Фото - Ave Tales — світ казки, створений самою казкою
play_arrow
Переглянути
53401

Ave Tales — світ казки, створений самою казкою

Ave Tales — це сервіс з дитячими казками.

Україна, місто Київ
Галузь: Інтернет і ІТ, Культура та мистецтво, Освіта, навчання, Розвага, Віртуальна і доповнена реальність
Стадія проекту: Є ідея або напрацювання

Дата останньої зміни: 27.08.2021
Показати контакти
1
equalizer з 2000
help
Розраховується за оцінками та згідно із заповненістю Анкети проекту (докладніше про рейтинги )
Моя оцінка
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Середня оцінка:
 

Ідея

Ave Tales — це сервіс з дитячими казками українців, білорусів і кримських татар (текст, аудіо, відео). Ми відредагували казки, зробивши їх зрозумілими сучасній дитині і переклали їх кількома мовами.
Ми вважаємо, що казки є дуже важливою частиною розвитку дитини, а якісні сервіси з казками нашими мовами дуже слаборозвинуті. Ось чому ми хочемо розробити продукт із якісними текстами, кількома режимами ознайомлення з казками та зручним і доступним інтерфейсом — Ave Tales. Який стане першим продуктом екосистеми наших проєктів.

Поточний стан

Готова одна анімована казка як приклад:
https://www.youtube.com/watch?v=W6HIR6nb9AU&t=3s
Сайт готовий на 50%.
Ведуться сторінки в соціальних мережах.
Готові текстом 70 казок українською мовою, 10 кримськотатарською двома правописами, 23 та 3 казки білоруською різними правописами, 4 англійською мовою, 3 казки лемківським діалектом української мови.
Кілька персонажів як для 0-3 років, так і для 3+ років.

Ринок

Сім'ї з малими дітьмі та дошкільні навчальні заклади. За 1 півріччя 2020 року народилося 139.1 тис. дітей. Враховуючи, що наш проєкт цікавий дітям від 0 до 7 років, потенційна аудиторія може складати близько 1200000 осіб (і це лише на території України)

Проблема або Можливість

Наразі є лише сайти та сервіси які покривають лише 1 сегмент: або текстові казки, або авдіоказки, або 2D анімації, або AR анімації. Більшість з них беруть матеріали без жодного опрацювання і вони не зовсім підходять для сучасних дітей (через архаїзми або заскладні описи процесів невідомих дитині).

Рішення (Продукт або Послуга)

Створення сайту, який буде покривати усі ці потреби та викладання частини його матеріалів на YouTube, YouTube Kids, TikTok, Apple Podcasts, Spotify Podcasts покриють широку авдиторію, якій можна показати рекламні матеріали та продавати тематичні товари по нашому контенту. Окрім того планується сайт для людей з вадами зору.

Конкуренти

Інші дитячі канали на YouTube та YouTube Kids.
Сайти накшталт: https://www.svitkazok.in.ua/audiobooks/, https://derevo-kazok.org/audio-tales/, https://pepi.com.ua/biblioteka/audiokazky.html більшість яких мають незручний інтерфейс, який унеможливлює використання сайту дитиною самостійно.

Переваги або дифференциатори

Створення сайту з багатьма типами дитячого контенту та розповсюдження цього контенту через інші сервіси. Вища якість цього контенту в порівнянні з конкурентами. Можливості вийти на ринок інших країн (Білорусь, Канада) задля збільшення авдиторії. Активна співпраця з етнічними групами, культура і фольклор яких є дуже цікавими.

Фінанси

Основним джерелом доходу планується виручка з реклами на сайті/додатку та на платформах, де буде розміщено контент, а також продаж дитячих наборів для творчості та друкованої дитячої літератури.

Бізнес-модель

Отриманя грошей за рахунок продажу наборів для дитячої творчості (для створення аплікацій, пазлів наборів для дитячих садочків), реклами на сайті та інших, вказаних вище платформах, продаж збірників казок, власного мерчу (чохли для телефонів, мотанки, наліпки, одяг тощо)

Цільове призначення інвестицій

Виплата розробникам, редакторам казок, аніматорам, акторам озвучення та рекламна кампанія, інвестування в розробку власного мерчу (чохли для телефонів, мотанки, наліпки, одяг тощо), видання власного збірника казок.

Пропозиція інвестору

Ми студентський проєкт, тому потребуємо допомоги в реєстрації та керуванні ТОВ, тобто пропонуємо значну частку ТОВ. Також ми розраховуємо на подальшу співпрацю у галузі інвестування, тому що Ave Tales не буде нашим єдиним проєктом. Ми плануємо розвиватися далі.

Команда або Керівництво

Ризики

Невдала рекламна кампанія, мала швидкість створення контенту або некоректна робота сайту можуть видати погані показники.

Проходження Інкубаційних/Акселераційних програм

Розміщення проєкту на краудфандинговій платформі
https://www.airfunding.net/project/370402?hl=uk&utm_source=copied_url&utm_medium=social&utm_campaign=my_project_share_collaborators&utm_content=project_id_370402
Платформа міжнародна і має малий відсоток користувачів з України, що зобумовлює результат. Для реєстрації на українських платформах необхідно мати зареєстрований ТОВ чи ФОП, для якого треба найняти бухгалтера, на якого у нас станом на зараз нема грошей.

Перемоги в Конкурсах і інші нагороди

Відео про продукт

5,00
1
2
3
4
5
1 оцінка
Авторизація/Реєстрація
arrow_back
UA
more_horiz
close
visibility330
star1
Додати в обране
Видалити з обраних
share
close
thumb_up0
Подобається
Не подобається
Ідея
Поточний стан
Ринок
Проблема або Можливість
Рішення (Продукт або Послуга)
Конкуренти
Переваги або дифференциатори
Фінанси
Інвестовано в минулих раундах, $
Бізнес-модель
Цільове призначення інвестицій
Пропозиція інвестору
Команда або Керівництво
Ментори-порадники
Лід-інвестор
Ризики
Проходження Інкубаційних/Акселераційних програм
Перемоги в Конкурсах і інші нагороди
Винахід/Патент
Відео про продукт