Фото - Self-Discipline club
59848

Self-Discipline club

Вирішити проблеми правильного оточення та саморозвитку.

Украина, Ровненская область
Отрасль: Интернет и ИТ, Информация и СМИ, Образование, обучение, Другое, Искусственный интеллект
Стадия проекта: Готов прототип или продукт

Дата последнего изменения: 06.04.2023
На страницу владельца
5
equalizer из 2000
help
Рассчитывается по оценкам и заполненности проекта (подробнее о рейтингах)
Моя оценка
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Средняя оценка:
Также этот проект:
- ищет займ
 

Идея

Загальна концепція клубу Self-Discipline Club - це спільнота людей, які зібралися разом для того, щоб допомогти один одному розвиватися та досягати своїх цілей. Клуб пропонує різноманітні заняття, тренінги та семінари, які сприяють розвитку та підвищенню мотивації учасників. Також учасники клубу можуть обмінюватися досвідом та знаннями з іншими людьми, які також хочуть розвиватися.

Текущее состояние

Медіа:

Понад 30 000 підписників в соціальних мережах.
Понад 2 000 000 охоплення аудиторії.

На даний момент маємо повністю підготовлену платформу та розпланований контент план на 5 місяців вперед. Не маленьку, зацікавленну в продукті аудиторію.

Рынок

Наші потенційні клієнти - це люди будь-якого віку, які бажають змінити своє життя та досягти поставлених цілей. Однак, найбільш активна молодь, віком від 18 до 35 років, яка знаходиться в пошуку свого місця у житті та хоче розвиватися. Наші клієнти можуть бути студентами, молодими професіоналами, підприємцями, або просто людьми, які шукають спосіб зробити їх життя більш ефективним та задовільним.

Згідно з даними статистики, кількість людей, які бажають досягнути успіху та змінити своє життя, постійно зростає.

Ми розраховуємо на велику кількість клієнтів, оскільки наші послуги можуть бути корисними для будь-якої людини, яка бажає змінити своє життя та досягти успіху. Ми плануємо залучати клієнтів як з місцевого, так і зі світового ринку, використовуючи різні маркетингові канали та рекламні стратегії.

Проблема или Возможность

Нашим клієнтом є людина, яка має бажання змінити своє життя, розвинути себе та досягти своїх цілей, але відчуває труднощі у самодисципліні та мотивації. Часто такі люди відкладають важливі справи на потім, не вміють планувати свій час та відчувають втому, коли мають щось зробити.

Ця проблема є досить поширеною, і її можна знайти в багатьох людей. За даними досліджень, менше 20% людей досягають своїх цілей, тому що не мають достатньої самодисципліни. Багато людей знаходяться в пошуку інструментів та способів, які допоможуть їм змінити свої звички та розвинути самодисципліну.

Решение (Продукт или Услуга)

Self-Discipline Club є чудовим рішенням для цієї проблеми, оскільки ми пропонуємо учасникам нашої спільноти доступ до тренінгів, семінарів та занять, які спрямовані на розвиток самодисципліни, мотивації та планування часу. Наші експерти та тренери матимуть досвід у цих сферах та зможуть допомогти учасникам клубу змінити свої звички та досягти своїх цілей.

Також, наша спільнота дозволяє учасникам обмінюватися досвідом та знаннями з іншими людьми, які також хочуть розвиватися. Це створює атмосферу взаємної підтримки та мотивації, що є дуже важливим для досягнення успіху.

Участь у клубі Self-Discipline Club є вигідною інвестицією в свій розвиток.

Конкуренты

Self-Discipline Club може мати прямих та непрямих конкурентів. Прямі конкуренти це інші клуби та тренери, які пропонують послуги з розвитку особистості та підвищення мотивації. Зокрема, це можуть бути клуби з розвитку лідерства, клуби з підвищення ефективності, клуби з підвищення самодисципліни та інші. Найбільші прямі конкуренти Self-Discipline Club це, наприклад, клуби, які спеціалізуються на тренуванні самодисципліни та мотивації, такі як The Willpower Institute, The Motivation Club, або The Discipline Academy. Ці конкуренти можуть мати свої переваги, такі як більш відомі тренери, більш розвинені програми або більш розповсюджені рекламні кампанії.

Проте, Self-Discipline Club може вирізнятися від конкурентів своєю спрямованістю на розвиток саморозвитку як ключовий навик для досягнення успіху в будь-якій галузі, а також високою якістю занять та персоналізованим підходом до кожного учасника клубу.

Непрямі конкуренти можуть включати інші способи зміцнення самодисципліни або ссаморозвитку, такі як самостійні тренування, онлайн-курси, книги та інші. Однак, Self-Discipline Club пропонує значно більше можливостей для взаємодії з іншими людьми та для відповідальності перед групою, що може підвищити ефективність навчання.

Наразі в світі все більш поширюється тенденція до збереження здоров'я та розвитку особистості, що призводить до зростання попиту на послуги, подібні до тих, що пропонуєм ми.

Преимущества или дифференциаторы

Так, у продукті Self-Discipline Club є декілька незаперечних переваг перед конкурентами. Перш за все, це наша концепція спільноти, яка допомагає учасникам розвиватися та досягати своїх цілей разом з іншими людьми, які також хочуть розвиватися. Ми створили унікальне середовище, яке дозволяє учасникам обмінюватися досвідом та знаннями, знайомитися з цікавими людьми та знаходити підтримку та натхнення в спільноті.

Финансы

Ми працюємо по системі місячої підписки, мінімальна вартість підписки на клуб сягає 12-13$. Максимальна кількість клієнтів яку витримує платформа на даний момент (1500)

12$*1500= 18 000$ в місяць

Протягом 5 років планнується розширення платформи та збільшення підтримки платформи в 5х.

Сумарний чистий прибуток на найблищий рік при повному навантаженні 130 000 $

Бизнес-модель

Self-Discipline club працює по системі місячої підписки, що дозволяє компанії отримувати стабільний дохід у вигляді оплати за послуги щомісячно. Основнні витрати Клубу це оплата спеціалістів які проводять онлайн коференції, тренінги та заповняють клуб корисною інформацією.

Целевое назначение инвестиций

Self-Discipline club - це онлайн-сервіс, який допомагає користувачам розвивати самодисципліну та досягати поставлених цілей. Для подальшого розвитку та залучення нових клієнтів потрібні інвестиції на наступні напрямки:

Розробка та підтримка IT-інфраструктури - для забезпечення надійності та швидкості роботи сервісу, а також впровадження нових функцій та покращення інтерфейсу.

Маркетингова кампанія - для збільшення свідомості про сервіс серед потенційних клієнтів, просування бренду та залучення нових користувачів. Можна використовувати різноманітні канали маркетингу, такі як соціальні мережі, контекстна реклама, PR-акції тощо.

Розвиток програми навчання - для створення високоякісного та ефективного навчального курсу з розвитку самодисципліни та досягнення цілей, що відповідає потребам користувачів.

Підтримка клієнтів - для забезпечення якісної та своєчасної підтримки клієнтів, вирішення їх проблем та запитів, а також надання консультацій з питань використання сервісу.

Розробка мобільного додатку - для забезпечення зручності користувачів та залучення нових клієнтів, можна розробити мобільний додаток, який дозволить користувачам використовувати сервіс на своєму смартфоні.

У загальному, для Self-Discipline club потрібні інвестиції на розвиток сервісу та залучення нових користувачів.

Предложение инвестору

До 40% компанії готові передати інвестору при різних умовах співпраці, вирішуємо в процесі переговорів.

Команда или Руководство

Риски

Конкуренція: з'явлення нових або збільшення активності існуючих конкурентів може привести до зниження продажів і прибутку.

Кризові ситуації: такі як економічні кризи, фінансові кризи, природні катастрофи або епідемії, можуть суттєво вплинути на фінансову стійкість бізнесу.

Недостатня фінансова підтримка: недостатня кількість фінансових ресурсів може призвести до недостатнього розвитку бізнесу, що може стати на заваді досягненню успіху.

Недостатня якість продукту або послуги: якщо якість продукту або послуги не відповідає очікуванням клієнтів, це може призвести до зниження продажів і негативного впливу на репутацію бізнесу.

Ризик нездатності залучити та зберегти талановитих працівників: зменшення чисельності, втрати ключових працівників можуть негативно позначитися на бізнесі і його розвитку.

Прохождение Инкубационных/Акселерационных программ

-
5,00
1
2
3
4
5
1 оценка
Авторизация/Регистрация
arrow_back
RU
more_horiz
close
visibility558
star1
Добавить в избранное
Удалить из избранных
share
close
thumb_up0
Нравится
Не нравится
Идея
Текущее состояние
Рынок
Проблема или Возможность
Решение (Продукт или Услуга)
Конкуренты
Преимущества или дифференциаторы
Финансы
Инвестировано в прошлых раундах, $
Бизнес-модель
Целевое назначение инвестиций
Предложение инвестору
Команда или Руководство
Менторы-советчики
Лид-инвестор
Риски
Прохождение Инкубационных/Акселерационных программ
Победы в Конкурсах и другие награды
Изобретение/Патент
Видео о продукте
Презентация