Фото - RENTA
50466

RENTA

місце, де користувачі позичають усе необхідне чи здають своє

Україна, Львівська область
Галузь: Інтернет і ІТ
Стадія проекту: Діючий бізнес

Дата останньої зміни: 04.12.2020
Показати контакти
4
equalizer з 2000
help
Розраховується за оцінками та згідно із заповненістю Анкети проекту (докладніше про рейтинги )
Моя оцінка
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Середня оцінка:
 

Ідея

За допомогою RENTA користувачі можуть безпечно та зручно позичати необхідні речі чи здавати власні, що лежать без діла. Сервіс перевіряє всіх користувачів за багатьма факторами, такими як: власний номер телефону, соцмережі (враховуючи к-ть друзів), паспортні та банківські дані; а найголовніше – рейтинг та відгуки з минулих угод. Унікальність RENTA полягає у тому, що сервіс об’єднує в собі всі сфери винайму майна в Україні, тож користувачам не потрібно шукати окремі підприємства з оренди туристичного обладнання, інструменту чи одягу, а лише зайти на портал та забронювати потрібну річ.

Поточний стан

Сервіс запустили 1.10.2020, та на даний момент маємо більше 300 розміщень від 250 користувачів. Вже встигли покращити процес бронювання отримавши зворотній зв'язок перших користувачів. Наразі сервіс безкоштовний для користування.

Проблема або Можливість

Перенасичення товарами та мас-маркет стають проблемою на рівні з екологічними та природними катастрофами. Людство дедалі частіше звертає увагу на тренди простого життя та усвідомленого споживання. Такі слова, як simplicity, sharing та Hygge знайомі вже чи не кожному школяреві. Ми щодня користуємося Blablacar, UBER, Airbnb і couchsurfing для зручності транспортування, проживання та економії коштів. Економіка спільного користування вже стала частиною нашого життя. То чому б не розповсюдити це на всі сфери сучасної буденності?

Сервіс RENTA.UA дає змогу сотням споживачів:
• знайти потрібну їм річ для короткотермінового користування чи для проби перед вартісною покупкою, з одного боку;
• з іншого боку – здавати речі, що просто лежать на полиці та не приносять користі.
У результаті – win-win для обох груп користувачів.

Як показує практика, люди, які здають свої речі, так само за потреби і беруть їх в оренду. Відпустка, спортивні змагання чи корпоратив; ремонт, фотосесія чи знімання відео – нам завжди не вистачає потрібної техніки. Доводиться просити позичити в друзів, писати в «Порадьте, будь-ласка», або банально купувати нове. З RENTA ви просто знайдете все необхідне та безпечно забронюєте для користування.

RENTA гарантує безпеку, як для орендаря, так і для орендодавця. Авторизація на сервісі проходить у декілька кроків та дозволяє перевірити надійність користувача. Додатковий захід безпеки для обох сторін являє собою підписання спеціально розробленого договору оренди renta.ua, який є простим та водночас надійним. Рекомендованим кроком для власника речі є страхування або вимога залишення заставної вартості, що є нормальною практикою під час оренди майна. Після повернення об’єкта договору, заставна вартість повертається. Спеціальна система рейтингу власників та орендарів дає змогу спрощувати певні етапи винайму за умови регулярного користування сервісом. Інтеграція з логістичною компанією «Нова Пошта», сервісом liqpay та власні точки передачі renta роблять процес оренди зручнішим, а часові витрати – мінімальними.

Рішення (Продукт або Послуга)

За допомогою RENTA користувачі можуть безпечно та зручно позичати необхідні речі чи здавати власні, що лежать без діла. Сервіс перевіряє всіх користувачів за багатьма факторами, такими як: власний номер телефону, соцмережі (враховуючи к-ть друзів), паспортні та банківські дані; а найголовніше – рейтинг та відгуки з минулих угод. RENTA також надає можливість зручно застрахувати майно, яке буде здаватися, та рекомендує підписати простий договір оренди, складений юристами RENTA. Кожна угода вимагає оплати заставної вартості товару, яка повертається після отримання власником свого товару назад.
Унікальність RENTA полягає у тому, що сервіс об’єднує в собі всі сфери винайму майна в Україні, тож користувачам не потрібно шукати окремі підприємства з оренди туристичного обладнання, інструменту чи одягу, а лише зайти на портал та забронювати потрібну річ на потрібний термін. Сервіс працює швидко й водночас зручно завдяки використанню розумного пошуку.

Конкуренти

Прямих немає. Зі схожих: gup.ua або rentnow.com.ua

Переваги або дифференциатори

Розумний пошук та зручна система бронювання для орендарів.
Автовизначення категорії та перевірка надійності користувачів для власників речей. В процесі впровадження авторизація за BankID, система онлайн оплат з можливістю замороження залогової вартості на картці та страхування речей під час оренди.

Цільове призначення інвестицій

Створення мобільного додатку, страхове покриття від сервісу, маркетинг та клієнтська підтримка 0-24.

Пропозиція інвестору

Шукаємо інвестора який розділить з нами ідеологію покращення світу з меншим використанням ресурсів через можливість шерінгу речей, а не їх безкінечної купівлі.

Команда або Керівництво

Фотографії

Фото 1 - місце, де користувачі позичають усе необхідне чи здають своє

Відео про продукт

5,00
1
2
3
4
5
1 оцінка
Авторизація/Реєстрація
arrow_back
UA
more_horiz
close
visibility1077
star0
Додати в обране
Видалити з обраних
share
close
thumb_up0
Подобається
Не подобається
Ідея
Поточний стан
Ринок
Проблема або Можливість
Рішення (Продукт або Послуга)
Конкуренти
Переваги або дифференциатори
Фінанси
Інвестовано в минулих раундах, $
Бізнес-модель
Цільове призначення інвестицій
Пропозиція інвестору
Команда або Керівництво
Ментори-порадники
Лід-інвестор
Ризики
Проходження Інкубаційних/Акселераційних програм
Перемоги в Конкурсах і інші нагороди
Винахід/Патент
Фотографії
Відео про продукт