Фото - Hobby
59615

Hobby

Додаток допоможе планувати розвиток та розваги. Єднати Це.

Україна, Хмельницька область
Галузь: Інтернет і ІТ, Туризм, спорт, Гаджети, Штучний інтелект, Мобільні додатки
Стадія проекту: Є ідея або напрацювання

Дата останньої зміни: 23.02.2023
Показати контакти
1
equalizer з 2000
help
Розраховується за оцінками та згідно із заповненістю Анкети проекту (докладніше про рейтинги )
Моя оцінка
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Середня оцінка:
 

Ідея

В житті кожної людини є списки, чим би зайнятись. Ми хочемо прочитати якусь книгу, подивитись фільм, відвідати якесь особливе місце, поглибитись в історію, або дізнатись щось нове, наукове наприклад. Кожна людина хоче спробувати щось нове, але в сірих рутинних офісах не до цього і бажання пробувати щось нове відкладаються і обов'язково забуваються. Але в звичайний блокнот це все не запишеш, знаєте чому?тому, що сам додаток має давати якісь рекомендації! На що варто витратити час, звернути увагу на рейтинг. Це мобільний додаток, який допомагає планувати свій розвиток і розважатись.

Поточний стан

Етап попередньої розробки

Ринок

Я прошу вибачення, але на заповнення цієї анкети іде так багато часу, а я вже втомився і хочу спати, тому що часник показує 04:00. Я хочу, щоб ви розуміли, що інвестування для мене не єдиний спосіб пошуку матеріальних ресурсів, тому я і не підходжу до цього максимально серйозно. Ви напевно вже помітили, що презентація в мене - обманка. От я хотів її оформити, сів, щось там намагався зробити, хотів красиво оформити, але не вмію красиво, тому, власне кажучи, презентації в мене для вас немає. Вибачте, що відібрав ваш час, може ви вже і не читаєте цей текст, але я з вами відвертий, тут попереду ще багато питань, краще я особисто вам дам на них відповіді, якщо вам цікавий проєкт. Якщо ні, то я не засмучуюсь, тому що віру в нього, в маркеті є якісь аналоги, якими ніхто не користується, а в мене ідея крута і я віру в те, що навіть самостійно зможу зробити з цього додатку справжню корпорацію, завдяки якій нашу країну будуть знати не тільки через різні політичні брудні та корупційні ігри. Бажаю всього найкращого.

Проблема або Можливість

Чоловіки та жінки віком 16-35 років з активним способом життя. Ці люди Багато читають, дивляться фільми Займаються хобі та подорожують. Їх проблема в тому, що життя надто коротке і все за його період не встигнеш. Саме цих людей рятує мій додаток.

Рішення (Продукт або Послуга)

Додаток дозволяє розв'язувати ці проблеми шляхом того, що окрім створення списків користувачі можуть отримувати рекомендації від додатка і навіть від інших користувачів. Ці рекомендації можуть бути з рейтингом, та пропонуватись за допомоги штучного інтелекту.

Конкуренти

Бездари

Переваги або дифференциатори

Беззаперечні

Цільове призначення інвестицій

Виведу в офшори і відмию

Команда або Керівництво

5,00
1
2
3
4
5
1 оцінка
Авторизація/Реєстрація
arrow_back
UA
more_horiz
close
visibility20
star0
Додати в обране
Видалити з обраних
share
close
thumb_up0
Подобається
Не подобається
Ідея
Поточний стан
Ринок
Проблема або Можливість
Рішення (Продукт або Послуга)
Конкуренти
Переваги або дифференциатори
Фінанси
Інвестовано в минулих раундах, $
Бізнес-модель
Цільове призначення інвестицій
Пропозиція інвестору
Команда або Керівництво
Ментори-порадники
Лід-інвестор
Ризики
Проходження Інкубаційних/Акселераційних програм
Перемоги в Конкурсах і інші нагороди
Винахід/Патент
Відео про продукт