Фото - Перша онлайн-школа Елли Левашової
59851

Перша онлайн-школа Елли Левашової

успішна діюча онлайн-школа

Украина, Ивано-Франковская область
Отрасль: Образование, обучение
Стадия проекта: Действующий бизнес

Дата последнего изменения: 28.03.2023
Цена продажи
$  40.000
На страницу владельца
0
Размер доли к продаже
100%
Рейтинг
equalizer из 1000
help
Рассчитывается по оценкам и заполненности проекта (подробнее о рейтингах)
Моя оценка
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Средняя оценка:
 

Работает ли предприятие?

Да

Идея

Школа для учнів 1-5 класів та група підготовки до школи. Навчання дітей у онлайн-групах до 8 чоловік. Усі уроки згідно встановленого розкладу щодня з 9.00 до 13.20 по Києву. Прямі ефіри з викладачами та однокласниками, які створюють атмосферу справжнього шкільного життя. Для зручності кожен урок записується, щоб у разі пропуску уроку учні мали змогу переглянути матеріал з поясненнями вчителя. Позакласні клуби додаткового розвитку входять у вартість навчання.

Текущее состояние

Школа заснована у липні 2020 року. Працює 3-ій рік поспіль

Онлайн-навчання згідно програми МОН для учнів 1-5 класів + група підготовки до школи. Покупець отримає:

- досвідчену команду найкращих (без перебільшення) вчителів України з 3-річним досвідом роботи в режимі онлайн та розробленими щоденними презентаціями
- доступ до всіх навчальних матеріалів та платформ, зареєстрованих на ім'я школи
- активні бізнес-сторінки в соцмережах від початку заснування школи
- найкращі відгуки реальних клієнтів в соцмережах та на сайті школи
- діючий сайт

Після оформлення купівлі-продажу - передача бізнесу, навчання, допомога у всіх питаннях стосовно маркетингу, організації, "секретів" ведення данного бізнесу упродовж 60-ти календарних днів.

Годовой объем продаж, $

54000

Годовой объем чистой прибыли, $

25000

Организационная форма

ФОП

Количество сотрудников

11

Проблема или Возможность

Онлайн-освіта стає щороку більш популярною. Такий формат навчання обирають своїм дітям батьки, котрі часто подорожують, чиї діти є жертвами буллінгу, професійно займаються творчістю та спортом, проживають далеко за містом, далеко від хороших приватних шкіл.

Решение (Продукт или Услуга)

Ми створили школу, не прив’язану до місця на карті. Тепер батьки, які часто подорожують або працюють за межами України, можуть бути спокійні за освіту своїх дітей. Адже школа завжди там, де їм потрібно.

Ми розуміємо, що діти, що нинішні учні 1-5 класів закінчать школу у світі, де більшість переговорів, проєктів та торгових операцій здійснюватиметься в умовах онлайн-комунікацій. І найбільш адаптованими до такої реальності будуть ті діти, для яких цей формат навчання та роботи є звичним та повсякденним.

Життя набрало шалених обертів: гуртки, дорога до роботи та школи забирають час у батьків та дітей, а затори та постійний поспіх сприяють накопиченню втоми. Коли дитина займається, не виходячи з дому, це економить до 10-15 годин щотижня, які можна витратити на відпочинок та спілкування

Особливо актуальним навчання в форматі онлайн стало під час пандемії та від початку широкомасштабного вторгнення, але ми не любимо цим спекулювати, адже школу було створену з іншою метою.

Конкуренты

Школа наразі не має конкурентів в Україні, адже це єдина школа з справжніми "живими" ефірами. Конкуренти пропонують "дистанційне" навчання відмінне від справжнього онлайн-навчання. Пропозиції конкурентів - навчання на платформах, яке вимагає участі (допомоги) батьків або тьюторів

Преимущества или дифференциаторы

Зручність
Ми використовуємо додаток, що дозволяє нашим учням долучатися до онлайн-уроків з 9:00 до 14:00 без перемикання за сторонніми посиланнями та ресурсами. Також ми створили ефективний розклад дня наших учнів: 5 уроків на день, які не перевантажують учнів молодшої школи та 15-30-хвилинні перерви для відпочинку, проведені з однокласниками!


Живі уроки
Прямі ефіри з викладачами та однокласниками, які створюють атмосферу справжнього шкільного життя. Для зручності кожен урок записується, щоб у разі пропуску уроку учні мали змогу переглянути матеріал з поясненнями вчителя.


Англійська щодня
Вивчення програми 1-5 класів за підручниками Кембриджу та Оксфорду у форматі 5 уроків на тиждень дає змогу успішно опанувати 4 основні навички: читання, письмо, аудіювання та говоріння.


Максимум уваги
Гармонійно сформовані групи до 8 учнів у 1-4 класах і до 12 учнів у 5-му дають можливість забезпечити дитину як спілкуванням з однолітками, так і повноцінною увагою з боку викладачів.


Зворотній зв’язок
Викладачі нашої школи спілкуються з дітьми в позаурочний час, відповідаючи на запитання, що виникають в ході виконання домашніх завдань. Також вони завжди відкриті для діалогу з батьками та зацікавлені у тому, щоб розкрити потенціал кожного учня.


STEM
STEM (Science, Technology, Engineering and Mathematics). На уроках STEM Вашій дитині прищеплять любов до науки, техніки, математики, інженерії. В основі цього інтегрованого курсу лежить система візуалізації наукових явищ, що дає змогу легко охопити й здобути знання на основі практики та глибокого розуміння процесів.


Соціалізація
Ми розуміємо природну потребу кожної дитини стати частиною спільноти, отримувати схвалення та підтримку з боку однолітків, ділитись своїми почуттями та думками у колі друзів. Щоб усі учні мали можливість формувати свої навички спілкування, ми створили спеціальні уроки: психологічну майстерню та клуб дитячого розвитку.


Творчість
Онлайн-школа - це безмежний простір для творчості та креативу. Щотижня наші учні мають уроки мистецтва, де вони моделюють, малюють у різних техніках, проходять арт-терапію, а іноді навіть куховарять!

Бизнес-модель

1 - клієнти переходять щороку з класу в клас
2 - особисті рекомендації батьків своїм друзям, родичам
3 - реклама в соцмережах

Причина продажи

Продається у зв'язку зі зміною життєвих орієнтирів власника та засновника школи.

Рынок

В основному нашими клієнтами є сучасні працюючі батьки у віці 35-50 років, котрі шукають не лише якісні новітні освітні рішення для своїх дітей, але й гарантоване безперервне навчання за будь-яких життєвих умов, а саме: пандемія, війна, переїзд, подорожі, хвороби, буллінг у звичайній школі тощо

Команда или Руководство

Риски

Відверто складно уявити, за яких умов даний бізнес може перестати існувати, адже попит на онлайн-навчанні щорічно лише зростає

Видео о продукте

5,00
1
2
3
4
5
1 оценка
Авторизация/Регистрация
arrow_back
RU
more_horiz
close
visibility248
star1
Добавить в избранное
Удалить из избранных
share
close
thumb_up0
Нравится
Не нравится
Работает ли предприятие?
Идея
Текущее состояние
Годовой объем продаж, $
Годовой объем чистой прибыли, $
Тип имущества
Имущество и активы
Организационная форма
Количество сотрудников
Проблема или Возможность
Решение (Продукт или Услуга)
Конкуренты
Преимущества или дифференциаторы
Финансы
Бизнес-модель
Причина продажи
Рынок
Команда или Руководство
Риски
Изобретение/Патент
Фотографии
Видео о продукте
Презентация