Фото - Servant
34375

Servant

мережа пошуку працівників

Україна, Львівська область
Галузь: Інтернет і ІТ
Стадія проекту: Готовий прототип або продукт

Дата останньої зміни: 24.12.2018
Показати контакти
0
equalizer з 2000
help
Розраховується за оцінками та згідно із заповненістю Анкети проекту (докладніше про рейтинги )
Моя оцінка
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Середня оцінка:
 

Ідея

Cтворити Інтернет платформу,сервіс для пошуку персоналу,започаткувавши мережу для людей з професійними навиками у фізичні праці.

Поточний стан

Готовий продукт

Ринок

Учасниками мережі можуть стати,як фізичні так і юридичні особи. - роботодавці ; -люди,які володіють професійними навиками у різного роду фізичній праці(чоловіки та жінки віком від 19-59 років); -кадрові та рекрутингові компанії. Обєм ринку це трудові ресурси всіх пост радянських країн та роботодавці,як вітчизняні,так і Європейські не менше 100млн.осіб. Об’єм ринку пошуку(!) у грошовому еквіваленті 5 млн. українських заробітчан приносять країні 12 млрд $/рік об’єм ринку пошуку(витрати пов’язані із пошуком) українських працівників для європейських роботодавців становлять близько 800 млн. євро/рік об’єм ринку пошуку (витрати пов’язані із пошуком) роботи у Європі українцями становлять близько 250 млн.євро/ рік. Разом об’єм ринку пошуку українських заробітчан у Європі,а також пошуку роботи у Європі українцями становить більше 1.0 млрд.євро/рік.

Проблема або Можливість

полегшити пошук виконавців чи працівників,створивши інтерактивну базу, перелік людей з професійними навиками у різних сферах діяльності. Ідентифікувати трудові ресурси пост радянських країн,а також Європи.

Рішення (Продукт або Послуга)

Створити сервіс,що полегшить взаємодію між учасниками ринку працевлаштування,забезпечить якісний та ефективний пошук один одного.Мережа пошуку працівників-це корисний інструмент роботодавцям,кадровим агентствам та людям,які шукають постійну роботу чи додаткові підробітки в Україні,чи за кордоном. Такий сервіс вирішує проблему пошуку працівників на виконання не тільки фізичної роботи . Надає можливість створити учасникам мережі власний професійний профіль,який відображає його вміння та досвід ,а також забезпечує ефективний пошуку за відображеними у профілі критеріями (професійними навиками ,досвідом,бажаною оплатою,місцем знаходження,а також за рекомендаціями )Мережа допомагає своїм учасникам презентувати та просувати себе у Інтернет просторі, надавати та отримувати рекомендації . Кожний учасник мережі отримує зручний робочий кабінет з ефективними інструментами : -облік вхідних та вихідних запитів; -облік вакансій,які зацікавили; -облік набутих контактів; -зручну систему сповіщень. Мережа зберігає усі професійні профілі набутих учасником мережі контактів : партнерів,претендентів,працівників .

Конкуренти

XING, LinkedIn,Work.ua

Переваги або дифференциатори

Кожний учасник мережі може: -створити власний професійний профіль, -презентувати та просувати себе у Інтернет просторі, -надавати та отримувати рекомендації Кожний учасник мережі отримує зручний робочий кабінет з ефективними інструментами : -облік вхідних та вихідних запитів, -облік вакансій,які зацікавили, -облік набутих контактів, Діє зручна система сповіщень. Мережа надійно зберігає усі професійні профілі набутих учасником мережі контактів : партнерів,претендентів,працівників.

Бізнес-модель

Що необхідно зробити,щоб - мережа пошуку працівників Servant.pro налічував багато чисельну аудиторію та давала прибуток? 1.Провести маркетингові та рекламні заходи з ціллю залучення учасників. 2.Cтворити мобільний додаток. 3.Запрограмувати додаткові опції та інструменти для проведення монетизації.
Монетизацію можливо провести шляхом запровадження внутрішніх балів(форма розрахунку).Нараховувати та преміювати їх учасникам мережі по програмі лояльності(за залучення друзів,за захід в мережу та прояв активності),а також запровадити оплату цими балами(Сервентами) за: - просування у мережі профілів учасників на перші позиції пошуку; - подані у мережі вакансії; - додаткові інструменти пошуку учасників мережі.

Цільове призначення інвестицій

Маркетинг,реклама(просування порталу) Монетизація мережі

Команда або Керівництво

5,00
1
2
3
4
5
1 оцінка
Авторизація/Реєстрація
arrow_back
UA
more_horiz
close
visibility641
star0
Додати в обране
Видалити з обраних
share
close
thumb_up0
Подобається
Не подобається
Ідея
Поточний стан
Ринок
Проблема або Можливість
Рішення (Продукт або Послуга)
Конкуренти
Переваги або дифференциатори
Фінанси
Інвестовано в минулих раундах, $
Бізнес-модель
Цільове призначення інвестицій
Пропозиція інвестору
Команда або Керівництво
Ментори-порадники
Лід-інвестор
Ризики
Проходження Інкубаційних/Акселераційних програм
Перемоги в Конкурсах і інші нагороди
Винахід/Патент
Відео про продукт