Photo - Сімейні молочні ферми
play_arrow
View
54779

Сімейні молочні ферми

Ukraine, Rivne region
Market: Farming
Stage of the project: Operating business

Date of last change: 05.11.2021
Show contacts
10
equalizer from 2000
help
Calculated and estimated occupancy of the project (more about ratings)
My rating
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Average rating:
 

Idea

Ми хочемо відкрити 5000 молочних ферм. На молоко зараз дефіцит і постійний попит, що тільки зростає. В нас є випробувана бізнес-модель (вже відкрито 119 ферм), команда професіоналів і > 300 інвесторів

Current Status

В нашій мережі вже нараховується 119 фермерських господарств в 10 регіонах України. Ми прийняли понад 400 заявок від фермерів на участь у проєкті з усіх куточків країни. Нашу ідею підтримали понад 300 інвесторів, які інвестували в проєкт "Сімейні молочні ферми" 21,5 млн грн.

Problem or Opportunity

Ми плануємо створити мережу з 5000 сімейних молочних ферм, що будуть об`єднані в молочні кластери. Це дає наступний результат: забезпечення вітчизняних молокозаводів сировиною, створення робочих місць, зменшення скорочення поголів`я ВРХ в населення, забезпечення виробництва якісного молока, розвиток сільських регіонів, збільшення надходжень в місцеві бюджети.

Solution (product or service)

Наша команда має досвід в молочному тваринництві. Ми підшукуємо родини в селах, які готові займатися утриманням корів. Їм надається уся необхідна допомога: фінансування на будівництво/реконструкцію корівника, на придбання ВРХ та обладнання. Крім цього надаємо повне супроводження їхньої діяльності: юридичне, бухгалтерське, ветеринарне, зоотехнічне та гарантований збут молока.
Ми в свою чергу отримуємо великі об`єми якісного молока, яке молокозаводи готові купувати за кращими цінами. Це дозволить нам підтримувати високий рівень рентабельності та виконувати зобов`язання перед інвесторами.

Business model

На фоні гострого дефіциту молока ми створюємо сімейні молочні ферми, які утримують 10 - 50 корів. Взяти участь в проєкті можуть лише родини, які відповідають нашим вимогам і пройшли відбір. Постійно проводяться навчання серед фермерів. Дотримання технологій забезпечує стабільно високу якість молока. В нас є постійний ринок збуту і попит, що не зникне в довгостроковій перспективі.
5,00
1
2
3
4
5
2 voices
Sign in/Sign up
arrow_back
EN
more_horiz
close
visibility804
star1
Add to favorites
Delete from favorites
share
close
thumb_up1
Like
Unlike
Idea
Current Status
Market
Problem or Opportunity
Solution (product or service)
Competitors
Advantages or differentiators
Finance
Invested in previous rounds, $
Business model
Money will be spent on
Offer for investor
Team or Management
Mentors & Advisors
Lead investor
Risks
Incubation/Acceleration programs accomplishment
Won the competition and other awards
Invention/Patent
Photos
Product Video