Фото - AdviseMe
60456

AdviseMe

майданчик із пошуку психологів

Украина, Киевская область
Отрасль: Образование, обучение, Другое
Стадия проекта: Действующий бизнес

Дата последнего изменения: 03.07.2023
Цена продажи
$  10.000
На страницу владельца
2
Размер доли к продаже
100%
Рейтинг
equalizer из 1000
help
Рассчитывается по оценкам и заполненности проекта (подробнее о рейтингах)
Моя оценка
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Средняя оценка:
 

Работает ли предприятие?

Нет

Идея

Майданчик створено для швидкого і зручного пошуку відповідного психолога. Сильною стороною майданчика є доступні ціни, інтуїтивно зрозумілий сайт, можливість швидко ознайомиться з анкетами психологів. Зараз це дуже актуальний бізнес, який буде приносити 40% від кожного продажу. З 1 липня проєкт призупинено.

Текущее состояние

Сайт активно розвивався 10 місяців. З 1 липня роботу сайту призупинено.

Тип имущества

Другое

Имущество и активы

Повністю розроблений і готовий до використання сайт із психологами. Інстаграм сторінка, яка активно розвивалася, 1000+ живих підписників. Нас репостили блогери мільйонники.
Можливість налаштування платформи відповідно до ваших уподобань.
Потенціал для заробітку до 40% від кожного продажу.
Свободу ведення бізнесу так, як ви хочете.
Ми також готові надати вам підтримку та консультації на початковому етапі, щоб допомогти вам вбудуватися в бізнес і досягти успіху. Ми віримо, що придбання цього готового бізнесу є чудовою можливістю для вас розпочати свою підприємницьку діяльність у сфері психології.

Организационная форма

ФОП

Количество сотрудников

2

Проблема или Возможность

Наш типовий клієнт - це особа, яка шукає психологічну підтримку, раду або терапевтичну допомогу. Часто вони зіткнулися з такими проблемами, як стрес, тривога, депресія, відносини, самооцінка, травми, зміни в житті або проблеми психічного здоров'я. Наша компанія надає їм можливість знайти досвідчених психологів і отримати якісну психологічну підтримку прямо зручно з дому або будь-якого місця, де є доступ до Інтернету.

Аргументи, що доводять потребу у нашому рішенні та готовність клієнта платити за нього, наступні:

Високий попит: Психологічне благополуччя та психічне здоров'я стають все більш актуальними темами в сучасному світі. Зростаюча кількість людей розуміє важливість підтримки та пошуку розуміння для своїх емоційних потреб.
Зручність та доступність: Наша онлайн площадка надає зручний спосіб отримати психологічну допомогу без необхідності виходити з дому або зустрічатися особисто з психологом. Це особливо привабливо для людей з обмеженими можливостями, зайнятих графіків або тих, хто проживає в віддалених регіонах.
Професійність та якість: Ми співпрацюємо з висококваліфікованими та ліцензованими психологами, які мають великий досвід у своїй галузі. Наша компанія гарантує якість послуг та конфіденційність.
Індивідуальний підхід: Кожен клієнт унікальний, і ми пропонуємо індивідуальні сесії, підлаштовані під потреби та цілі кожної особи. Наші психологи надають ефективні стратегії та інструменти, щоб допомогти клієнтам досягти позитивних змін у своєму житті.
Позитивні результати: Багато наших клієнтів повідомляють про покращення їхнього самопочуття, здатності управляти емоціями та збалансованість у їхньому житті. Це свідчить про ефективність наших послуг та готовність клієнтів платити за них.
Надаючи доступ до професійної психологічної підтримки в онлайн-форматі, ми створюємо можливості для покращення життя наших клієнтів. Впевнені, що наші послуги будуть цінуватися і викликатимуть зацікавлення з боку тих, хто шукає якісну психологічну допомогу.

Дякуємо вам за довіру і надіємося, що ми зможемо допомогти вам з вашими психологічними потребами. Будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб дізнатися більше про наші послуги та обговорити ваші потреби.

Решение (Продукт или Услуга)

Наша компанія з радістю представляє вам нашу продукцію - онлайн платформу для знайомства з психологами і отримання якісної психологічної підтримки. Наша мета - допомогти вам вирішувати ваші проблеми і забезпечити вам здорове і щасливе психологічне благополуччя.

Основні характеристики нашої платформи:

Вибір кваліфікованих психологів: Наша платформа пропонує широкий вибір професійних психологів з різними спеціалізаціями. Ви зможете ознайомитися з профілями психологів, переглянути їхні кваліфікацію, досвід та методи роботи, щоб знайти того, хто найбільш підходить вам.
Онлайн консультації та терапія: Наша платформа надає можливість проводити психологічні консультації та терапію в зручний для вас час та місце. Ви зможете зустрітися з психологом через відеодзвінок або провести сесію повідомленнями, залежно від вашого вибору та комфорту.
Індивідуальний підхід: Наші психологи працюють з кожним клієнтом індивідуально, звертаючи увагу на ваші потреби та цілі. Вони допоможуть вам розкрити ваш потенціал, змінити негативні патерни та забезпечити ваше психологічне благополуччя.
Конфіденційність та безпека: Ми надаємо високий рівень конфіденційності та захищеності даних. Ви можете бути впевнені, що ваші особисті дані та розмови з психологами залишаться конфіденційними.
Наша платформа створена з метою забезпечити легкий доступ до психологічної підтримки, незалежно від вашого місцезнаходження. Ми віримо, що кожна людина заслуговує на якісну та професійну психологічну допомогу, яка сприяє їхньому емоційному та психічному благополуччю.

Конкуренты

На ринку психологічних послуг в Україні існують кілька прямих конкурентів, з якими ми змагаємося за увагу та довіру клієнтів. Відомо, що цей ринок досить динамічний, і хоча точних даних щодо частки кожного конкурента на ринку немає, ми прагнемо надати якнайбільш об'єктивну інформацію.

Україна має різноманітні психологічні служби та платформи, які надають подібні послуги. Це можуть бути інші онлайн-платформи, які залучають психологів для надання консультацій та терапії, а також клініки або кабінети, де працюють психологи без використання онлайн-технологій.

Замінниками, якими користуються наші клієнти, можуть бути традиційні зустрічі з психологами особисто або у клініках, де клієнти мають можливість отримати прямий фізичний контакт із психологом.

Однак, ми прагнемо відрізнятися від конкурентів і надати нашим клієнтам унікальний досвід та переваги. Наша онлайн-платформа надає зручний доступ до широкого спектру висококваліфікованих психологів, забезпечуючи гнучкість і зручність в обранні часу та місця консультацій. Ми також надаємо додаткові ресурси та інструменти саморозвитку, щоб підтримати наших клієнтів у їхньому особистому розвитку.

Ми постійно працюємо над удосконаленням нашої платформи та розширенням спектру послуг, щоб задовольнити потреби наших клієнтів і стати їхнім першим вибором в психологічній сфері.

Преимущества или дифференциаторы

Дякуємо за ваш інтерес до нашого центру консультацій з психології в Україні. Дозвольте розповісти про незаперечні переваги нашого продукту/послуги, які відрізняють нас від конкурентів.

Широкий вибір професіоналів: Ми маємо велику базу висококваліфікованих психологів з різними спеціалізаціями. Наші клієнти мають можливість вибрати психолога, який найкраще відповідає їхнім потребам та вимогам.
Зручність та гнучкість: Наша онлайн-платформа надає зручний доступ до консультацій з будь-якого місця та в зручний для клієнта час. Клієнти можуть отримати психологічну підтримку без необхідності фізично відвідувати центр.
Конфіденційність: Ми розуміємо важливість конфіденційності в психологічних консультаціях. Наша платформа гарантує захист приватності та конфіденційності інформації наших клієнтів.
Додаткові ресурси: Крім консультацій, ми надаємо додаткові ресурси та інструменти саморозвитку. Наші клієнти можуть отримати доступ до психологічних матеріалів, вправ та практик для підтримки свого особистого розвитку.
Ми віримо, що комбінація цих переваг робить нашу платформу унікальною та привабливою для наших клієнтів. Ми постійно працюємо над поліпшенням нашого сервісу та надаємо переваги, які важко скопіювати.

Финансы

Ви як власник компанії будете заробляти 40% від кожного продажу на сайті. Це стосується як нових клієнтів психологів які представлені на вашому майданчику, так і постійних.

Бизнес-модель

Ми працюємо на основі комісійної моделі, що означає, що ми заробляємо 40% від кожної продажу, здійсненої на нашому сайті. Наша роль полягає в забезпеченні зручного середовища, де клієнти можуть знайти та взаємодіяти з професійними психологами.

Ми залучаємо високоякісних психологів на нашу платформу, які надають різноманітні послуги, такі як консультації, терапія та саморозвиток. Клієнти можуть переглядати профілі психологів, ознайомлюватися з їхніми досвідом та спеціалізацією, та обирати того, хто відповідає їхнім потребам.

Коли клієнт здійснює оплату за послуги психолога через нашу платформу, ми отримуємо 40% від цієї суми як комісійні, які покривають витрати на підтримку та розвиток платформи, маркетинг та інші аспекти бізнесу.

Наша мета полягає в тому, щоб забезпечити зручний та безпечний простір для зустрічі між психологами та клієнтами, де можна отримати якісну психологічну підтримку. Ми пишаємося нашою командою психологів та прагнемо забезпечити високий рівень задоволеності клієнтів.

Причина продажи

брак часу для розвитку проєкту.

Рынок

Наша платформа знайомств з психологами спрямована на задоволення потреб різних категорій людей, які шукають психологічну підтримку та допомогу. Опишемо портрет наших потенційних клієнтів та характеристики ринку.

Наші клієнти:

Розташування: Наша платформа доступна онлайн, що означає, що наші клієнти можуть знаходитися в будь-якому місці, де є доступ до Інтернету. Ми спрямовані на ринки в Україні та за її межами, що дає нам можливість обслуговувати клієнтів з усього світу.
Вікові характеристики: Наші клієнти можуть бути різного віку, від молоді до літніх людей. Психологічні проблеми та потреби в підтримці існують у різних вікових групах, тому ми забезпечуємо послуги, які відповідають потребам різних вікових категорій.
Розмір ринку: Гіпотетична кількість клієнтів на нашому ринку залежить від багатьох факторів, таких як свідомість про психологічні проблеми, доступ до психологічних послуг та інші. Попит на психологічну допомогу постійно зростає, оскільки все більше людей розуміють важливість піклування про своє психологічне здоров'я. Ми спостерігаємо зростання інтересу до нашої платформи, що свідчить про потенційний розмір ринку.
Розвиток ринку: Світовий ринок психологічних послуг постійно розширюється, оскільки зростає усвідомлення про важливість психологічного благополуччя. Зокрема, в Україні спостерігається зростання попиту на психологічні послуги та збільшення кількості людей, які шукають професійну підтримку. Онлайн-платформи стають все більш популярними, оскільки вони забезпечують зручність, доступність та конфіденційність.
Враховуючи ці фактори, ми бачимо потенційний ринок для нашої платформи, який постійно розширюється і розвивається.

Команда или Руководство

Риски

Конкуренція: Поява нових конкурентів у сфері психологічних послуг може створити тиск на наш бізнес. Ми постійно моніторимо ринок та реагуємо на зміни, надаючи якісні послуги та залучаючи нових клієнтів.
Економічні кризи: Економічні спади та нестабільність можуть вплинути на споживчу активність і здатність клієнтів оплачувати психологічні послуги. Ми стежимо за економічними тенденціями та вживаємо заходів для збереження нашої бази клієнтів та залучення нових шляхом пропозицій конкурентоспроможних цін та програм знижок.
Нові технології: Зростання технологій може змінити спосіб надання психологічних послуг. Ми уважно стежимо за розвитком нових технологій та впроваджуємо інновації, щоб залишатися на передовому фронті і задовольняти потреби наших клієнтів.
Зміни регуляторного середовища: Регуляторні зміни або правові обмеження можуть мати вплив на функціонування психологічних платформ. Ми ретельно вивчаємо законодавство та дотримуємося всіх вимог, щоб забезпечити легальну та етичну роботу.

Фотографии

Фото 1 - майданчик із пошуку психологів

Видео о продукте

5,00
1
2
3
4
5
1 оценка
Авторизация/Регистрация
arrow_back
RU
more_horiz
close
visibility165
star0
Добавить в избранное
Удалить из избранных
share
close
thumb_up0
Нравится
Не нравится
Работает ли предприятие?
Идея
Текущее состояние
Годовой объем продаж, $
Годовой объем чистой прибыли, $
Тип имущества
Имущество и активы
Организационная форма
Количество сотрудников
Проблема или Возможность
Решение (Продукт или Услуга)
Конкуренты
Преимущества или дифференциаторы
Финансы
Бизнес-модель
Причина продажи
Рынок
Команда или Руководство
Риски
Изобретение/Патент
Фотографии
Видео о продукте
Презентация