Фото - Ветеранська індустрія
62670

Ветеранська індустрія

Виробництво профілю дистанційних рамок склопакетів

Украина, город Киев
Отрасль: Производство
Стадия проекта: Есть идея или наработки

Дата последнего изменения: 12.10.2024
На страницу владельца
1
equalizer из 2000
help
Рассчитывается по оценкам и заполненности проекта (подробнее о рейтингах)
Моя оценка
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Средняя оценка:
 

Идея

Команда підприємців – ветеранів ЗСУ / учасників бойових дій зацікавлена у залученні стратегічного інвестора для реалізації інвестиційного проекту виробництва алюмінієвого профілю, як півфабрикату для дистанційних (розпірних) планок, що використовуються при виробленні віконних склопакетів.

Текущее состояние

Проведені передінвестиційні дослідження. В активах виробниче приміщення (локація - м. Біла Церква). Проведена попередня робота з споживачами (виробники склопакетів).

Рынок

Ринок B2B (виробники склопрозорих конструкцій)

Проблема или Возможность

1. За інформацією Прес-служби Апарату Верховної Ради України за 19 серпня 2024 року понад 680 тис. українських сімей подали через «Дію» інформацію про своє зруйноване чи пошкоджене житло. Ідеться про більш як 55 млн. квадратних метрів житлової площі. З урахуванням прийнятих стандартів забудови по коефіцієнтам природнього освітлення прийнято враховувати відношення площі вікон до площі підлоги у розмірі 18%. Таке співвідношення відповідає більшості квартир та типових індивідуальних житлових будинків. Таким чином, існує потреба в щонайменше 10 млн. м. кв. склопакетів, і відповідно комплектуючих для їх виробництва.

2. В Україні відсутнє власне виробництво профілю дистанційних рамок. На український ринок постачається продукція китайського (Winspacer), італійського (Profilglass, ALU PRO), швейцарського (Swisspacer) виробництва.

Решение (Продукт или Услуга)

Дистанційні рамки являють собою зварний алюмінієвий профіль певної конфігурації з перфорацією. Дистанційна рамка - це елемент склопакета, що слугує розпіркою і утворює камеру між склом. Широке застосування набула рамка завдовжки 6 метрів і шириною від 6 до 24 мм.
Незважаючи на велику кількість дистанційних рамок з різних матеріалів та технологій їх переробки, більшість склопакетів в Україні виготовляється із застосуванням алюмінієвої дистанційної рамки. Це найдоступніший, широко відомий матеріал, застосування якого освоєно практично всіма фірмами, що виготовляють світлопрозорі конструкції.

Конкуренты

Імпортери китайських виробників (частково, Італія та Швейцарія)

Преимущества или дифференциаторы

Відсутність в Україні внутрішньої конкуренції з виробництва алюмінієвих профілів для дистанційних (розпірних) рамок, крім імпортерів продукції китайських та європейських виробників;

Після Перемоги Україну очікує значна відбудова пошкодженого та знищеного житла і соціальної інфраструктури. Відповідно, очікується значна потреба в виробництві віконних конструкцій та комплектуючих для їх виробництва;

Можливість диверсифікації бізнесу зі значним збільшенням прибутковості за рахунок реалізації похідної продукції (сілікагелі (молекулярне сито), герметики, пластикові кутники з'єднувачі, підкладки, кліпси, тощо);

Проект передбачає високу капіталізацію та забезпечує загальну ліквідність (80% капіталу, що залучається, відноситься на капітальні активи);
Проєкт реалізується ветеранами – учасниками бойових дій, що може надати додаткові комунікації з міжнародними ветеранськими організаціями, фінансовими колами, додаткові можливості в залученні фінансування під майбутні проєкти;

Високий рівень менеджменту та кваліфікація команди проєкту гарантують досягнення поставленої мети;

Реалізація проєкту передбачає створення нових робочих місць;

Високий експортний потенціал.

Финансы

Бізнес має середню маржинальність. При найбільш песимістичному сценарії період окупності становить 3 роки.
NPV 16.5 млн. грн.
IRR 27%
PI 1,24
Розрахункова фінансова модель передбачає 100% зовнішнє фінансування проєкту. Разом з тим, ми маємо намір отримати грант на переробне виробництво у сумі до 8 млн. грн. Таким чином, при позитивному рішенні Міністерства економіки України щодо надання гранту загальна потреба в фінансуванні може бути переглянута.

Целевое назначение инвестиций

Фінансування на капітальні витрати 14 801 000 грн.
Фінансування на поповнення обігових коштів до стабільного перевищення точки беззбитковості 2 649 000 грн.

Предложение инвестору

В процесі переговорів.

Після Перемоги Україну чекає стрімкий економічний розвиток, але невід'ємним чинником такого розвитку є саме людський фактор.
Ініціюванню реалізації виробничих start-up проєктів передувало створення Української Ветеранської Інвестиційної Компанії як перспективного кластеру, що в перспективі може поєднувати напрямки діяльності в різноманітних галузях промисловості України та надавати ветеранам ЗСУ, членам сімей військовослужбовців ЗСУ, членам сімей загиблих військовослужбовців комплексні програми та послуги для початку, розвитку та розширенню свого бізнесу. Ми бачимо майбутнє, де бойовий досвід є провідним шляхом до успішного володіння бізнесом та підприємницької діяльності. Люди, що пройшли крізь війну, зазвичай, чудово вміють грати за правилами та розуміти їх важливість. Наш життєвий досвід навряд чи може відтворити жоден бізнес-акселератор.
Ми переконані, що саме ветеранська спільнота стане рушійною силою економічного розвитку України.
Перспективою розвитку проєкту виробництва алюмінієвого профілю для дистанційних рамок склопакетів є:
Створення на ринку світло-прозорих конструкцій торгівельно-інжинирінгової компанії, що спеціалізується на комплексному забезпеченні усіма типами комплектуючих;
Реалізація супутніх виробничих проєктів (зокрема, сілікагелі, герметики, пластикові деталі для СВК, тощо);
Створення операційної компанії по регіональному монтажу СПК;
Співпраця на паритетних засадах з партнерами може надати майбутній поштовх до спільної реалізації інших капіталомістких інвестиційних проєктів, по яким навіть зараз проведені передінвестиційні дослідження.
При попередній зацікавленості можемо надати до розгляду деталізований бізнес-план та фінансову модель бізнесу.

Команда или Руководство

Риски

Потенційні ризики проекту виробництва алюмінієвого профілю для дистанційних (розпірних) планок:
• кон'юнктурні ризики;
• ресурсні ризики;
• фінансові ризики;
• інституційні ризики.
Кон'юнктурні ризики пов'язані зі структурними та кількісними змінами попиту та пропозиції та динамікою цін. Для цього проекту можна виділити такі кон'юнктурні ризики:
• посилення конкуренції;
• поява на ринку конкурентів шляхом перепрофілювання вже наявних. Ризики зміни ринку, пов'язані з непрогнозованими факторами його коливань, які можуть спричинити зупинку проекту: зниження попиту або різке коливання цін; суттєва зміна умов поставки необхідних для реалізації проекту матеріалів та обладнання, пов'язане зі зростанням цін або трансформацією попиту на використовувані сировину та матеріали. Цей ризик дуже малий, оскільки за розрахункову ціну прийнято не максимальні цифри, а кон'юнктура ринку дозволяє «вибирати» споживачів.
Ресурсні ризики:
• неефективність управління;
• кадрові ризики;
• технічні, пов'язані з введенням у дію та експлуатацією проекту (заморожування незавершеного будівництва, затримка введення в дію, технічні неполадки під час пуску та експлуатації та ін.);
• технологічні – вихід із ладу однієї з одиниць технологічного устаткування, у результаті можуть бути зірвані контрактні зобов'язання перед покупцями; відсутність взаємозамінності основного технологічного устаткування.
Для мінімізації даного виду ризику технічного стану надається першорядне значення. Наявність певних технологічних запасів також мінімізує технологічний ризик зупинки обладнання. Технічний стан технологічного обладнання контролює у процесі експлуатації безпосередньо оператор даного верстата (лінії), механік підприємства. Щорічно виконується профілактичний ремонт із залученням фахівців.
Фінансові ризики:
• ризик збільшення інвестиційних витрат;
• збільшення інвестиційної фази – термін придбання імпортного обладнання;
• Податкові ризики.
Інституційні ризики:
• Військові дії або цивільні заворушення, що спричиняють зупинення проекту;
• Зміни поточного законодавства чи системи оподаткування;
• Різке зростання інфляції або обмінного курсу валют та ін.

Прохождение Инкубационных/Акселерационных программ

Ми пройшли скрізь війну. Це й є "акселераційна програма".
5,00
1
2
3
4
5
1 оценка
Авторизация/Регистрация
arrow_back
RU
more_horiz
close
visibility45
star0
Добавить в избранное
Удалить из избранных
share
close
thumb_up0
Нравится
Не нравится
Идея
Текущее состояние
Рынок
Проблема или Возможность
Решение (Продукт или Услуга)
Конкуренты
Преимущества или дифференциаторы
Финансы
Инвестировано в прошлых раундах, $
Бизнес-модель
Целевое назначение инвестиций
Предложение инвестору
Команда или Руководство
Менторы-советчики
Лид-инвестор
Риски
Прохождение Инкубационных/Акселерационных программ
Победы в Конкурсах и другие награды
Изобретение/Патент
Видео о продукте
Презентация