Фото - Panasoft
play_arrow
Переглянути
28346

Panasoft

Розробка програм на основі інноваційних рішень

Україна, Харківська область
Галузь: Інтернет і ІТ, Інформація та ЗМІ, Штучний інтелект
Стадія проекту: Готовий прототип або продукт

Дата останньої зміни: 23.12.2019
Показати контакти
1
equalizer з 2000
help
Розраховується за оцінками та згідно із заповненістю Анкети проекту (докладніше про рейтинги )
Моя оцінка
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Середня оцінка:
Також цей проект:
- шукає займ
 

Ідея

Фірма Panasoft розробила технології з позитивними унікальними якостями. Існуючі графічні редактори мають багато інструментів для редагування зображень, але не володіють достатніми можливостями для створення зображень. Для створення зображень застосовуються в основному векторні програми. Наша програма Images Generator поєднує властивості растрових і векторних програм. Це дозволяє розширити можливості і поліпшити споживчі якості програм.

Поточний стан

Програма продається вже кілька років. Продажі невеликі, на індивідуальній основі, так як програма була практично нерекламованою. Якість програми постійно вдосконалюється. Останні удосконалення значно поліпшили комерційні властивості програми. Лічильник показує, що програма була завантажена з майже 200 країн.

Ринок

Відповідно до дослідження Transparency Market Research, глобальний комп'ютерний графічний ринок росте на 5% в рік і досягне $130 000 000 000 в 2020. Частиною глобального графічного ринку є графічний ринок, який оцінюється в 18 000 000 000 на рік. Ринок графічних програм у свою чергу розділений на сегменти зображень, візуалізації, моделювання, відео, САПР. Наші додатки і компоненти потрапляють в категорії візуалізації, візуалізації, моделювання, САПР.
Ринок автоматичних програм для проектування плат оцінюється в $4 500 000 000.

Проблема або Можливість

Автоматизація створення зображень є актуальним завданням. На побутовому рівні це розробка WEB графіки, створення ілюстрацій і рекламних оголошень, вітальних листівок і т. д. В науці і техніці актуальні завдання візуалізації, моделювання, проектування схем.
Завдання автоматизації проектування друкованих плат залишається актуальним оскільки існуючі алгоритми трасування не завжди забезпечують задовільну якість.

Рішення (Продукт або Послуга)

Основна програма компанії Images Generator є не тільки графічним редактором, а й програмой, яка дозволяє вирішувати задачі автоматичного проектування. Ця програма може бути використана для створення 2D і 3D зображень, для вибору одягу і зачісок, для коригування фотографій та інших зображень, для виконання різних схем і технічних креслень, для усунення дефектів зображення, для підсвічування зображення з фону, для створення ілюстрацій і реклами, для створення веб-графіки і для багатьох інших завдань. Широкі можливості поєднуються з невеликими розмірами і зручністю. Такі властивості забезпечуються низкою інноваційних рішень.
Panasoft розробив топологічний алгоритм трасування. Цей метод можна використовувати в системах проектування схем для проектування з'єднань. Фірма планує створити інструмент для представлення графів на площині на основі цього методу. Такий інструмент може бути використаний для представлення складних направлених графів, які використовуються в управлінні підприємством, виробництвом і мережевим аналізом.

Конкуренти

Нашими конкурентами є розробники програм для редагування і створення зображень. Програма Photoshop фірми Adobe є найбільш відомим графічним редактором. В Генератори Зображень використовуються такі інструменти, яких немає у Photoshop: багатобарвні лінії змінної ширини, об'ємні лінії, застосування траєкторій, метод виділення зображення з фону і виділення зображень, метод трансформації растрових зображень з використанням направляючої кривої, метод видалення дефектів і різких переходів між квітами, велика кількість вбудованих форм, спосіб отримання необмеженої кількості призначених для користувача форм і кривих складної конфігурації. В Генератори зображень інструмент Layers реалізований таким чином, що з його допомогою простіше створювати ілюстрації, рекламні оголошення, різні схеми та iншi.

Переваги або дифференциатори

Ми маємо істотні переваги перед нашими конкурентами. Вони включають наступні:
· Наша найбільша перевага - асортимент можливостей і особливостей, не пропонованих конкурентами. Використання нових розроблених нами методів забезпечує ці переваги.
· У наших алгоритмах використовуються оригінальні програмні рішення, які важко повторити впродовж короткого часу
· Використання модульної архітектури дозволяє за короткий час розробити лінійку програм в широкому діапазоні можливостей.
· Специфічний недоукомплектований цільовий ринок. Ми бачимо найбільшу можливість для проникнення в таку ринкову нішу, як графічні редактори для користувачів початкового і середнього рiвня.

Фінанси

Ми шукаємо займ $ 100000. Метою позики є поліпшення документації, дизайну програми, розробка сайту і поліпшення інших комерційних властивостей. Планується проведення рекламної кампанії.
Реалізація проекту в повному обсязі (версії програми для мобільних пристроїв, для WEB, розробка компонентів і інші завдання) вимагає додаткового фінансування.

Бізнес-модель

Комерційна стратегія, яку має намір прийняти Panasoft, є багатостороннє джерело доходу, що складається з первинних та вторинних джерел. Основне джерело складається з прямих продажів програм, які безпосередньо використовують програмне забезпечення фірми для користувачів. Додаткові джерела включають плату за час використання програм, ліцензій на нові методи, відрахування на рекламу на сайті партнерських програм.
Рекламний план повною мірою використовує можливості інтернет-технологій: пошукові сервери, блоги, онлайн-публікації тощо. Крім того, фірма буде використовувати традиційні засоби масової інформації, які можуть бути рекламою в газетах журналів, і, можливо, радіо і телебачення, в залежності від прогнозованого зростання.

Цільове призначення інвестицій

Поліпшити дизайн програми Images Generator, виконати професійний WEB сайт програми, поліпшити довідкову документацію і провести рекламну кампанію.

Ризики

Основні риски наступні. Професійна повага до назв широко відомих компаній є важливим чинником, що визначає вибір покупця. Якщо відомі фірми вирішать взяти участь в тому сегменті ринку, який Panasoft вважає для себе основним, велика кількість покупців буде залучена ім'ям на коробці.
Інший важливий чинник - використання наших наукових розробок конкурентами. Ми випереджаємо конкурентів на досить великий час. Проте за наявності істотних фінансових ресурсів вони можуть зменшити це лідерство. Тому патентування нових ідей - завдання первинної важливiстi.

Винахід/Патент

Винахід
with. 1208560 USSR. МКИ G 06 F 15/20. Пристрій для трасування з'єднань./ С.Л.Панасюк // ВИНАХОДИ. КОРИСНІ МОДЕЛІ. 1986.№4

Відео про продукт

5,00
1
2
3
4
5
1 оцінка
Авторизація/Реєстрація
arrow_back
UA
more_horiz
close
visibility6951
star1
Додати в обране
Видалити з обраних
share
close
thumb_up1
Подобається
Не подобається
Ідея
Поточний стан
Ринок
Проблема або Можливість
Рішення (Продукт або Послуга)
Конкуренти
Переваги або дифференциатори
Фінанси
Інвестовано в минулих раундах, $
Бізнес-модель
Цільове призначення інвестицій
Пропозиція інвестору
Команда або Керівництво
Ментори-порадники
Лід-інвестор
Ризики
Проходження Інкубаційних/Акселераційних програм
Перемоги в Конкурсах і інші нагороди
Винахід/Патент
Відео про продукт