Фото - ArtificialPerson Technology
50447

ArtificialPerson Technology

Автоматичне створення юніт-тестів - лише натисни кнопку.

Украина, Днепропетровская область
Отрасль: Интернет и ИТ, Искусственный интеллект
Стадия проекта: Готов прототип или продукт

Дата последнего изменения: 11.12.2020
На страницу владельца
1
equalizer из 2000
help
Рассчитывается по оценкам и заполненности проекта (подробнее о рейтингах)
Моя оценка
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Средняя оценка:
 

Идея

Процес розробки програмного забезпечення завжди містить фазу створення юніт-тестів. Наше рішення автоматично створює юніт-тести для вже створеного програмного коду просто натисканням кнопки. Продукт дає пряму економію та збільшує покриття юніт-тестами коду системи.

Текущее состояние

Проведено R&D перевірено всі гіпотези. Є прототип, що демонструє генерацію програмного рішення для задачі звичайною мовою. Рушій з цього прототипу буде використано у продукті.

Рынок

Клієнтами продукту є розробники програмного забезпечення на Java, які користуються IntelliJ IDEA від JetBrains.
Згідно інформації від JetBrains (https://dev.by/news/jetbrains-java-2020)
5.2 млн. джавістів, 72% з яких користуються IntelliJ IDEA від JetBrains.
В результаті після першого релізу продукт має 3.5 млн. потенційних користувачів.
Далі є можливість розширювати використання продукту за рахунок програмістів, що користуються іншими середовищами розробки, а також за рахунок програмістів на інших мовах програмування.

Проблема или Возможность

Процес розробки програмного забезпечення включає в себе створення та підтримку програмістами юніт-тестів. Ці задачі становлять в середньому до 20% задач розробника. Створення юніт-тестів не є задачею, що цікава розробникам і якою вони хочуть займатися. Підтримка юніт-тестів ще менш приваблива для розробника задача, бо треба розібратися у вже існуючих тестах, локалізувати місце у коді для змін. Також спостерігається неповноцінна автоматизація створення юніт-тестів іншими продуктами. Це - проблема для програмістів, бо більше 70% з них не готові отримувати частково сгенерований код юніт-тестів, а потім розбиратися у ньому та дописувати власноруч.

Решение (Продукт или Услуга)

Ми створимо плагін для середовища розробки IntelliJ IDEA. Розробники програмного забезпечення постійно використовують якісь плагіни, тому встановити наш плагін для них буде простим кроком, що не викликатиме напруження. Запуск генерації юніт-тестів відбувається буквально в один клік - не заважатиме ефективній роботі програміста. Створення юніт-тестів відбувається автоматично, тому розробник економить весь час на роботу над юніт-тестами. І тепер програміст може не займатися цими малоцікавими задачами. Створення юніт-тестів нашим продуктом не потребує втручання розробника - код юніт-тестів повністю готовий до використання та не потребує доповнення. Також значно спрощується і підтримка, бо не має потреби розбиратися у вже існуючих тестах та локалізовувати місце для змін. Треба просто перегенерувати юніт-тести.

Конкуренты

Безпосередньо прямих конкурентів немає, бо задача автоматичного створення повністю готових юніт-тестів не розв'язана. Зараз розробкою юніт-тестів займаються програмісти.
Існують непрямі конкурентні рішення, що не набули значної популярності, бо не можуть самостійно допомогти програмісту у створенні юніт-тестів:
- Parasoft Jtest. Створює юніт-тести у діалозі з коритувачем (програмістом). Автоматичне створення юніт-тестів без участі користувача не реалізовано.
- JUnitGenerator. Готує лише шаблон для юніт-тестів. Самі юніт-тести має писати програміст. Автоматичне створення юніт-тестів не реалізовано.

Преимущества или дифференциаторы

Наше рішення принципово відрізняється від інших на ринку:
- створені юніт-тести повністю готові до використання: користувачу (програмісту) немає потреби щось дописувати/змінювати
- легка та швидка підримка вже створених тестів: в разі потреби змін не треба розбиратися з кодом юніт-тестів, шукати місця, де треба зробити зміни
- створений код не відрізняється від коду, що пише професіонал-людина
- реальна значна економія часу роботи програміста, бо юніт-тести створюються повністю автоматично

Финансы

Монетизація відбуватиметься за рахунок платності створеного плагіну, бо використання корисних платних інструментів для розробки ПЗ - звична справа для програмістів. Перший період вартість використання плагіну буде $10 на місяць. Враховуючи особливості професійної комунікації, через 6 місяців після релізу про плагін знатимуть 90% програмістів. За цей період ми плануємо вийти на 5% платних користувачів. Такий рівень використання плагіну дає надходження до $1.5 млн на місяць. Через 2 роки обіг прогнозується до $5 млн на місяць.

Бизнес-модель

Створений плагін буде доступний у двох версіях:
- Безкоштовна. Встановлено обмеження у 30 створених юніт-тестів на місяць.
- Платна. Вартість: $10 на місяць. Обмеження на кількість створених юніт-тестів відсутнє.

Целевое назначение инвестиций

Інвестиції призначені на забезпечення процесу розробки продукту. Ми розпланували створення продукту так, щоб бюджет було максимально стиснуто майже до заробітньої платні команди. Залишок складає фонд, що покликаний забезпечити додаткові витрати, які можуть пришвидшити вихід на ринок (додаткові сервери для пришвидшення розробки) або подальше просування продукту (додаткові методи поширення інформації про продукт).

Предложение инвестору

20-27% в залежності від домовленостей та компетенцій, що інвестор захоче надати

Риски

Зміна політики JetBrains щодо сторонніх плагінів на їхній платформі. Приміром, підвищеня розміру комісії, особливі вимоги до плагінів. Здійснення цих ризиків може вплинути на рівень прибутків, бо потребуватиме додаткових витрат.

Прохождение Инкубационных/Акселерационных программ

цей продукт не приймав участі в інкубаційних/акселераційних програмах

Победы в Конкурсах и другие награды

цей продукт не приймав участі у конкурсах
5,00
1
2
3
4
5
1 оценка
Авторизация/Регистрация
arrow_back
RU
more_horiz
close
visibility863
star0
Добавить в избранное
Удалить из избранных
share
close
thumb_up0
Нравится
Не нравится
Идея
Текущее состояние
Рынок
Проблема или Возможность
Решение (Продукт или Услуга)
Конкуренты
Преимущества или дифференциаторы
Финансы
Инвестировано в прошлых раундах, $
Бизнес-модель
Целевое назначение инвестиций
Предложение инвестору
Команда или Руководство
Менторы-советчики
Лид-инвестор
Риски
Прохождение Инкубационных/Акселерационных программ
Победы в Конкурсах и другие награды
Изобретение/Патент
Фотографии
Видео о продукте
Презентация