Фото - БУРШТИНКОЇН
play_arrow
Смотреть
61197

БУРШТИНКОЇН

Криптовалюта гарантована бурштином

Украина, Ровненская область
Отрасль: Финансовые услуги, Криптовалюты
Стадия проекта: Есть идея или наработки

Дата последнего изменения: 16.12.2023
На страницу владельца
1
equalizer из 2000
help
Рассчитывается по оценкам и заполненности проекта (подробнее о рейтингах)
Моя оценка
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Средняя оценка:
 

Идея

Створення та продаж безпечної криптовалюти, що матиме реальне підгрунтя - дорогоцінний камінь бурштин.

Текущее состояние

На даний момент проект знаходиться у стадії розробки та створення компанії. Готова концепція розвитку та фінансові розрахунки. Напрацьовані постачальники бурштину та ІТ-компанії, що займатимуться розробкою технічного фонду проекту.

Рынок

Наша мета - розвивати та популяризувати бурштинкоїн у різних сегментах ринку криптовалют. Ми спрямовані на залучення як індивідуальних користувачів, так і підприємств до використання бурштинкоїну як засобу оплати та інвестування.

Наші клієнтські сегменти включають різні групи людей та компаній, такі як інвестори, технологічні стартапи, фінансові установи, онлайн-торговці, а також урядові та неприбуткові організації. Ми прагнемо забезпечити широкий спектр послуг та можливостей для кожного з цих сегментів, щоб зробити бурштинкоїн доступним та привабливим для всіх зацікавлених сторін.

Ми також спрямовані на розвиток ринку криптовалют загалом, пропонуючи інноваційні рішення та послуги, які допоможуть покращити інфраструктуру та регулювання криптовалютного ринку. Наша команда прагне сприяти створенню стабільного та ефективного ринку криптовалют, де бурштинкоїн займе важливе місце.

Проблема или Возможность

"Бурштинкоїн" вирішує багато болючих питань для своєї цільової аудиторії. По-перше, він надає можливість інвестувати в криптовалюту, яка має реальне підґрунтя - бурштин. Це дозволяє екологічно свідомим споживачам інвестувати у цифрові активи, не спричинюючи шкоди навколишньому середовищу.

Крім того, "Бурштинкоїн" пропонує новаторський підхід до майнінгу криптовалюти, який спрямований на зменшення впливу на природні ресурси. Це важливо для тих, хто підтримує концепцію екологічно чистого майнінгу та цінує природні ресурси.

Решение (Продукт или Услуга)

"Бурштинкоїн" приверне увагу технологічних фахівців та учасників криптовалютного ринку, які зацікавлені у розвитку нових технологій та інновацій. Таким чином, ця криптовалюта вирішує болі цільової аудиторії, надаючи можливість інвестувати в екологічно чистий актив, сприяючи збереженню природних ресурсів та пропонуючи новаторський підхід до майнінгу криптовалюти.

Конкуренты

Конкурентами проекту "Бурштинкоїн" будуть інші криптовалюти, такі як Bitcoin, Ethereum, Ripple, Litecoin тощо. Також конкуренцією можуть бути традиційні платіжні системи, такі як PayPal, Visa, Mastercard, а також інші проекти криптовалют, які пропонують подібні послуги.

Однак "Бурштинкоїн" може відрізнятися від конкурентів своєю спеціалізацією на обміні та майнінгу бурштинних каменів, що може привернути увагу споживачів, які зацікавлені в цьому виді діяльності. Також, проект може використовувати рекламу та маркетинг, щоб підвищити свою впізнаваність та привернути нових користувачів.

Преимущества или дифференциаторы

Переваги або диференціатори Бурштинкоїну включають:

1. Гарантована підтримка реальним бурштином: це робить Бурштинкоїн більш стабільним і надійним, оскільки кожна одиниця має реальну матеріальну підтримку.

2. Використання в реальному секторі: можливість використання Бурштинкоїну для здійснення платежів за товари та послуги дозволяє йому мати реальну цінність в економіці.

3. Майнінг та інвестування: можливість отримання монет шляхом майнінгу або інвестування в них дає можливість користувачам заробляти та зберігати цю криптовалюту.

4. Вартість бурштину: бурштин вважається цінним матеріалом, тому гарантована підтримка бурштином може забезпечити стабільність та надійність ціноутворення для Бурштинкоїну.

5. Екологічна стійкість: оскільки майнінг Бурштинкоїну потребує менше електроенергії, ніж майнінг біткоїна, це може бути привабливою альтернативою для тих, хто стежить за екологічною стійкістю криптовалют.

Финансы

Джерела доходів Бурштинкоїн можуть включати:

1. Капіталізація активів "Бурштинкоїн".

2. Торгівля: купівля та продаж криптовалюти на біржах.

3. Інвестування: придбання монет для зберігання та очікування зростання їх вартості.

4. Платіжні операції: використання Бурштинкоїн для здійснення платежів за товари та послуги.Структура витрат Бурштинкоїн може включати:

1. Оренда приміщень

2. Витрати на обслуговування обладнання.

3. Реклама та маркетинг для просування криптовалюти.

4. Витрати на розробку та підтримку блокчейн-технології.

5. Витрати на команду розробників та інший персонал.

Бизнес-модель

Бізнес Модель:
Проект "Бурштинкоїн" буде базуватися на моделі криптовалюти, де користувачі зможуть обмінювати "Бурштинкоїни" за інші криптовалюти або традиційну валюту. Крім того, буде розроблена система майнінгу "Бурштинкоїнів", що дозволить користувачам отримувати їх у обмін на обчислювальні потужності.

Канали Продажів:
Продаж "Бурштинкоїнів" буде здійснюватися через онлайн-платформи для обміну криптовалют, а також за допомогою спеціалізованих бірж та платіжних систем. Крім того, буде розглянута можливість введення фізичних точок обміну "Бурштинкоїнів".

Основні Метрики проекту "Бурштинкоїн":
1. Кількість користувачів платформи.
2. Обсяг торгів "Бурштинкоїнами".
3. Капіталізація "Бурштинкоїна" на ринку криптовалют.
4. Вартість "Бурштинкоїна" в порівнянні з іншими криптовалютами та традиційною валютою.
5. Витрати на майнінг "Бурштинкоїнів" та їх виручка.
6. Рівень зацікавленості та довіра користувачів до "Бурштинкоїна".

Целевое назначение инвестиций

1. Етап розробки технології "Бурштинкоїну" - 500,000
2. Етап виробництва та запуску продукції -1,000,000
3. Маркетинг та просування продукту на ринку - 500,000
4. Розвиток міжнародних партнерств та платіжних систем -300,000
5. Забезпечення безпеки та конфіденційності транзакцій - 200,000
6. Резервний фонд для непередбачених витрат -500,000

Дефрагментація інвестицій у такий спосіб дозволить оптимізувати використання коштів на кожному етапі реалізації проекту "Бурштинкоїн", забезпечуючи ефективне використання ресурсів та максимальний результат.

Предложение инвестору

"Бурштинкоїн" має потенціал стати лідером у світі криптовалют, завдяки гарантованій підтримці реальним бурштином, його використанню в реальному секторі та екологічній стійкості. Інвестування в наш проект буде вигідним та перспективним рішенням для вас."
"Шановний інвесторе, запрошую Вас взяти участь у проекті Бурштинкоїн.
Необхідна сумма для запуску проекту 3 000 000 $
Ви отримаєте 30% власності в компанії, а також можливість отримати прибуток від успішної реалізації проекту.
Прибуток від інвестування у проект очікується на рівні 900% за перший рік запуску проекту.
Час запуску 2 роки.
Орієнтовний час поверенення інвестицій 3 роки.
Усю деталізацію можемо обговорити.
З повагою, Іван Прадош

Команда или Руководство

Риски

1. Технічні ризики: можливі проблеми з розробкою технології "Бурштинкоїну", що можуть призвести до затримок у виробництві та запуску продукції.

2. Фінансові ризики: недостатність коштів для завершення всіх етапів проекту, можливі затримки у фінансуванні та виникнення додаткових витрат.

3. Ринкові ризики: конкуренція на ринку криптовалют, зміни в законодавстві щодо криптовалют та блокчейн технологій, негативна реакція споживачів на новий продукт.

4. Ризики безпеки: можливість кібератак, витоку конфіденційної інформації, а також можливість використання "Бурштинкоїну" для незаконних операцій.

5. Інноваційні ризики: невдача нової технології, низька популярність серед користувачів, несприятливі технологічні зміни.

Видео о продукте

5,00
1
2
3
4
5
1 оценка
Авторизация/Регистрация
arrow_back
RU
more_horiz
close
visibility87
star0
Добавить в избранное
Удалить из избранных
share
close
thumb_up0
Нравится
Не нравится
Идея
Текущее состояние
Рынок
Проблема или Возможность
Решение (Продукт или Услуга)
Конкуренты
Преимущества или дифференциаторы
Финансы
Инвестировано в прошлых раундах, $
Бизнес-модель
Целевое назначение инвестиций
Предложение инвестору
Команда или Руководство
Менторы-советчики
Лид-инвестор
Риски
Прохождение Инкубационных/Акселерационных программ
Победы в Конкурсах и другие награды
Изобретение/Патент
Видео о продукте
Презентация