Фото - СКІФІЯ
59465

СКІФІЯ

Виробництво промислової ультразвукової електроніки

Україна, Київська область
Галузь: Електроніка
Стадія проекту: Діючий бізнес

Дата останньої зміни: 31.01.2023
Ціна продажу
$  40.000
Показати контакти
0
Розмір частки, що продається
100%
Рейтинг
equalizer з 1000
help
Розраховується за оцінками та згідно із заповненістю Анкети проекту (докладніше про рейтинги )
Моя оцінка
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Середня оцінка:
 

Чи працює підприємство?

Так

Ідея

Компанія створена в 1999 році, продається в зв"язку з тим, що гроші потрібні для фінансування дуже перспективного стартапу "ЗБІЛЬШЕННЯ МОТОРЕСУРСУ ДВИГУНА ТАНКА НА 15%".

Поточний стан

Основна продукція компанії:
1. Промислова ультразвукова установка "СКІФІЯ УЗГ 200-01". Випускається з 2011 року.

2. Промислова Ультразвукова установка " СКІФІЯ УЗГ 200 К " для ультразвукового очищення накипу в промислових котлах до 7 мегават.
Випускається з 2013 року.

Річний обсяг продажів, $

50000

Річний обсяг чистого прибутку, $

10000

Тип майна

Інше

Майно і активи

Станом на 2001 рік статутний фонд компанії згідно Єдиного державного реєстру юридичних осіб України складав 20000 $ ( 100000 грн по курсу 5 )

Організаційна форма

Приватне підприємство

Проблема або Можливість

Згідно з законодавством Європейського Союзу усі оператори ринку харчових продуктів мають обов`язково впровадити на виробництві гігієнічні вимоги. Ці вимоги категорично забороняють на об'єктах, де зберігаються харчові продукти застосовувати шкідливі отрутохімікати для боротьби з гризунами. У відповідності до законів України "Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів", "Про дитяче харчування", "Про безпечність та гігієну кормів " згідно технічних регламентів на елеваторах, комбікормових заводах, складах зберігання харчових продуктів категорично забороняється приміняти для боротьби з гризунами шкідливі отрутохімікати.
Для вирішення проблеми боротьби з гризунами компанія "СКІФІЯ" розробила і випускає з 2011 року Промислову ультразвукову установку "СКІФІЯ УЗГ 200-01".

Для вирішення проблеми очищення накипу в промислових котлах до
7 мегават компанія "СКІФІЯ" розробила і випускає з 2013 року Промислову ультразвукову установку "СКІФІЯ УЗГ 200 К".Рішення (Продукт або Послуга)

Основна продукція компанії- Промислова ультразвукова установка "СКІФІЯ УЗГ 200-01". Використовується для ефективного захисту від мишей, щурів та інших гризунів промислових холодильних камер та складів, де зберігається харчова продукція. Захищає кабелі зернозбиральних комбайнів, різноманітні телекомунікаційні лінії та промислові магістралі енергосистем від пошкодження мишами, щурами та іншими гризунами. Ефективна площа покриття до 5000 квадратних метрів. Установка "СКІФІЯ УЗГ 200-01" розрахована на одночасне підключення 170 (сто сімдесяти) 3-х ватних ультразвукових випромінювачів, які підключаються паралельно до сигнального кабелю проводами різної довжини. Це дає можливість відлякувати мишей та інших гризунів навіть у кабельних лотках зернозбиральних комбайнів та елеваторів. Номінальна вихідна потужність в імпульсному режимі широтно - імпульсного випромінювання ультразвуку - 500 ват. Живлення - мережа 220 вольт. Споживання електроенергії - 600 ват на годину. Щоб гризуни не адаптувалися до ультразвукових коливань, частота імпульсів сканується в діапазоні 19 - 52 кілогерц. Присутній регулятор вихідної потужності.

Промислова Ультразвукова установка " СКІФІЯ УЗГ 200 К " приміняється для ультразвукового очищення накипу в промислових котлах до
7 мегават. За допомогою ультразвукової установки в металі котла і в воді, що його заповнює, збуджуються малопотужні ультразвукові коливання. Під дією цих коливань солі жорсткості кристалізуються безпосередньо в об’ємі води, утворюючи дрібнодисперсний шлам, а коливання поверхонь нагріву перешкоджають осіданню шламу на стінках труб. Тому шлам знаходиться у воді в зваженому стані і видаляється з котла при регулярних продувках, в результаті чого утворення накипу не відбувається. Крім цього ультразвукові коливання створюють механічні зусилля, що руйнують накип, що утворився раніше, тобто відбувається поступове очищення котла від «старого» накипу безпосередньо в процесі його роботи. Дрібні частки накипу, що відшарувалися, також видаляються з котла при періодичних продувках.
Випускається з 2013 року.

Конкуренти

Конкурентів продукції компанії "СКІФІЯ" в Україні немає. Так як в продукції приміняються військові технології, надійність продукції дуже висока. Альтернативи також немає.

Переваги або дифференциатори

Так як в продукції приміняються військові технології, надійність продукції дуже висока. Продукція в клієнтів експлуатується більше, чим по десять років і клієнти не мають з продукцією ніяких проблем. Технологія виготовлення продукції тримається в таємниці.

Фінанси

Рентабельність продукції складає 25-30 відсотків

Причина продажу

Компанія створена в 1999 році, продається в зв"язку з тим, що гроші потрібні для фінансування дуже перспективного стартапу "ЗБІЛЬШЕННЯ МОТОРЕСУРСУ ДВИГУНА ТАНКА НА 15%".

Ринок

Клієнти для Промислової ультразвукової установки "СКІФІЯ УЗГ 200-01" - це агрофірми, підприємства по випуску харчової продукції, елеватори,
комбікормові заводи, компанії телекомунікації і зв'язку, торговельні мережі.

Клієнти для Промислової ультразвукової установки "СКІФІЯ УЗГ 200 К -
це теплогенеруючі компанії та тепломережі.

В 2017 році планував виход на Європейський ринок. Хотів це зробити
раніше, але отримав серйозну травму, тому виход на Європейський ринок не відбувся. Реабілітація зайняла багато часу. Якщо компанію "СКІФІЯ" не продам в найближчий час, то буду здійснювати пошуки партнерів в Європі з метою виходу на Європейський ринок.

Команда або Керівництво

Ризики

Я не бачу ризиків. Продукція випускається більше десяти років. Проблем з комплектацією немає. Вартість продукції в Україні в порівнянні з Європейськими цінами невисока.

Фотографії

Фото 1 - Виробництво  промислової  ультразвукової  електроніки

Відео про продукт

5,00
1
2
3
4
5
2 оцінки
Авторизація/Реєстрація
arrow_back
UA
more_horiz
close
visibility174
star0
Додати в обране
Видалити з обраних
share
close
thumb_up0
Подобається
Не подобається
Чи працює підприємство?
Ідея
Поточний стан
Річний обсяг продажів, $
Річний обсяг чистого прибутку, $
Тип майна
Майно і активи
Організаційна форма
Кількість співробітників
Проблема або Можливість
Рішення (Продукт або Послуга)
Конкуренти
Переваги або дифференциатори
Фінанси
Бізнес-модель
Причина продажу
Ринок
Команда або Керівництво
Ризики
Винахід/Патент
Фотографії
Відео про продукт