Фото - ЛЬВІВСЬКІ - Тільки Галицька, тільки Інтеліґенція
24065

ЛЬВІВСЬКІ - Тільки Галицька, тільки Інтеліґенція

Інформаційний соціально-політичний портал

Україна, Львівська область
Галузь: Інформація та ЗМІ, Культура та мистецтво, Розвага, Телекомунікації
Стадія проекту: Діючий бізнес

Дата останньої зміни: 06.02.2019
Ціна продажу
$  3.000
Показати контакти
1
Розмір частки, що продається
100%
Рейтинг
equalizer з 1000
help
Розраховується за оцінками та згідно із заповненістю Анкети проекту (докладніше про рейтинги )
Моя оцінка
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Середня оцінка:
 

Чи працює підприємство?

Так

Ідея

Портал новин та статей та інтерв'ю інформаційного, соціального, політичного, творчого спрямування. Покликаний для звернення уваги громадськості до актуальних питань та проблем сьогодення, як в Україні загалом так і на території Львівської області зокрема.

Поточний стан

Діючий проект, щомісяця здійснюються продажі, як по новим так і по вже існуючим клієнтам. База постійних клієнтів налічує близько 50 одиниць компаній та ФОП.

Річний обсяг продажів, $

15814

Річний обсяг чистого прибутку, $

3000

Організаційна форма

ФОП, ТОВ, ГО

Кількість співробітників

2

Проблема або Можливість

Суть цікавості пропозиції для кінцевого споживача полягає у рекламі на порталі, наразі кількість відвідувачів склажає близько 400 000 / місяць, та веденні розділу "Вдалий Вибір" в якому журалісти нашого порталу описують суть товарів та послуг компанії замовника у вигляді публіцистичної статті, інтерв'ю чи репортажу, для того щоб зацікавити клієнтуру замоавника обрати саме його товари та послуги не прибігаючи до послуг простої реклами.

Рішення (Продукт або Послуга)

Інформаційний соціально-політичний портал це площадка обміну новинами та інформацією різних верств населення території Львівщини та України в цілому. За рахунок великої відвідуваності ресурсу та таким розділам, як опитування, коментарям до публікацій, а також можливості пересічного читача подати власний репортаж чи ідею до нього, робить проект привабливим для рекламодавців різних сфер бізнесу.

Конкуренти

Конкурентами нашого порталу можна вважати будь-який інформаційний ресурс схожого спрямування.

Переваги або дифференциатори

Переваги нашого порталу у його відвідуваності і популярності. Близько 400 тисяч відвідувачі щомісячно та близько 70 тисяч підписників на електронний варіант часопису (розсилка новин).

Фінанси

Вартість рекламних послуг на нащому порталі коливається від 500 до 5000 гривень, наприклад надати прес-реліз за допомогою наших журналістів і зробити з нього топову статтю вартує 3500 гривень. Вартість банерної реклами може коливатись від 500 до 3000 гривень. Написання розповідногї статті про послуги чи товари ораганізації, їх переваги серед інших, розміром 2000-4000 символів - вартує 5000 гривень.

Бізнес-модель

Бізнес-модель порталу полягає у об'єднанні ідей та пропозицій компаній замовників із статтями журналістів, і їх власної думки з приводу пропозицій рекламодавців. Стаття журналіста покликана передати саму суть комерційної пропозиції клієнта, основний її елемент, так би мовити "ізюменку", подати її споживачам на простій і доступній мові у розгорнутому вигляді, і таким чином об'єднати попит споживачів, роботу відділу журналістів та пропозиції клієнта.

Причина продажу

Причина продажу полягає у роботах, які мають вищий пріорітет перед порталом, і приділяти час просто немає фізичної можливості.

Ринок

Ринок на якій орієнтується наш проект це загалом Україна та зокрема Львівська область, потенційними клієнтами на цьому просторі є малий, середній та великий бізнес, які зацікавлені в рекламі та поширенні інформації неформального характеру про свої послуги та пропозиції. Робоча база клієнтського сегменту налічує близько 700 000 одиниць.

Команда або Керівництво

Ризики

Ризики даного бізнесу мають місце лише у випадку відсутності часу для того щоб займатися цією діяльністю.
5,00
1
2
3
4
5
1 оцінка
Авторизація/Реєстрація
arrow_back
UA
more_horiz
close
visibility1590
star0
Додати в обране
Видалити з обраних
share
close
thumb_up0
Подобається
Не подобається
Чи працює підприємство?
Ідея
Поточний стан
Річний обсяг продажів, $
Річний обсяг чистого прибутку, $
Тип майна
Майно і активи
Організаційна форма
Кількість співробітників
Проблема або Можливість
Рішення (Продукт або Послуга)
Конкуренти
Переваги або дифференциатори
Фінанси
Бізнес-модель
Причина продажу
Ринок
Команда або Керівництво
Ризики
Винахід/Патент
Фотографії
Відео про продукт