Фото - Rocky Mafia
60379

Rocky Mafia

Наш проект передбачає відкриття клубів з гри МАФІЯ.

Украина, город Киев
Отрасль: Развлечение, Туризм, спорт, Франчайзинг, Мобильные приложения
Стадия проекта: Готов прототип или продукт

Дата последнего изменения: 19.06.2023
На страницу владельца
1
equalizer из 2000
help
Рассчитывается по оценкам и заполненности проекта (подробнее о рейтингах)
Моя оценка
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Средняя оценка:
 

Идея

Наш проект передбачає відкриття клубів, спеціалізованих на проведенні гри Мафія. Ми створюємо атмосферу, де люди можуть насолоджуватися цією популярною рольовою грою. Наша мета - створити спільноту гравців Мафії і надати їм місце для зустрічей і спілкування. Також розвиток цієї гри, як спорту, а саме реалізація великих турнірів із залученням спонсорів та партнерів, трансляції, продаж готової атрибутики з мафії, відкриття шкіл з мафії, монетизація соц.мереж з цієї гри. Прогнозований дохід для інвестора при вкладені 20000$ буде дорівнювати понад 100000$ через 5 років після відкриття бізнесу.

Текущее состояние

Наразі ми успішно ведемо два клуби Мафії, що працюють на повну потужність. Обидва клуби мають стабільну базу гравців і забезпечують щомісячний оборот. Задоволення клієнтів є на високому рівні, що підтверджується позитивними відгуками та повторними відвідуваннями. Ми плануємо розширювати мережу клубів та впроваджувати нові заходи для залучення і утримання клієнтів.

Рынок

Клієнтські сегменти:

Ентузіасти гри Мафія: Це гравці, які мають великий інтерес до гри Мафія, активно беруть участь в турнірах та подіях, і шукають спеціалізовані місця для гри і спілкування з іншими гравцями.
Соціальні групи та команди: Команди, друзі та колеги, які хочуть провести час разом, використовуючи гру Мафія як засіб розваги і комунікації.
Новачки та цікавість: Люди, які ще не мали досвіду з грою Мафія, але цікавляться її правилами і хотіли би випробувати її, отримати нові враження та знайомства.
Ринок:
Ринок клубів Мафія має потенціал росту, оскільки популярність цієї гри постійно зростає. Наші клуби спрямовані на регіональний ринок, охоплюючи міста та населені пункти з достатньою кількістю потенційних гравців. Конкуренція в цьому сегменті поки що невелика, що створює можливості для успішного входу на ринок та встановлення лідерства, пропонуючи високу якість послуг, різноманітні заходи та враження для клієнтів.

Проблема или Возможность

Проблема:
Незважаючи на популярність гри Мафія, в нашому регіоні відсутні клуби, спеціалізовані на проведенні цієї гри. Гравцям не вистачає місць для зустрічей, обміну досвідом та спілкування з однодумцями, що ускладнює їхню можливість насолоджуватися грою на повну.

Можливість:
Створення клубів Мафія відкриває можливість створити спеціалізоване середовище для гравців, де вони зможуть зустрічатися регулярно, грати в Мафію, змагатися у турнірах та розвивати свої навички. Це створить новий ринок розваг та соціальних зустрічей, який задовольнить попит на цю популярну гру і забезпечить гравцям місце для спілкування та взаємодії.

Решение (Продукт или Услуга)

Наше рішення полягає у відкритті клубів Мафія, де гравці зможуть насолоджуватися грою та спілкуванням з однодумцями. Ми створимо затишні і атмосферні приміщення, обладнаємо їх необхідним обладнанням для проведення гри та забезпечимо професійних організаторів турнірів. Крім того, ми будемо розробляти різноманітні заходи та акції, які привернуть нових гравців і забезпечать задоволення наших клієнтів. Наша мета - створити платформу, де гравці Мафії зможуть зустрічатися, грати та насолоджуватися цією захоплюючою грою разом.
Конкуренты

Конкуренти:

Інші клуби Мафія: Можуть бути існуючі клуби Мафія в регіоні, які пропонують подібні послуги та приваблюють аудиторію гравців Мафія.
Розважальні комплекси: Розважальні комплекси, які пропонують широкий спектр розваг, включаючи ігрові зони, кінотеатри, боулінг, можуть бути конкурентами у привертанні клієнтів.
Існуючі альтернативи:

Гра вдома: Гравці можуть грати Мафію вдома з друзями або родиною, не потребуючи спеціальної інфраструктури або організації.

Для успішного конкурування і привертання клієнтів, наш клуб Мафія буде пропонувати унікальний досвід гри, створювати затишну атмосферу та надавати можливості для соціального спілкування та змагань, що відрізнятимуть нас від конкурентів та існуючих альтернатив.

Преимущества или дифференциаторы

Наш клуб Мафія має кілька переваг і диференціаторів, що роблять його привабливим для клієнтів:

Унікальний іммерсивний досвід: Ми створюємо особливу атмосферу, де гравці можуть повністю погрузнутися в світ гри Мафія. Використовуючи спеціальні декорації, атрибути та звукові ефекти, ми створюємо реалістичну іммерсивну гру, яка забезпечує незабутні враження.

Спеціалізовані клуби: Наш фокус виключно на грі Мафія дозволяє нам створити ідеальне середовище для гри. Ми ретельно працюємо над правилами гри, тримаємо оновлені сценарії та забезпечуємо професійне ведення гри організаторами, що гарантує високу якість геймплею.

Різноманітність заходів: Крім звичайних ігор Мафія, ми організовуємо тематичні турніри, спеціальні події та групові вечірки, які роблять наш клуб Мафія цікавим та залучають широкий спектр гравців.

Соціальне спілкування: Наш клуб Мафія створює можливості для нових знайомств, комунікації та взаємодії між гравцями. Це стимулює соціальну активність, сприяє будівництву спільноти та забезпечує приємну атмосферу для гри.

Ці переваги і диференціатори допомагають нам вирізнятися на ринку та привертати клієнтів, які шукають унікальний і захоплюючий досвід гри Мафія.

Финансы

Джерела доходів:

Вартість участі: Ми можемо збирати плату від учасників за гру в клубі Мафія. Це може бути вартість участі в окремій грі або членський внесок за доступ до клубу протягом певного періоду.
Організація турнірів та подій: Ми можемо організовувати платні турніри та спеціальні події для гравців Мафія, де учасники будуть платити за свою участь та можливість перемогти призи.
Продаж напоїв та закусок: Ми можемо мати кафетерій або бар у клубі, де гравці зможуть придбати напої та закуски під час гри.
Продаж атрибутики: онлайн продажі атрибутики з мафії, такі, як повноцінні набори з мафії, маски, ігрові карти. Що стане приємним додатковим доходом для компаніїї.

Структура витрат:

Оренда приміщення: Потрібно буде витрати на оренду приміщення для клубу Мафія.
Обладнання: Потрібно буде придбати та підтримувати необхідне обладнання для проведення гри Мафія, таке як картки, маркери, таблички, звукове обладнання та інше.
Персонал: Необхідний персонал, такий як організатори гри, адміністратори та бармен, якщо є кафетерій або бар.
Маркетинг та реклама: Витрати на рекламу та просування клубу Мафія, включаючи створення веб-сайту, рекламу в соціальних мережах, друковані матеріали та інші маркетингові зусилля.
Загальні витрати: оплата комунальних послуг, обслуговування технічних систем, страхування та інші загальні витрати, пов'язані з функціонуванням клубу.

Бизнес-модель

Бізнес-модель:
Наша бізнес-модель базується на відкритті та експлуатації клубів Мафія. Ми генеруємо доходи через оплату участі в грі, організацію платних турнірів та подій, а також продаж напоїв та закусок у клубі. Загальні витрати включають оренду приміщення, обладнання, персонал, маркетинг та загальні витрати.

Канали продажу:

Онлайн-платформа: Ми створимо веб-сайт та мобільний додаток, де гравці зможуть дізнатися про наші клуби, розклади гри, реєструватися на турніри та придбати членство або вартість участі.
Прямий продаж у клубі: Гравці також зможуть реєструватися та оплачувати участь безпосередньо у клубі Мафія перед початком гри.
Партнерства та співпраця: Ми можемо встановити партнерства з іншими розважальними закладами, організаціями або спільнотами, які сприятимуть продажу наших послуг та приверненню нових клієнтів.
Основні метрики:

Оборот: Середній щомісячний оборот клубів Мафія є ключовою метрикою, що відображає фінансовий успіх бізнесу.
Кількість клієнтів: Кількість унікальних гравців, які відвідують клуби та беруть участь у грі Мафія.
Повторність клієнтів: Відсоток клієнтів, які повторно відвідують наші клуби та беруть участь у грі Мафія.
Рівень задоволення клієнтів: Оцінка задоволення клієнтів на основі опитувань, відгуків та повторних відвідувань.
Витрати на залучення клієнтів: Сума коштів, витрачених на маркетинг та рекламу для привернення нових клієнтів.

Целевое назначение инвестиций

Інфраструктура: Інвестиції будуть спрямовані на оренду приміщень для клубів, їхнє обладнання та декорації. Це включає створення атмосферного ігрового простору, зон відпочинку та затишку для клієнтів.

Технології та обладнання: Інвестиції будуть спрямовані на придбання необхідного обладнання для проведення гри Мафія, такого як карткові колоди, рольові аксесуари, звукове обладнання. Також можуть впроваджуватись технологічні рішення для покращення геймплею, такі як мобільні додатки або онлайн-платформи.

Маркетинг та реклама: Інвестиції будуть виділені для рекламних кампаній, медіа-промоцій, створення веб-сайту, участі в подіях та інших маркетингових заходів для привертання уваги та залучення клієнтів.Предложение инвестору

Пропозиція інвестору буде оголошена під час зустрічі або в процесі переговорів, ми відкритті до обговорення будь яких пропозицій.

Команда или Руководство

Риски

Конкуренція: Існує можливість появи сильних конкурентів, які вже мають встановлену базу клієнтів або пропонують подібні розважальні послуги. Це може вплинути на залучення та утримання клієнтів.

Фінансові ризики: Першочергово, відкриття та експлуатація клубів Мафія вимагають значних інвестицій. Недостатні фінансові ресурси можуть призвести до недоліків в інфраструктурі, маркетингових зусиль та інших аспектах бізнесу.

Залежність від трендів та популярності: Гра Мафія може бути піддана трендам та моді. Якщо інтерес до неї зменшиться, це може вплинути на популярність клубів та знизити потенційний прихід гравців.

Легальні обмеження: В різних юрисдикціях можуть існувати правові обмеження, пов'язані з грою або розважальними послугами. Це може вимагати додаткових досліджень та витрат на забезпечення дотримання вимог законодавства.

Менеджмент та персонал: Управління клубами Мафія вимагає досвіду та навичок в організації подій, управлінні персоналом та забезпеченні високої якості обслуговування. Недостатні навички або проблеми зі стабільністю персоналу можуть вплинути на якість послуг та задоволення клієнтів.

Видео о продукте

5,00
1
2
3
4
5
1 оценка
Авторизация/Регистрация
arrow_back
RU
more_horiz
close
visibility165
star0
Добавить в избранное
Удалить из избранных
share
close
thumb_up0
Нравится
Не нравится
Идея
Текущее состояние
Рынок
Проблема или Возможность
Решение (Продукт или Услуга)
Конкуренты
Преимущества или дифференциаторы
Финансы
Инвестировано в прошлых раундах, $
Бизнес-модель
Целевое назначение инвестиций
Предложение инвестору
Команда или Руководство
Менторы-советчики
Лид-инвестор
Риски
Прохождение Инкубационных/Акселерационных программ
Победы в Конкурсах и другие награды
Изобретение/Патент
Видео о продукте
Презентация