Фото - Kavinsky art company
44223

Kavinsky art company

Предметні та фуд Фото, графічний дизайн та 3Д моделювання

Україна, Львівська область
Галузь: Послуги, сервіс
Стадія проекту: Діючий бізнес

Дата останньої зміни: 10.02.2020
Ціна продажу
$  10.700
Розмір частки, що продається
100%
Рейтинг
equalizer з 1000
help
Розраховується за оцінками та згідно із заповненістю Анкети проекту (докладніше про рейтинги )
Моя оцінка
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Середня оцінка:

Чи працює підприємство?

Так

Ідея

Продаю власний, працюючий, прибутковий бізнес в сфері контентмекінгу (фото, графічний дизайн та 3D в тому числі для Амазон), зі штатом із 7 працівників, достатньо розкрученим, якісним веб сайтом, CRM системою та соц.мережами.
Вартість бізнесу розраховано з прибутку за 2019 рік, але термін окупності думаю буде меншим, оскільки тільки з’явилося відділення в Іспанії, та тенденція зростання порівняно з минулим роком показує значний приріст.

Поточний стан

В березні 2018 року почали працювати, та того ж місяця запустили сайт з портфоліо (17 сторінок на 3 мовах) який розроблявся весь лютий 2018 року, спочатку нас було 2, зараз 7 людей та менеджер проектів.
На даний момент всі бізнес-процеси налагоджено та відпрацьовано, всі працівники знають що робити, фінансові потоки стабільні, соціальний капітал хороший, є постійні клієнти, які також нас рекомендують. Є соцмережі з налаштованими чатботами, однакові номери телефонів, всі месенджери, оплачений Google Drive та Depositphotos, мерч для працівників, увесь час в роботі є проекти і т.д.

Річний обсяг продажів, $

17323

Річний обсяг чистого прибутку, $

10121

Майно і активи

Власне обладнання для предметної фотозйомки (фотограф працює у власному приміщенні), це Godox SK, 4 спалахи (300 та 400 джоулів), 2 стрипбокси висотою 160 см., 1 софтбокс квадратний 90смх90 см, зонт в діаметрі 160 см.
Також журавель, штатив, стійки, фони великі та малі, білі та кольорові, акрилові чорні та білі, прозорі, також манекени для фотозйомки одягу з ефектом прозорого манекену та ще багато дрібного...

Організаційна форма

ФОП

Кількість співробітників

7

Проблема або Можливість

МАРКЕТИНГ

Ми задовільняємо потребу в якіснному контерні для бізнесу в Україні, Європі чи на Амазон/Етсі.
Сайт в топі пошуку за більше ніж 30 ключовими словами, основний канал - SEO, в меншій мірі контекстна реклама та закупка посилань. За перший місяць після запуску було потрачено близько 2000 дол (на той момент 80 000 грн.), на налаштування СЕО в середині коду та написання СЕО текстів в одній з кращих веб студій у Львові Lemarbet. Далі було налаштовано контекстну рекламу, це 4 кампанії та 13 груп оголошень з якісним семантичним ядром, низькою вартістю за клік, телефоном, адресою, підпосиланнями, послугами в кожному оголошенні, що обійшлося ще в 1500 дол. разом з рекламним бюджетом за перші 2 місяці (150 грн./день) На даний момент сайт перекладено на українську, російську та англійську мови, зі всіма текстами та СЕО, що обійшлося в 850 дол.
Зараз за день на сайт заходить від 10 до 15 людей в день без жодної реклами, тобто тільки СЕО.

ПРОДАЖІ ТА РОБОТА З КЛІЄНТАМИ

Основним каналом продажів є веб сайт, на другому місці соціальні мережі та «сарафанне радіо», тобто нас радять як якісного підрядника. За тиждень в середньому отримуємо 5-20 заявок, залежно від сезону, та від того чи працює контекстна реклама, тому одна підтверджена заявка обходиться дуже дешево.
Ще в 2018 році було розроблено брендові прайси, брифи для 10+ послуг, та шаблони ТЗ, які за ці два роки відшліфовані та перекладені на українську, російську та англійську мови.
Найбільш прибуткові послуги за результатами 2019 року це фото та інфографіка для Амазон та предметна фотографія, трохи менше графічний дизайн та 3D.

Рішення (Продукт або Послуга)

Предметна фотографія, Фуд фотографія, Інтерєрна фотографія, Графічний дизайн та брендінг, 3Д моделювання предметів та інтерєрів.
На даний момент ми працюємо з трьома графічними дизайнерами, двома 3D моделерами, та двома фотографами в Україні та Іспанії + власник є менеджером проектів. Усі отримали брендовані світшоти, та дуже лояльні, люди дійсно переживають за результат та робота йде легко. Рівень кваліфікації досить високий, оскільки успішно робили каталоги для великих компаній, весь брендинг для Львівської міської ради яка проводила міжнародний стартап-захід, дизайн журналу який зараз видається, фото для Buugatti, 3D модель автомобіля, та ін.

Конкуренти

http://znymky.com/
https://asphoto.com.ua/
https://koloro.ua/
https://fafastudio.com.ua/
http://arturmakarov.com/

Переваги або дифференциатори

За рахунок роботи кваліфікованих працівників, та відпрацьованих бізнес процесів, ми надаємо дійсно якісні послуги в короткі терміни, без затримок і непорозумінь. Враховуючи що оплата праці у м. Львів є нижчою ніж в Києві, - ми можемо конкурувати ще й ціною.

Фінанси

Фінансові показники за 2019 рік показують значний ріст порівняно з 2018 роком, та є наступними:
Оборот: 398 443 грн.
Операційні витрати: 165 654 грн.
Валовий прибуток: 232 789 грн.
Я як власник та менеджер проектів іноді брав проекти по предметній фотографії та кілька по дизайну, тому вони включені у валовий прибуток, але не включені в операційні витрати (тобто в оплату роботи фотографів, дизайнерів, 3D моделерів), загалом це близько 20 000-22 000 грн. за цей рік.

Бізнес-модель

Надання послуг в сфері контентмейкінгу, проектна робота.

Цей бізнес показав якісний ріст за два роки, до майже 400 000 грн. обороту за рік, та я вважаю що при збереженні працівників, бізнес-процесів, та зважаючи на нове відділення в Валенсії, оборот можна збільшити до 700 000 грн. Якщо відкрити також студію в Києві, то 1 000 000 грн. обороту за рік це цілком реальна цифра. Зважаючи на те які проекти приходять з закордону, бачу там великі перспективи, також близько 35% відмов через те що клієнтові потрібна студія в Києві, оскільки пересилка товару не завжди виправдана.
На даний момент в бізнес (веб сайт, соц. мережі, обладнання, пошук працівників, просування) близько 6000 дол., та все готово для роботи в 2020 році і подальшого розвитку.

Причина продажу

ПРИЧИНА ПРОДАЖУ

Цю справу робив для себе, та всі дрібні деталі пропрацювував, людей набрав максимально кваліфікованих і лояльних, та планував розвивати далі, але в останній місяць отримав пропозицію для роботи за кордоном, яку на жаль не зможу поєднувати з Кавінскіарт.
Багато сил було вкладено, тому хочеться передати тому хто продовжить розвивати цю справу.

ГАРАНТІЇ

Якщо у Вас виникли будь лякі сумніви з приводу фінансової частини – ми можемо зустрітись, я покажу Вам звіти, відкрию онлайн банкінг, та кожну оплату за будь-який місяць підтверджу. При зустрічі відкрию CRM та покажу всі проекти, переглянемо електронну пошту (листування з клієнтами) якщо потрібно, адмінку сайту, зустрінемось з людьми і т.д.
Ви не купуєте кота в мішку, все прозоро та зрозуміло.

09 66 33 05 70

Ринок

Кавінскіарт це малий В2В бізнес в низькому+ та середньому сегменті ринку, з клієнтами з України та з 6 країн Європи + США. У нас є відділення у Львові, та в Іспанії (Валенсія), планується вихід на Київ.

Оосновні конкуренти в більшості зосереджені в Києві, тому на західній Україні ми за два роки стали впізнаваними та отримали постійних клієнтів.

Команда або Керівництво

Ризики

Фіксованих видаатків немає, всі дизайнери та фотографи працюють над окремим проектами та отримують оплати по факту здачі проекту, в оренді приміщень немає, впізнаваність та показники СЕО рорстуть, сильних конкурентів нових не помітив тому явних ризиків не бачу.

В цьому бізнесі як і в будь-якому клієнтському бізнесі потрібно "тримати марку", тому потрібно завжди тримати руку на пульсі в роботі, щоб не було затримок і не якісно зроблених робіт.

Фотографії

Фото 1 - Предметні та фуд Фото, графічний дизайн та 3Д моделювання
Фото 2 - Предметні та фуд Фото, графічний дизайн та 3Д моделювання
Фото 3 - Предметні та фуд Фото, графічний дизайн та 3Д моделювання

Відео про продукт

5,00
1
2
3
4
5
1 оцінка
Авторизація/Реєстрація
arrow_back
UA
more_horiz
close
visibility838
star0
Додати в обране
Видалити з обраних
share
close
thumb_up0
Подобається
Не подобається
Чи працює підприємство?
Ідея
Поточний стан
Річний обсяг продажів, $
Річний обсяг чистого прибутку, $
Тип майна
Майно і активи
Організаційна форма
Кількість співробітників
Проблема або Можливість
Рішення (Продукт або Послуга)
Конкуренти
Переваги або дифференциатори
Фінанси
Бізнес-модель
Причина продажу
Ринок
Команда або Керівництво
Ризики
Винахід/Патент
Фотографії
Відео про продукт