energohome - 2,5
Дев'яте місце: Gromada - 2,0
Десяте місце: Твій Простір - 1,6

Гості восьмої Битви Стартапів "Час відростити ріг"

"Мені сподобався формат подіі, обговорювали актуальні теми для молодих підприємців, панель теж була "весела". Було багато gamification'y: розіграші, підтримка голосом а також влучні коментарі від журі", - ділиться враженнями Любомир Ходак.

Ми сподіваємося, що це був хороший досвід для всіх учасників, вони допрацюють свої проекти і наступного разу стануть кращими! А переможця шостої Битви Стартапів "Час відростити ріг" - інвестиційний проект MyOSBB , ми запрошуємо взяти участь у фіналі серії Битв стартапів "Час відростити ріг", який відбудеться вже в серпні, та позмагатися за головний приз цього цікавого інвестиційного батла $10 000 від UkrSibbank BNP Paribas Group.

Також нагадуємо, що Битва Стартапів "Час відростити ріг" відбудеться вже 27 липня в Одесі.

Не бійтеся інвестувати в перспективні бізнес-ідеї! Побачимося!

Дата публикации: 22.07.2017
Комментарии:

Необходимо авторизоваться

5,00
1
2
3
4
5
3 оценки
Авторизация/Регистрация
arrow_back
RU
visibility1716
share
close
thumb_up0
Нравится новость