Фото - whatof
60463

whatof

Програмне забезпечення для терміналів самообслуговування

Украина, Черновицкая область
Отрасль: Интернет и ИТ
Стадия проекта: Есть идея или наработки

Дата последнего изменения: 03.07.2023
На страницу владельца
2
equalizer из 2000
help
Рассчитывается по оценкам и заполненности проекта (подробнее о рейтингах)
Моя оценка
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Средняя оценка:
 

Идея

WhatOf - from what of
Компанія займатиметься написанням програми для терміналів самообслуговування, призначених для продажів в широкому діапазоні діяльності. Початковим рішенням над яким зараз ведеться робота є веб-додаток призначений для оптимізації точок обмінів валют, зі зручним інфтерфейсом і адмін панелю(планово з мобільним додатком для контролю залишків і курсів операторами інтерактивно, - мобільним пристоєм)
Завтра майбутнє буде залежати від розвитку таких технологій, адже це крок вперед.

Текущее состояние

Софт зараз знаходиться на етапі розробки, протягом декількох місяців, з вже підготовленим першим цільовим клієнтом.

Рынок

Наші клієнтські сегменти та ринок включають:

Туристична індустрія: Ми спрямовані на співпрацю з готелями, аеропортами, залізничними та автобусними вокзалами, круїзними портами та іншими туристичними об'єктами. Туристи шукають зручні та швидкі способи обміну валют, і наші термінали самообслуговування дозволяють їм отримати необхідну валюту без зайвих зусиль.

Бізнес-центри та офісні приміщення: Великі бізнес-центри, офісні комплекси та інші комерційні приміщення є потенційними клієнтами WhatOf. Багато бізнесменив потребують швидкого та зручного обміну валют для своїх подорожей або міжнародних трансакцій. Наші термінали самообслуговування надають їм зручність та ефективність валютного обміну.

Торгові центри та роздрібні магазини: Роздрібні магазини та торгові центри, особливо ті, що приваблюють багато туристів, можуть скористатися нашими терміналами самообслуговування для надання послуг обміну валют своїм клієнтам. Це додасть до їхньої привабливості та створить додаткові можливості для збуту.

Індивідуальні користувачі: WhatOf також спрямований на приватних осіб, які шукають зручний спосіб обміну валют для своїх особистих потреб. Наш веб-додаток і мобі

Проблема или Возможность

З проблеиних місць, велики обсяг робіт і нестача розробників, що і вирішує фінансова частина.

Решение (Продукт или Услуга)

WhatOf - революційний веб-додаток для оптимізації точок обміну валют, призначений для терміналів самообслуговування. Наша компанія спеціалізується на розробці програмного забезпечення, яке пропонує широкий спектр можливостей для ефективного продажу товарів та послуг в будь-якій галузі.

Наш веб-додаток створений з урахуванням потреб користувачів і пропонує зручний інтерфейс для обміну валют. Незалежно від того, чи є користувачі туристами, бізнесменами або просто особами, які потребують обміну готівки, вони зможуть легко та швидко здійснити операцію обміну.

Основні функції веб-додатку WhatOf включають:

Обмін валют: Користувачі можуть вибрати потрібну валюту для обміну та отримати актуальний курс обміну. Наш додаток підтримує широкий спектр валют, що дозволяє здійснювати обмін у будь-якій потрібній валюті.

Калькулятор обміну: Додаток має вбудований калькулятор, який допомагає користувачам точно розрахувати кількість отриманої валюти в результаті обміну.

Адміністративна панель: Власники терміналів самообслуговування можуть керувати всіма аспектами своєї точки обміну валют через зручну адміністративну панель. Вони можуть налаштовувати курси валют, перевіряти звіти про обміни, а також здійснювати інші адміністративні функції.

Конкуренты

Конкуренти і існуючі альтернативи є важливим аспектом для будь-якої компанії, оскільки вони впливають на конкурентоспроможність та вибір клієнтів.
Конкуренція в Україні з індексом 0. альтернатива також

Преимущества или дифференциаторы

WhatOf має значні переваги і диференціатори, які роблять його унікальним на ринку розробки програмного забезпечення для терміналів самообслуговування

Финансы

Джерела доходів для компанії WhatOf, яка надає послуги в галузі оптимізації точок обміну валют, можуть включати наступні:

Комісійні з операцій обміну валют: Компанія може отримувати прибуток, отримуючи невелику комісію з кожної валютної операції, що здійснюється через їхні термінали самообслуговування.

Партнерські угоди: WhatOf може укладати партнерські угоди з банками, фінансовими установами та іншими гравцями в галузі фінансових послуг. Це може включати співпрацю щодо обміну валют та отримання комісійних винагород за кожну операцію.

Підписка та платіжні плани: WhatOf може пропонувати різні підписки або платіжні плани для користувачів, які надають доступ до додаткових функцій або преміум-послуг. Це може створити постійний потік доходів для компанії.

Структура витрат для компанії WhatOf може включати наступні складові:

Розробка та підтримка програмного забезпечення: Значна частина витрат буде спрямована на розробку, тестування та підтримку веб-додатку та мобільного додатку. Це включає затрати на програмістів, технічну підтримку та оновлення програмного забезпечення.

Інфраструктура та обладнання: WhatOf буде мати витрати на придбання та обслуговування терміналів самообслуговування, серверів, мережевого обладнання та інших технічних засобів, необхідних для надання послуг.

Маркетинг та реклама: Компанія буде витрачати кошти на маркетингові послуги.
Бизнес-модель

Бізнес-модель:
Бізнес-модель компанії WhatOf базується на наданні послуг оптимізації точок обміну валют за допомогою терміналів самообслуговування. Основні складові бізнес-моделі включають:
1. Розробка програмного забезпечення: WhatOf розробляє веб-додаток та мобільний додаток для оптимізації обміну валют. Це включає створення зручного інтерфейсу для користувачів та адміністративну панель для власників терміналів самообслуговування.
2. Підтримка та обслуговування: WhatOf забезпечує технічну підтримку і обслуговування терміналів самообслуговування, а також надає консультаційні послуги для власників та операторів точок обміну валют.
- Наявні партнери по установці
Канали продаж:
Компанія WhatOf використовує наступні канали продажу для своїх послуг:
1. Прямі продажі: WhatOf активно просуває свої послуги безпосередньо до потенційних клієнтів, таких як готелі, аеропорти, торгові центри тощо. Команда продажів компанії контактує з потенційними клієнтами, презентує їм переваги своїх послуг і проводить демонстрації роботи терміналів самообслуговування.
2. Партнерські угоди: WhatOf укладає партнерські угоди з банками, фінансовими установами та іншими гравцями у фінансовій галузі. Ці партнерства дозволяють компанії просувати свої послуги через канали своїх партнерів, які вже мають встановлену базу клієнтів і можуть рекомендувати WhatOf своїм клієнтам.
3. Інтернет-продажі: WhatOf використовує свій веб-сайт і онлайн-присутність для просування та продажу своїх послуг. Це включає можливість реєстрації та замовлення послуг через веб-додаток, а також надання детальної інформації про продукти та послуги компанії.
Основні метрики:
Основні метрики, за якими компанія WhatOf оцінює свою продуктивність та успішність, можуть включати:
1. Кількість проданих підписок на програму : Кількість куплених та активних проєктів з точками обміну самообслуговування є важливим показником розширення бізнесу компанії.
2. Обсяг транзакцій: Ця метрика вимірює загальний обсяг грошових операцій, які здійснюються через термінали самообслуговування компанії. Вона вказує на активність користувачів та популярність сервісу.
3. Прибуток з абонплатних/погодинних договорів: Ця метрика визначає прибуток, отриманий компанією з всіх обслугувань помісячних клієнтських програм, допрацювання на основі погодинної оплати з попередньою оплтою пакета годин від кієнта.
4. Задоволення клієнтів: Ця метрика вимірює задоволення клієнтів з послуг, наданих компанією WhatOf.

Целевое назначение инвестиций

Цільове призначення інвестицій для компанії WhatOf полягає в наступному:
1. Розширення команди: Одна з головних цілей інвестицій - залучення талановитих спеціалістів у команду. Зараз компанія має тільки двох програмістів, але з ростом бізнесу потрібна розширена команда розробників, тестувальників та інших професіоналів. Інвестиції будуть спрямовані на найм нових співробітників, їхню підготовку і створення потужної команди.
2. Придбання обладнання та технологій: Щоб ефективно розробляти програмне забезпечення, компанії потрібні необхідні ресурси, такі як комп'ютери, сервери, програмне забезпечення, засоби тестування та розробки. Інвестиції будуть використовуватися на придбання потрібного обладнання та технологій для розширення розробницького потенціалу компанії.
3. Маркетинг та реклама: Інвестиції будуть спрямовані на підтримку маркетингових та рекламних кампаній для підвищення обізнаності про продукт компанії та привертання нових клієнтів. Це може включати розробку веб-сайту, цифровий маркетинг, участь у виставках та конференціях, а також інші маркетингові ініціативи.
4. Дослідження та розвиток: Компанія WhatOf має бути інноваційною та здатною відповідати на змінні потреби ринку. Інвестиції будуть спрямовані на проведення досліджень, вдосконалення і оптимізацію існуючих продуктів та розробку нових функцій і можливостей.

Предложение инвестору

Шановний інвестор,

Ми звертаємось до вас зі стимулюючою можливістю інвестувати у компанію WhatOf, що спеціалізується на розробці програмного забезпечення для терміналів самообслуговування. На цьому етапі ми шукаємо фінансову підтримку, щоб прискорити нашу експансію і забезпечити успішне впровадження нашої продукції на ринку.

Команда или Руководство

Риски

Основні ризики, з якими може зіткнутися компанія WhatOf, включають:
1. Технологічні проблеми: Розробка програмного забезпечення може зустрічати технічні труднощі, такі як помилки в програмному коді, збої в системі або невідповідність платформі терміналів самообслуговування. Це може призвести до перерв у роботі системи та негативно вплинути на репутацію компанії.
2. Безпека даних: При роботі з фінансовою інформацією клієнтів є ризик витоку або несанкціонованого доступу до цих даних. Компанія повинна приділяти належну увагу заходам безпеки, таким як шифрування даних, захист мережі та систем, щоб уникнути порушень безпеки.
3. Зміни у регуляторному середовищі: Законодавчі та регуляторні зміни, що стосуються фінансових операцій та обміну валют, можуть вплинути на діяльність компанії. Важливо бути свідомим і відповідно адаптуватися до нових правил і вимог.

Прохождение Инкубационных/Акселерационных программ

Проходження інкубаційних/акселераційних програм може мати декілька переваг для компанії WhatOf:
1. Менторство та експертні знання: Участь у таких програмах дозволяє отримати доступ до досвідчених менторів та експертів у сфері підприємництва, технологій і фінансів. Вони можуть надати цінну пораду та керівництво, щоб допомогти компанії розвиватися та досягати своїх цілей.
2. Мережа контактів: Інкубаційні/акселераційні програми надають можливість побудувати цінні професійні зв'язки та партнерства. Це може відкрити двері до нових можливостей співпраці, фінансування та ринків.
3. Фінансова підтримка: Деякі програми надають фінансову підтримку у вигляді грантів або інвестицій. Це може допомогти компанії залучити необхідні кошти для подальшого розвитку та масштабування своїх продуктів і послуг.
4. Зростання швидкості: Участь у програмах інкубації/акселерації може допомогти прискорити розвиток компанії. Завдяки інтенсивним програмам, що фокусуються на створенні бізнес-стратегій, розвитку продуктів та ринковому впровадженню, компанія може швидше реагувати на зміни і досягти успіху на ринку.
Проходження інкубаційних/акселераційних програм може стати важливим кроком для WhatOf, допомагаючи їй отримати необхідні ресурси, знання та підтримку для ефективного розвитку та конкурентоспроможності.

Победы в Конкурсах и другие награды

Відсутні тільки починаємо налагоджувати ці схеми
5,00
1
2
3
4
5
1 оценка
Авторизация/Регистрация
arrow_back
RU
more_horiz
close
visibility237
star0
Добавить в избранное
Удалить из избранных
share
close
thumb_up0
Нравится
Не нравится
Идея
Текущее состояние
Рынок
Проблема или Возможность
Решение (Продукт или Услуга)
Конкуренты
Преимущества или дифференциаторы
Финансы
Инвестировано в прошлых раундах, $
Бизнес-модель
Целевое назначение инвестиций
Предложение инвестору
Команда или Руководство
Менторы-советчики
Лид-инвестор
Риски
Прохождение Инкубационных/Акселерационных программ
Победы в Конкурсах и другие награды
Изобретение/Патент
Видео о продукте
Презентация