Фото - ТОВ АСК Забороль
30760

ТОВ АСК Забороль

Футбольний клуб(академія)

Україна, Волинська область
Галузь: Освіта, навчання, Туризм, спорт, Інше
Стадія проекту: Діючий бізнес

Дата останньої зміни: 09.08.2018
Показати контакти
0
equalizer з 2000
help
Розраховується за оцінками та згідно із заповненістю Анкети проекту (докладніше про рейтинги )
Моя оцінка
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Середня оцінка:
 

Ідея

Мета проекту:
спортивна підготовка юнаків-футболістів до рівня учасника змагань під егідою ФІФА та УЕФА. Подальший продаж футболістів.
Фіксація статусу 1-го клубу футболіста. (Діє норма УЕФА- комісійні виплати до 5% з кожного наступного трансферу гравця)
На даний момент у клубі є 70 юнаків. Клуб діє за кошти від комерційної діяльності АСК Забороль.
Кошти потрібні на покращення спортивної інфраструктури:
Реконструкція стадіону у с.Забороль
побудова стадіонів із сентетичним покриттям 105*68, 62*42, 42*22м
влаштування 4-ох футбольних полів у с.Боголюби.

Поточний стан

Клуб функціонує 3 роки.У нас працюють 4 тренери з різними віковими категоріями. Абсолютно всі вікові групи приймають участь в офіційних змаганнях та товариських турнірах. Клуб має основну дорослу команду.
Станом на сьогодні у клубі близько 70 дітей від 2010року народження до 2002р.н. 10 юнаків уклали договір спортивної підготовки, що автоматично підтверджує стасус 1-ої команди гравця. Що в перспективі дає змогу отримувати від 2% до 5% вартості кожного наступного трансферу( згідно правил УЕФА про підтримку розвитку дитячого футболу).
Наприклад:
клуб виховав 17-річного спортсмена, продає його в професійний клуб по мінімальній ціні 500 000 євро. Будучи в професійному клубі спортсмен прогресує в навичках, відповідно росте в ціні. Перебуваючи у сильній команді за спортсменом спостерігають скаутські служби потужних та багатших клубів, як України так Європи, а також футбольні агенти-посередники. Наступна ціна спортсмена у віці 20 років може бути від 5 000 000 євро. Отже від цієї суми при вдалому переході клуб АСК Забороль може отримати від 2% до 5% тобто від 100 000 до 250 000 євро. Середній вік закінчення кар'єри професійного футболіста 34 роки. Тобто кожен спортсмен вихований нашим клубом може гарантувати надходження протягом 15 років.


Ринок

Основними нашими партнерами щодо придбання прав на спортсмена можуть бути будь-які професійні клуби України та Європи. Також є можливість співпраці зі скаутами клубів з багатих країн близького сходу, Китаю та США( в цих країнах футбольний бум та завищенні ціни на футболістів)
Один з орієнтирів на вартість гравців є платформа :


Проблема або Можливість

Для того щоб щороку випускати з нашої академії хоча б 5-8 професійних футболістів нам необхідно поліпшити спортивну інфраструктуру:
Реконструкція діючого стадіону, влаштування стадіонів із синтетичним покриттям, роздягальнями, освітленням. влаштування 4-ьох полів з трав'яним покриттям та освітленням. Оренда залів для зимового періоду тренуваннь.
В перспективі дасть змогу для заннять понад 500 дітей та юнаків, запрошення тренерів-фахівців високого рівня, які в свою чергу піднімуть рівень підготовки спортсменів, та відповідно його ціну.
Інвестор матиме можливість отримати пропорційну вкладу долю в статутному фонді компанії. За два- три роки зможе отримати до 300% від суми вкладу.

Рішення (Продукт або Послуга)

Для будівництва полів пропонується земельна ділянка до 13 га орендою на 49 років місцевою владою. розташована у с. Боголюби, біля лісу та водойм. за 7км від центру м.Луцька.
орієнтовна вартість проекту біля 480 000 євро. Частину витрат клуб покриє самостійно, ще 150 000 євро готовий вкласти інвестор.
Маючи потужну власну інфраструктуру, АСК Забороль зможе створювати суттєву додану вартість на продажу своїх вихованців та відрахувань комісійних за їхні майбутні трансфери.

Конкуренти

Важко назвати цей ринок конкурентним.
Кожна футбольна школа готує спортсменів, які конкурують між собою в спортивному плані.
Наявність чи відсутність схожої бізнес-моделі не буде перешкоджати діяльності напряму для досягнення фінансових результатів.
Єдине, ми маємо запросити найкращих фахівців з інших команд, та створити умови для спортсменів, щоб навчалися саме у нас, а не будь в кого іншого.

Переваги або дифференциатори

Кожен спортсмен є унікальним, конкуренти не зможуть його скопіювати.

Фінанси

Цифрами це виглядає приблизно так:
480 000 євро в інфраструктуру на 2018-2019 роки
щомісячний бюджет:
Зарплата тренерам 3000 Євро
Підтримання інфраструктури та екіпіровки1500 Євро
Транспортні видатки та участь у турнірах 2000 євро
Стипендії спортсменам, ті що контрактах 1500 євро
Оренда залів в зимовий період 800 євро
Оплата праці технічному персоналу 700 євро
Медичний супровід 300 євро
інші видатки 500 євро
комунальні платежі до 200 євро
в зарплати персоналу включені всі податки та збори
Всього в місяць 10500 євро
Отримання комісії від 2%до 5% 1-ого спортсмена зможе перекрити дворічний бюджет клубу.
Коли відбудеться декілька продажів прав на наших футболістів, ми досягнемо впізнаваність на ринку, тим самим підвищуючі стартову ціну на будь-якого нашого футболіста.

Бізнес-модель

Навчаємо безкоштовно дітей-юнаків спортсменів до професійного рівня. піднімаючи вартість економічних прав на них від 0 до 500 000 Євро на 1-й трансфер, та отримуємо комісію від 100 000
Євро з кожного наступного трансферу гравця протягом 15 років.
Клуб може за собою зберігати частину або 50% економічних прав на гравця, який виступає за професійний клуб, коли ціна на гравця може складати в середньому 5 000 000 євро. Є багато відомих нам футболістів чия вартість значно перевищує 10 000 000 євро, а й іноді 100 000 000 євро.
Клуб також може в майбутньому запрошувати, або купувати права на юних футболістів з метою підвищенню спортивної підготовки та подальшим продажем в інший професійний клуб.
Також клуб може здавати в оренду послуги гравця іншому клубові.
до 2021року клуб зможе отримати статус професійного клубу та приймати участь в змаганнях професійних клубів, що в свою чергу дасть можливість дорожче продавати своїх вихованців.

Цільове призначення інвестицій

285 000 долларів США нам на облаштування поля із синтетичним покриттям 105*68 м та освітленням, з роздягальнями.

Пропозиція інвестору

49,9%

Команда або Керівництво

Ризики

Є ризики пов'язані з індивідуальністю кожного спортсмена, його станом спортивної підготовки, станом здоров'я , можливістю отримати травму(розробляється програма страхування від недоотриманої вигоди), втрати мотивації.

Відео про продукт

5,00
1
2
3
4
5
1 оцінка
Авторизація/Реєстрація
arrow_back
UA
more_horiz
close
visibility1082
star0
Додати в обране
Видалити з обраних
share
close
thumb_up0
Подобається
Не подобається
Ідея
Поточний стан
Ринок
Проблема або Можливість
Рішення (Продукт або Послуга)
Конкуренти
Переваги або дифференциатори
Фінанси
Інвестовано в минулих раундах, $
Бізнес-модель
Цільове призначення інвестицій
Пропозиція інвестору
Команда або Керівництво
Ментори-порадники
Лід-інвестор
Ризики
Проходження Інкубаційних/Акселераційних програм
Перемоги в Конкурсах і інші нагороди
Винахід/Патент
Відео про продукт