Фото - Седна - С
25663

Седна - С

М-сканер та М-сканування

Україна, місто Київ
Галузь: Інтернет і ІТ, Медицина, Гаджети, Штучний інтелект
Стадія проекту: Готовий прототип або продукт

Дата останньої зміни: 30.01.2018
Показати контакти
2
equalizer з 2000
help
Розраховується за оцінками та згідно із заповненістю Анкети проекту (докладніше про рейтинги )
Моя оцінка
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Середня оцінка:
 

Ідея

Щоденне сканування власного тіла для профілактики та попередження захворювань. Домашня медична лабораторія.

Поточний стан

Ми користуємося медичними алгоритмами діагностики тіла які працюють вже 15 років на ринку України, Россії, Білорусі , КНР та в деяких країнах Європи та Америки. Ми намагаємось зробити цю технологію доступною вдома за допомогою мобільних пристроїв, чи розумних дзеркал встановленних в розумних помешканнях. З одного боку ми застосовуємо перевірені часом медичні алгоритми з другого - серійні пристрої і гаджети, які виробляються і підтримуються ведучими світовими виробниками. Ми поєднуємо перевірені і працездатні технології, щоб отримати надійні продукти для масового застосування у всьому світі.

Ринок

На землі не має людей які в більшій чи меншій мірі не піклувалися б про стан свого здоров'я. Наша технологія дуже гнучка, спрямована на задоволення потреб людей з різним рівнем достатку. Вже сьогодні ми готові до випуску на ринок гаджетів вартістю від $100 до $50000, або навіть ще вище за ціною. Наші гаджети , прилади , чи навіть програмно апаратні комплекси можуть застосовуватись вдома, на роботі, в тренажерніх залах, СПА -салонах, амбулаторіях та клініках, та навіть у космічних подорожах.

Проблема або Можливість

Попередження хвороб людей це найголовніша проблема для всіх людей та країн нашої планети. Тільки в Україні майже 65% дорослого населення страждають на сердечно - судинні захворювання. Це відбуваеться в наслідок недостатньої профілактики , а також пізнім зверненням до лікаря. Традиційні лабораторні аналізи дуже дорогі, потребують развиненої медичної інфраструктури, висококваліфікованих фахівців . Це мільярдні витрати на іфраструктуру та обладнання , а також роки напруженної праці.

Рішення (Продукт або Послуга)

Наша технологія бесконтактна (безкровна), заснована на фундаментальних законах електромагнетизму. Вона дає можливість щодня або навіть частіше проводити вдома діагностику тіла по 150 (!) параметрам, включаючи аналіз крові, легенів, печінки, мозгу та ін. Це тільки на сьогодні. Вже завтра ми можемо довести кількість контрольованих параметрів до 300 (!), включаючи аналіз стану шкірі, суглобів, волосся і таке ін. Наша технологія дає можливість людям автоматично підтримувати зв'язок з лікарем , постійно дотримуючись його рекомендацій в залежності від показників здоров'я, які лікар бачить на своему моніторі. Наша головна мета оцифрувати здоров'я людини , а далі фантазувати на цю тему можна бескінечно.

Конкуренти

Поки що нема, але це буде не довго. Світові ІТ велетні розпочали гонку у цьому напрямку.

Переваги або дифференциатори

На сьогодні це найсміливіша ідея, що до розвитку нової МЕДИЧНОЇ ПАРАДИГМИ у всьому світі. Майбутне за медичними технологіями які можна застосовувати вдома. Це безсумнівна аксіома. Поки наші можливі конкуренти будуть копіювати та повторювати нашу технологію, ми почнемо рух у напрямку лікування тіла з допомогою наших М-сканерів які будуть керувати нанороботами у тілі наших пацієнтів за для профілактики їх хвороб . Ми маемо зв'язок з лабораторіями, які які ведуть дослідження в області квантових точок тіла.

Фінанси

Технологія сканування тіла працездатна. Це підтверджуеться сертифікатами України та дослідженнями у Європейсбких кліках та клініках КНР. Тому фінанси потрібні для капіталізації технології М - сканування. Ми розробили біля десятка різних стратегій та бізнес планів, що до впровадження технології М-сканування на ринку України та інших країн.
При потребі ми надамо розрахунки та моделі фінансування для різних ринків та країн. В основі всіх наших бізнес моделей лежить - ОПЛАТА ЗАМОВНИКОМ (ПАЦІЄНТОМ АБО ЛІКАРЕМ) КОЖНОЇ ТРАНЗАКЦІЇ ДІАГНОЗУ ТІЛА. Тільки уявіть - наші паціенті можуть отримувати протоколи за $2-5 де будуть досліджені 150 параметрів тіла!

Бізнес-модель

Ми маємо декілька бізнес моделей, що до впровадження технології М-скануваня :
а) Домашні гаджети : від дешевих гаджетів до розумніх дзеркал для домашнього моніторингу здоров'я;
б) Громадські пристрої - кабінки для СПА-салонів та тренажерних залів;
в) Амбулаторні пристрої для медпуктів, амбулаторій, клінік та інших медичних закладів;
г) 3Д М - сканери для діагностичних центрів.

Цільове призначення інвестицій

Інветиції потрібні :
1) створення рекламних роликів для пропагування різних моделей та застосувань М-сканера.
2) створення интернет ресурсу для надання послуг діагностики по всьому світу та реклами Нової Медичної Парадигми.

Пропозиція інвестору

Для стратегічного інвестора 50Х50.
Для дрібних інвесторів - в залежності від об'єму інвестицій різні частки.

Команда або Керівництво

Ризики

Ми маємо дуже гарний план, де ризики будуть майже відсутні. На сьогодні ми маємо технологічні досягнення в діагностиці тіла які можуть працювати в мережі Інтернет. Нам треба створити інтернет ресурс і почати надавати послуги діагностики тіла по всьому світу за гроші. Тому наші ризики лежать тільки в тому, щоб донести нашу технологію до якомога більшої кількості людей. На першому етапі наші кліенти це люди які вже мають прилади для вловлювання електромагнітних випромінювать ( ІЧ камер). А таких пристроїв на сьогодні у світі декілька мільйонів.

Проходження Інкубаційних/Акселераційних програм

Наша компанія та наші фахівці мають чималий досвід проходження інкубаційних та акселеративних програм. Тут наводимо тільки деякі реалізовані з них :
1) ми збудували урядовий зв'язок (спеціальні , захищені телефонні станції та аппарати)
2) ми збудували пасивні спліттерні мережі для впровадження інтернету по всій Україні Укртелекомом.
3) ми збудували медичні прилади для швидкої діагностики водіїв та машиністів Укрзалізниці які працють в мережі Інтернет. Накопичують та аналізують дані на серверах своїх компаній.

Перемоги в Конкурсах і інші нагороди

Маємо відзнаки СБУ за створення урядового зв'язку
5,00
1
2
3
4
5
1 оцінка
Авторизація/Реєстрація
arrow_back
UA
more_horiz
close
visibility2014
star2
Додати в обране
Видалити з обраних
share
close
thumb_up1
Подобається
Не подобається
Ідея
Поточний стан
Ринок
Проблема або Можливість
Рішення (Продукт або Послуга)
Конкуренти
Переваги або дифференциатори
Фінанси
Інвестовано в минулих раундах, $
Бізнес-модель
Цільове призначення інвестицій
Пропозиція інвестору
Команда або Керівництво
Ментори-порадники
Лід-інвестор
Ризики
Проходження Інкубаційних/Акселераційних програм
Перемоги в Конкурсах і інші нагороди
Винахід/Патент
Фотографії
Відео про продукт