Фото - IT ZBS
47111

IT ZBS

Сайт пошуку роботи

Україна, Рівненська область
Галузь: Інтернет і ІТ
Стадія проекту: Є ідея або напрацювання

Дата останньої зміни: 22.05.2020
Показати контакти
1
equalizer з 2000
help
Розраховується за оцінками та згідно із заповненістю Анкети проекту (докладніше про рейтинги )
Моя оцінка
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Середня оцінка:
 

Ідея

Сучасний сайт для пошуку роботи, який не має аналогів у світі

Поточний стан

Зараз це ідея, яка з'явилася у мене під час карантину. Я можу повністю пояснити, що до чого, але не можу її швидко реалізувати, тому що не маю достатніх знань в сфері ІТ. Мені потрібні однодумці, які допоможуть реалізувати мою ідею в життя. Потрібні інвестори та люди, які вміють і можуть створити сайт з підключенням до нього різних можливостей. Сайт не має аналогів у світі, і на даний момент може стати революційним у світі, спростити житття для мільйонів працівників та роботодавців. У майбутньому також необхідно буде створити мобільний додаток до цього сайту на основі операційних систем Android та iOS. Я не знаю на даний момент точної вартості та суми необхідних інвестицій, оскільки не знайшов однодумців-програмістів, тому необхідно їх найняти для створення сайту і всього того, що я задумав.

Ринок

Клієнтами можуть бути всі бажаючі люди працюючого віку, а також частина людей на пенсії, та частина підлітків, які ще не досягли працездатного віку. Всі хто шукають роботу, хто хоче змінити місце роботи, хто цікавиться іншою роботою, хто цікавиться підробітком, хто може надати роботу, всі ці люди є потенційними користувачами сайту. Коли сайт запрацює, то не має сумнівів, що всі роботодавці та ті люди, що шукають роботу перейдуть на цю платформу пошуку та пропозиції роботи.

Проблема або Можливість

Пошук роботи займає багато часу у того, хто її шукає. Так само роботодавцю тяжко знайти нормального і такого, що відповідає всім критеріям працівника. У нас в Україні є сайти для пошуку роботи rabota.ua та work.ua, але що насправді ці сайти дають: це те саме оголошення в інтернеті; по резюме працівник може бути "профі", а в реальності нічого не вміти робити. В таких сайтах пошуку роботи я не бачу сенсу, як для роботодавця, так і для людини, яка шукає роботу. В моїй ідеї сайт дасть змогу знайти справді "профі" працівника, а працівнику знайти роботу своєї мрії.

Рішення (Продукт або Послуга)

Сайт допомагатиме знайти людині, яка шукає роботу саме ідеалье для неї місце роботи, а роботодавець зекономить свій дорогоцінний час для пошуку кваліфікованого та професійного працівника. Це змінить весь підхід пошуку роботи в інтернеті, адже такого не має не лише на українському ринку, але і на світовому.

Конкуренти

Можна сказати, що конкуренти є в особі наявних на даний час сайтів з пошуку роботи як в Україні, так і в світі вцілому. Але створивши даний сайт, зміниться сам підхід до пошуку роботи в інтернеті. Сайти з пошуку роботи, які існують сьогодні втратять сенс, коли запрацює дана платформа

Переваги або дифференциатори

Повторюсь, сайт не має аналогів на даний момент ніде у світі. Всі сайти з пошуку роботи однакові по своїй суті. Мій сайт кардинально відрізнятиметься від тих, що існують зараз. Це буде величезний крок в майбутнє для клієнтів. Детально описувати не буду, тому що боюсь, що мою ідею використають раніше за мене.

Фінанси

Скільки потрібно інвестицій я і сам не знаю. Я написав приблизні цифри коштів, які потрібні для того, щоб найняти ІТ-розробників для створення сайту з нуля, його запуску та просування. Для початку на мою думку вистачить. Головне запустити проект, а далі він сам на себе буде заробляти. Скільки я і сам не знаю. В планах сайт має стати першим в світі з пошуку роботи. Сума інвестицій також складає статутний капітал створення фірми IT ZBS.

Бізнес-модель

Потрібно залучити гроші для створення сайту. Клієнтами будуть роботодавці та люди, які шукають роботу. Сайт потібно буде підтримувати та просувати, провести рекламну компанію. Реальну суму витрат назвати не можу, так як не знаю де спочатку робити рекламу в Україні лише чи одразу по цілому світу, скільки коштуватимуть послуги ІТ-розробників. Прибуток будемо отримувати за рахунок створення самої ІТ-фірми (акції фірми в майбутньому будуть коштувати значну сумму), так і за рахунок сайту з пошуку роботу, що дозволить залучити мільйони клієнтів.

Цільове призначення інвестицій

Інвестиції потрібні для створення сайту, його підтримки та просування. Потрібно найняти ІТ-розробників для створення задуманого сайту, запустити сайт в мережі Інтернет, провести рекламну кампанію, на яку піде значна частина інвестицій.

Пропозиція інвестору

Інвестор буде власником новоствореної компаніі IT ZBS в розрахунку 50% акцій матиму я, а решта інвесторів залежно від їх капіталовкладень. Прибуток розподілятиметься так само. В майбутньому фірма має намір стати всесвітньо відомою на рівні з Facebook, Google і запускати інтернет платформи різного напрямку, так як у мене є декілька ідей. Найбільш реальними є дана ідея та ще одна ідея зі створення іншого сайту, що можливо приноситиме ще більший рорзмір прибутку. Розмір

Команда або Керівництво

Ризики

Ризиків не бачу, а можливо я їх просто не знаю. Різниця може бути лише в доходах і прибутку: дохід буде значним або великим, або величезним. Це покаже лише час. Ризик полягатиме в тому, що завжди будуть конкуренти, і коли сайт запрацює і почне давати доходи, хтось захоче скопіювати і вдосконалити його, запустити в своїй країні.

Проходження Інкубаційних/Акселераційних програм

Нічого не проходив

Перемоги в Конкурсах і інші нагороди

Ще в університетські роки були, а зараз не має
5,00
1
2
3
4
5
1 оцінка
Авторизація/Реєстрація
arrow_back
UA
more_horiz
close
visibility473
star0
Додати в обране
Видалити з обраних
share
close
thumb_up0
Подобається
Не подобається
Ідея
Поточний стан
Ринок
Проблема або Можливість
Рішення (Продукт або Послуга)
Конкуренти
Переваги або дифференциатори
Фінанси
Інвестовано в минулих раундах, $
Бізнес-модель
Цільове призначення інвестицій
Пропозиція інвестору
Команда або Керівництво
Ментори-порадники
Лід-інвестор
Ризики
Проходження Інкубаційних/Акселераційних програм
Перемоги в Конкурсах і інші нагороди
Винахід/Патент
Відео про продукт