Фото - Індустріальний Агро - парк за технологією «АКВАПОНІКА».
61826

Індустріальний Агро - парк за технологією «АКВАПОНІКА».

Залучення інвестицій.

Украина, Хмельницкая область
Отрасль: Пищевая промышленность, Производство, Сельское хозяйство, Энергетика
Стадия проекта: Есть идея или наработки

Дата последнего изменения: 05.04.2024
На страницу владельца
2
equalizer из 2000
help
Рассчитывается по оценкам и заполненности проекта (подробнее о рейтингах)
Моя оценка
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Средняя оценка:
 

Идея

- Проект передбачає включення в технологічний цикл технологій гідропоніки та аквапоніки, що дозволить вирощувати якісні свіжі органічні овочі.
- Технологія, в якій симбіоз є самодостатнім природним процесом, який поєднує в собі вирощування риби та рослин. При розведенні осетрових в закритих водоймах.
. Ця технологія дозволяє повторно використовувати воду з
втратами до 5% та дає можливість зберегти природні ресурси до 95% .
- Продукт натуральний, а врожайність за смаковими якостями в п’ять-десять разів вище, ніж за нормами інтенсивного землеробства.

Текущее состояние

Ініціатор володіє земельним банком площою 10 га.
Розроблена проектна документація.
Розроблений бізнес план.
Розроблена та запотентована технологія.

Рынок

1. Фінансові показники:
• Обсяг продажів:
• Цільовий показник: оборотного капіталу 2 793 769,735 евро щорічно.
• KPI: Зростання обсягів продажів на 8,33 % щорічно.
• Прибуток:
• Річний прибуток становить 2 793 769,735 евро. перші три роки.
• Цільовий показник після першого трьох річного етапу : 3492212,168.
• KPI: Рентабельність продажів збільшиться 25% = 3492212,168.
2. Операційні показники:
• Кількість клієнтів:
• Цільовий показник: 1000 клієнтів
• KPI: Зростання кількості клієнтів на 10% щорічно
• Кількість нових продуктів:
• Цільовий показник: 3 нових продукти щорічно
• KPI: Вихід на ринок 3 нових продуктів щорічно
3. Соціальні показники:
• Кількість створених робочих місць:
• Цільовий показник: 36 нових робочих місць
• KPI: Створення додатково 15 нових робочих місць щорічно.
• Рівень заробітної плати:
• Цільовий показник: Середня заробітна плата на 20% вище ринкової.
• KPI: Зростання рівня заробітної плати на 5% щорічно.
3. Інші показники: Рівень задоволеності клієнтів: - Цільовий показник: 90% клієнтів задоволені продуктом/послугою KPI: - Зростання рівня задоволеності клієнтів на 2% щорічно.

4. Частка ринку.
- Цільовий показник: 10% ринку. - KPI: Збільшення частки ринку на 1% щорічно .

Проблема или Возможность

Головна привабливість проекта.
- Вирощування екологічних чистих продуктів харчування.
- енергозберегающі технології підприємства.
( Пріоритетом теплично-рибного комплексу є виробництво органічної харчової продукції та розведення цінних видів осетрових риб у симбіозі, де дві технології взаємодіють одна з одною.
Розроблена нами технологія дозволяє вирощувати екологічно чисту овочеву продукцію, помідори, салати, огірки, перець, полуниця, використовуючи при цьому технологію УЗВ для розведення цінних порід осетрових; осетр цілий холодного копчення, балик холодного копчення, стейк, заморожений, живий вес, та розведення осетра на ікру («Білуга») .
Наші цілі:
- Створити енергонезалежне підприємство з використанням біопалива, сонячної генерації та нових технологій аквакультури.
- Забезпечити зайнятість населення, сприяти розвитку підприємництва, урізноманітнити
продовольчий асортимент продукції харчової промисловості на всій території України.
- Поточні цілі проекту щодо забезпечення населення України органічними продуктами харчування.)

Решение (Продукт или Услуга)

.
«АКВАПОНІКА» - технологія вирощування рослин без ґрунту:
- Проект передбачає включення в технологічний цикл технологій гідропоніки та аквапоніки, що дозволить вирощувати якісні свіжі органічні овочі. Така технологія забезпечить підприємству хороші економічні результати. Вирощені таким способом овочі та зелень є екологічно чистими.
- Технологія, в якій симбіоз є самодостатнім природним процесом, який поєднує в собі вирощування риби та рослин. При розведенні осетрових в закритих водоймах.
- Технологія проекту полягає в тому, що риба виробляє добрива, які разом з водою подаються в гідропонну систему, де вирощуються овочі, овочі очищають воду, тобто транспортується для повторного використання в УЗВ. Ця технологія дозволяє повторно використовувати воду з втратами до 5% та дає можливість зберегти природні ресурси до 95%
- Дана технологія корисна для риб, тому що рослини виводять нітрити з води басейну, що дозволяють очистити воду і значно заощадити водні ресурси, чим чистіша вода, тим краще ростуть осетри, а рослини також. відмінно ростуть, тому що зможуть засвоювати добрива від риб природного походження.
- Продукт натуральний, а врожайність за смаковими якостями в п’ять-десять разів вище, ніж за нормами інтенсивного землеробства.
Вирощування риби відбувається в рециркуляційних системах, що виключає вплив негативних зовнішніх факторів. Антибіотики, стимулятори росту і гормони не використовуються. Система вирощування риби закрита, тому м'ясо риби не містить хвороботворних бактерій і паразитів, які можуть становити небезпеку для людини.
- Зважаючи на те, що екологічно чисті продукти стають все більш популярними, а попит на них постійно зростає, перспективи впровадження цієї технології в Україні є.

Конкуренты

Конкуренції в даній технології відсутні завдяки новим технологіям , продукція є органічною конкурентно спроможною....
Підприємство не залежить від енергоресурсів.
- Пріоритетом теплично-рибного комплексу є виробництво органічної харчової продукції, розведення цінних видів осетрових риб у симбіозі, де дві технології взаємодіють одна з одною.
Розроблена нами технологія дозволяє вирощувати екологічно чисту овочеву продукцію, помідори, салати, огірки, перець, полуниця, використовуючи при цьому технологію УЗВ.
Наші цілі: - Створити енергонезалежне підприємство з використанням біопалива, сонячної генерації та нових технологій аквакультури. - Забезпечити зайнятість населення, сприяти розвитку підприємництва, урізноманітнити продовольчий асортимент органічною продукцією харчування на всій території України. - Створення нових робочих мість кількістю до 51- ї особи, із них 80 процентів залучення жінок. - Проектом передбачено надання житла для тимчасово переміщених сімей з окупованих територій з східної частини України. Наразі компанія вживає заходів, щоб мінімізувати вплив російської агресії на свій бізнес. Компанія продовжує інвестувати в дослідження та роз робки, а та кож розширювати свою клієнтську базу. Продукти та послуги: - Свіжа риба (осетрові) - Екологічно чиста овочева продукція (огірки, помідори, перець, салати, полуниця) - Екскурсії та дегустації. Положення на ринку:
- Інноваційний проект. - Перший в Україні. - Високий потенціал зроста. Ринкова частка: - На даний момент не визначена. - Очікується значне зростання. Тенденції зростання: - Зростання попиту на екологічно чисті продукти. - Зростання популярності аквапоніки. - Підтримка держави інноваційних проектів. Вплив російської агресії:
- Зменшення попиту на ринку. - Ускладнення логістики. - Зростання ризиків. Втрати фізичних активів: - Немає. Перенесення виробничих потужностей: - Не планується. Плани на майбутнє: - Будівництво та запуск Агро-Парку. - Вихід на нові ринки. . - Розширення асортименту продукції.

Преимущества или дифференциаторы

Поточна проблема: - Недостатня диверсифікація економіки: - Економіка України залежить від експорту сировини, що робить її вразливою до коливань світових цін. Нестача інвестицій:
- Нестача інвестицій у нові галузі та технології стримує економічне зростання.
- Низький рівень кваліфікації робочої сили: - Нестача кваліфікованих кадрів ускладнює розвиток нових галузей.
Можливість: - Розвиток інноваційних галузей, таких як аквапоніка, може допомогти диверсифікувати економіку, створити нові робочі місця та збільшити експорт. Створення нових робочих місць: - Аквапоніка – це трудомістка галузь, яка може створити багато нових робочих місць, як у сільській, так і в міській місцевості. Збільшення експорту: - Екологічно чиста риба та овочі, вирощені за допомогою аквапоніки, мають високий попит на світовому ринку.
Учасник конкурсу бачить наступні можливості для вирішення проблеми: - Будівництво та запуск індустріального Агро-Парку за технологією «АКВАПОНІКА» дозволить створити нове, інноваційне підприємство, яке буде експортувати свою продукцію на світовий ринок. - Створення на базі підприємства навчального центру з аквапоніки. - Це допоможе підготувати кваліфіковані кадри для роботи в цій галузі.
• Проведення інформаційної кампанії про аквапоніку: - Це допоможе популяризувати цю технологію та залучити нових інвесторів. Реалізація цих можливостей дозволить: - Збільшити обсяги продаж та експорту. - Створити нові робочі місця. - Диверсифікувати економіку України. - Зробити Україну лідером у галузі аквапоніки.
• - ФОП Муляр Віктор роботодавець являється одним із засновників даного бізнес проекту. - Створюєючи нові робочі місця, розвиваємо бізнес, в кількості 51 чоловік, із них до 5 родинам надати притулок, роботу сім’ям з окупованих міст з сходу України ерефією р.ф., підтримуємо економіку України.

Финансы

Важливі бюджетні категорії:
• Будівництво інноваційного Агро-Парку: [10 млн. євро]
• Обладнання: [ 5 875 000, 00 євро]
• Персонал: [397 800, 00 євро]
• Маркетинг: [5 730, 00 євро ]
• Інші витрати будівельно-монтажні роботи [ 3 721 470,00 евро]
Штат інвестиційного індустріального Агро-Парку «АКВАПОНІКА» - Кількість робітників: (51 робітник)
Основні види діяльності з виробництва продукції продукції або надання послуг: Вартість продукції за 1 міс. (виробництво)
Ціна продажу товару річної вартості.
Проектна потужність вирощування цінних видів риби в УЗВ («Білуга») на ікру 3 т. Проектна потужність вирощування цінних видів риби в УЗВ («Білуга») на ікру. Вартість 1 кг ікри 69600 грн. 00 коп.: Виробнича потужність 250 кг на місяць (250 Х 69 600) =17 400 000,00 грн. розділити на вартість одного євро (17 400 000,00 : 41,40) = 420 289, 855 420 289,855 X 12 місяців = 5 043 478, 260 євро.

Проектна потужність по вирощуванню осетрів
види риби на м'ясо стерлядь, бестер, білуга; Африканський сом. Виробництво осетрових на м'ясо в рік становить 20 тон : 12 місяців = виробнича потужність 1666 кг в
м-ц, вартість одного кг 450 грн
(1666 Х 450)= 749 700,00 грн
(749 700,00 : 41,40) = 18 108, 696 євро , (18 108.696 X 12 м-ців) за рік
= 217 304,352 євро
Вирощування екологічно чистої овочевої продукції, огірків, помідорів, перцю, салатної продукції за технологією «АКВАПОНІКА» в теплиці площа два та шість гектарів забезпечує оборот = 880 000,00 євро.

Річний оборот: 6 140 782,612 євро
Валовий дохід від реалізації товару: 263 132 534,924 гривні / 42,3 =
= 6 220 863,993 євро. - Загальна сума окладу заробітної плати персоналу за рік: 16 707 600,00 гривні / 42,3 = 397 361,466 євро.
Оборот 263 132 534,924 - 15 787 952,0954 - 3 946 988,0236 - 19 734 940,119 - 932 400,00
річний оборотний капітал складає =222 740 254,687 грн. : 42,8 євро = 5 204 211, 558 євро .
Витрати на комунальні послуги складають 20 % = 1 048 042,311 евро - За рік спожито електроенергії - 520 000,00 квт год * 3,8 = 5 745 600,00 грн
Спожита електроенергія : -5 745 600,00 грн: 42,8 євро = 134 242, 990 євро.
Амортизації зношення від вартості оборотного каптала складає 20 % = 1 228 156,522 евро

Ітого: 5 204 211,558 - 1 048 042,311 - 134 242,990 - 1 228 156,522 = 2 793 769,735 евро.
- Фінансові аспекти інвестиційного проекту: Окупність: - Гарантується 6-річна окупність інвестицій. Строк дії інвестиційного договору: - Від 4 до 6 років. Фінансування: - інвестиційного капіталу становить 10 мільйонів євро (10 000 000,00 євро).
- Річний оборотний капітал: - 2 793 769,735 євро.

Бизнес-модель

1. Фінансові показники:
• Обсяг продажів:
• Цільовий показник: оборотного капіталу 2 793 769,735 евро щорічно.
• KPI: Зростання обсягів продажів на 8,33 % щорічно.
• Прибуток:
• Річний прибуток становить 2 793 769,735 евро. перші три роки.
• Цільовий показник після першого трьох річного етапу : 3492212,168.
• KPI: Рентабельність продажів збільшиться 25% = 3492212,168.
2. Операційні показники:
• Кількість клієнтів:
• Цільовий показник: 1000 клієнтів
• KPI: Зростання кількості клієнтів на 10% щорічно
• Кількість нових продуктів:
• Цільовий показник: 3 нових продукти щорічно
• KPI: Вихід на ринок 3 нових продуктів щорічно
3. Соціальні показники:
• Кількість створених робочих місць:
• Цільовий показник: 36 нових робочих місць
• KPI: Створення додатково 15 нових робочих місць щорічно.
• Рівень заробітної плати:
• Цільовий показник: Середня заробітна плата на 20% вище ринкової.
• KPI: Зростання рівня заробітної плати на 5% щорічно.
3. Інші показники: Рівень задоволеності клієнтів: - Цільовий показник: 90% клієнтів задоволені продуктом/послугою KPI: - Зростання рівня задоволеності клієнтів на 2% щорічно.

Целевое назначение инвестиций

Створення енергонезалежного підприємство, випуск органічних продуктів харчування, одерження прибутку за реалізацію продукції.
Ключові показники ефективності (КПІ) та цільові показники для запропонованої діяльності:
1. Фінансові показники:
• Обсяг продажів:
• Цільовий показник: оборотного капіталу 2 793 769,735 евро щорічно.
• KPI: Зростання обсягів продажів на 8,33 % щорічно.
• Прибуток:
• Річний прибуток становить 2 793 769,735 евро. перші три роки.
• Цільовий показник після першого трьох річного етапу : 3492212,168.
• KPI: Рентабельність продажів збільшиться 25% = 3492212,168.
2. Операційні показники:
• Кількість клієнтів:
• Цільовий показник: 1000 клієнтів
• KPI: Зростання кількості клієнтів на 10% щорічно
• Кількість нових продуктів:
• Цільовий показник: 3 нових продукти щорічно
• KPI: Вихід на ринок 3 нових продуктів щорічно
3. Соціальні показники:
• Кількість створених робочих місць:
• Цільовий показник: 36 нових робочих місць
• KPI: Створення додатково 15 нових робочих місць щорічно.
• Рівень заробітної плати:
• Цільовий показник: Середня заробітна плата на 20% вище ринкової.
• KPI: Зростання рівня заробітної плати на 5% щорічно.
3. Інші показники: Рівень задоволеності клієнтів: - Цільовий показник: 90% клієнтів задоволені продуктом/послугою KPI: - Зростання рівня задоволеності клієнтів на 2% щорічно.

4. Частка ринку.
- Цільовий показник: 10% ринку. - KPI: Збільшення частки ринку на 1% щорічно .

Предложение инвестору

- Надаємо комерційну пропозицію щодо залучення інвестицій на партнерських засадах по
створенню спільного підприємства в аграрному секторі.
- Ми гарантуємо 10-річну окупність інвестицій. Після повернення коштів інвестор стає
співучасником підприємства.
- Пропонований відсоток інвестиційного пакету становитиме 60% для власника та 40% для
інвестор.
- Строк дії інвестиційного договору 6 років.
- Пропоноване фінансування інвестиційного капіталу інвестором становить десять мільйонів (10 000 000,00 євро.)
- Річний прибуток становить 2 793 769,735 євро.
- Ініціатор проекту готовий виплачувати дивіденди з отриманого прибутку інвестиційний проект на другий поточний рік з початку виробництва.
- Очікування інвестора – створити інвестиційну структуру в управлінні та відшкодування основних витрат на передачу ОСНОВНОГО ІНВЕСТИЦІЙНОГО КАПІТАЛУ за реалізація інвестиційного проекту.
- Відповідальність за фінансування покладається на «Інвестора - Партнера» по наданню інвестицій.
- Відповідальність за прибутковість по впровадження інвестиційного проекту від імені «Інвестора - Партнера» покладається на відповідальність засновника.

Команда или Руководство

Риски

Відсутні за рахунок;
Успішна реалізація запропонованої діяльності призведе до наступних результатів:
1. Збільшення експорту та продаж на внутрішньому ринку:
• Наш продукт буде конкурентоспроможним на світовому ринку завдяки своїм унікальним характеристикам.
• Ми будемо експортувати наш продукт у країни Європи, Північної Америки та Азії.
• Ми будемо активно просувати наш продукт на внутрішньому ринку.
2. Створення нових робочих місць:
• Під час реалізації проекту буде створено 51 нових робочих місць.
• Після реалізації проекту буде створено додатково 14 нових робочих місць.
3. Збільшення фінансування:
• Ми очікуємо залучити $10 млн. інвестицій для реалізації проекту.
• Ми очікуємо, що наш проект буде приносити оборотного капіталу 2 793 769,735 євро щорічно.
Крім того, успішна реалізація запропонованої діяльності призведе до:
• Зростання ВВП України
• Збільшення податкових надходжень до бюджету України
• Підвищення рівня життя в Україні
Ми віримо, що наш проект буде корисним для української економіки в цілому, проект має високі шанси на успіх завдяки наступним факторам:
• Ми маємо досвідчену команду фахівців
• Ми маємо доступ до передових технологій
• Ми маємо чіткий план реалізації проекту
Команда готова докласти всіх зусиль для того, щоб наш проект був успішним
а) - Отримати фінансовий прибуток. б) - Збільшення фінансової спроможності на дасть можливості удосконалення технологію, пониження собівартості продукції розширити виробничі площі. в) - За рахунок прибутку підприємства планує розширите виробничих площ . г) - Створення додатково на нових плащах робочих місць. д) -Обов’язково виконання сертифікацію продукцію, для реалізація на європейські ринки

Прохождение Инкубационных/Акселерационных программ

Не принімали участі.

Победы в Конкурсах и другие награды

Не принімали участі.

Изобретение/Патент

Дана іновація запотентована.
5,00
1
2
3
4
5
1 оценка
Авторизация/Регистрация
arrow_back
RU
more_horiz
close
visibility201
star0
Добавить в избранное
Удалить из избранных
share
close
thumb_up0
Нравится
Не нравится
Идея
Текущее состояние
Рынок
Проблема или Возможность
Решение (Продукт или Услуга)
Конкуренты
Преимущества или дифференциаторы
Финансы
Инвестировано в прошлых раундах, $
Бизнес-модель
Целевое назначение инвестиций
Предложение инвестору
Команда или Руководство
Менторы-советчики
Лид-инвестор
Риски
Прохождение Инкубационных/Акселерационных программ
Победы в Конкурсах и другие награды
Изобретение/Патент
Видео о продукте
Презентация