Фото - Корнійчук АІ
60985

Корнійчук АІ

Тепловізійна система для детектування мін за допомогою ШІ.

Украина, город Киев
Отрасль: Дроны, Искусственный интеллект
Стадия проекта: Готов прототип или продукт

Дата последнего изменения: 04.11.2023
На страницу владельца
8
equalizer из 2000
help
Рассчитывается по оценкам и заполненности проекта (подробнее о рейтингах)
Моя оценка
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Средняя оценка:
Также этот проект:
- продает бизнес
 

Идея

Системи, яка здатна автоматично виявляти теплові сліди, що випромінюються мінами, і аналізувати їх для точного визначення місцезнаходження.

Текущее состояние

В рамках цього проекту вже було розроблено комплекс алгоритмів обробки тепловізійних зображень з метою виявлення потенційно небезпечних об'єктів, зокрема мін з високою точністю та ефективністю. Був власноруч зібраний та оброблений датасет, завдяки чому і була проведена розробка та тренування моделей штучного інтелекту, зокрема нейронних мереж, для розпізнавання та класифікації зображень з тепловізійних камер з метою виявлення потенційно небезпечних об'єктів, таких як міни.

Рынок

Наші головні клієнти - це військові та гуманітарні організації, які діють у зонах конфліктів та небезпеки мінного зашморгування. Вони відповідають за забезпечення безпеки та дезактивації вибухових пристроїв, а також за захист населення в умовах воєнних дій.
Наші клієнти зазвичай є представниками військових організацій, які здійснюють розмінування військових зон, та гуманітарних організацій, які надають допомогу в зоні конфліктів та кризових ситуацій. Їх вік може варіюватися від 20 до 55 років. Вони мають професійний досвід у сфері безпеки, оборони, гуманітарної допомоги або пов'язаних галузях, а також мають технічні знання для використання та розуміння тепловізійних технологій та штучного інтелекту.
На світовому ринку кількість потенційних клієнтів може бути великою, оскільки існують багато країн, які стикаються з проблемою мінного зашморгування та безпеки у зонах військових конфліктів. Локально, це включає країни, що перебувають у стані війни або мають значний рівень мінного зашморгування.
Останніми роками спостерігається зростання попиту на технології безпеки та дезактивації вибухових пристроїв через збільшення кількості воєнних конфліктів та гуманітарних криз. Ринок постійно розвивається завдяки постійним дослідженням та розробкам у сфері безпеки та військової техніки, а також завдяки зростаючій увазі до гуманітарних питань та безпеки цивільного населення. За прогнозами, попит на подібні технології ймовірно продовжить зростати у майбутньому через збільшення числа зон конфліктів та кризових ситуацій у світі.

Проблема или Возможность

Підвищення безпеки: Здатність ефективно виявляти міни на великих територіях допомагає знизити ризик вибухів та захищає життя та безпеку цивільного населення.
Ефективність: Автоматизована система може значно прискорити процес виявлення та розмінування, що забезпечує швидше та ефективніше вирішення проблеми мінного зашморгування.
Віддаленість від небезпеки: Здатність працювати на віддаленій відстані від потенційно небезпечних зон дозволяє операторам уникати прямого контакту з небезпечними об'єктами, зменшуючи ризик для їхнього життя та здоров'я.
Точність і надійність: Використання штучного інтелекту може покращити точність та надійність системи виявлення, зменшуючи ймовірність помилкових спрацювань та підвищуючи довіру до системи.
Гуманітарний вплив: Цей проект може мати значний гуманітарний вплив, забезпечуючи безпеку та захист людей у зонах конфліктів та підвищуючи можливості для безпечного повернення переселенців на їхні рідні землі.

Решение (Продукт или Услуга)

Наша компанія розробляє автоматизовану тепловізійну систему детектування мін з використанням передової технології штучного інтелекту. Це є інноваційним рішенням для виявлення та локалізації вибухових пристроїв у військових зонах, районах з конфліктами та будь-яких інших небезпечних зонах.
Технологія поєднує в собі потужну тепловізійну технологію з високоточними алгоритмами штучного інтелекту, що дозволяє точно визначати місцезнаходження мін навіть в умовах обмеженої видимості чи поганих погодних умов.

Конкуренты

Деякі з існуючих альтернатив можуть включати:
Компанії, які пропонують традиційні методи розмінування, такі як ручний пошук або використання вибухових роботів.
Інші технології детектування, такі як магнітні, радіолокаційні або акустичні методи, які також можуть застосовуватися для виявлення мін та інших вибухових пристроїв.

Преимущества или дифференциаторы

Висока точність та швидкість: Наша система гарантує високу точність виявлення мін та вибухових пристроїв разом зі швидким реагуванням на потенційні загрози, що робить її надійним та ефективним інструментом для безпеки.
Технологічний передовик: Ми використовуємо передові технології тепловізії та штучного інтелекту, що дозволяє нам підвищити ефективність та надійність нашої системи виявлення мін у порівнянні з традиційними методами.
Універсальність інтеграції: Наша система може легко інтегруватися з існуючими системами безпеки та інфраструктурою, що робить її універсальним інструментом для використання в різних умовах та середовищах.
Гнучкість та адаптабельність: Ми пропонуємо гнучкі рішення, які можуть бути адаптовані під конкретні потреби та вимоги наших клієнтів, забезпечуючи індивідуальний підхід до кожного проекту.
Підвищена безпека: Використання нашої технології допомагає зменшити ризик для життя та здоров'я працівників, що займаються розмінуванням та безпекою в районах з мінним зашморгуванням, забезпечуючи безпечніші умови для виконання їхніх обов'язків.

Финансы

На жаль, у мене немає конкретної інформації про фінансову модель цього конкретного проекту. Однак, вартість продукту може залежати від багатьох факторів, таких як рівень його технологічної складності, вартість виробництва, конкуренція на ринку та бажана маржа прибутку.
Зазвичай вартість подібних продуктів або послуг може бути високою через їхню унікальність та високотехнологічний характер.

Бизнес-модель

Бізнес-модель нашої компанії базується на виробництві та постачанні високотехнологічних автоматизованих тепловізійних систем детектування мін з використанням технології штучного інтелекту. Ми плануємо отримувати прибуток від продажу цих систем нашим клієнтам, які включають в себе військові організації, гуманітарні організації та інші організації, що займаються безпекою та дезактивацією вибухових пристроїв.
Канали продажу можуть включати прямі продажі через наш власний веб-сайт або відділ збуту, а також через партнерські програми з дистриб'юторами та підрядниками у сфері безпеки та оборони. Ми також можемо використовувати презентації на виставках та конференціях у сфері військових технологій та безпеки для просування нашої продукції серед зацікавлених сторін.
Основні метрики для нашого бізнесу включають у себе кількість проданих систем, прибуток від продажу, вартість залучених клієнтів, терміни поставок, якість обслуговування та задоволення клієнтів. Ми також маємо намір вимірювати ефективність наших маркетингових кампаній, конверсію звернень у продажі та витрати на залучення нових клієнтів. Ці метрики допомагатимуть нам відстежувати успішність нашого бізнесу та вчасно вносити корективи для досягнення поставлених цілей.

Целевое назначение инвестиций

Дослідження та розробка: Інвестиції будуть спрямовані на подальший розвиток технології тепловізійного детектування, покращення алгоритмів штучного інтелекту та оптимізацію системи для забезпечення максимальної точності та надійності виявлення мін.
Виробництво та впровадження: Інвестиції будуть спрямовані на створення виробничої бази для масового виробництва систем, а також на впровадження технології на різних об'єктах та в зонах конфліктів для перевірки ефективності та вдосконалення продукту.

Команда или Руководство

Риски

Проблеми безпеки даних: Використання штучного інтелекту та збирання великих обсягів тепловізійних даних може створити проблеми з конфіденційністю та безпекою даних, які потребують відповідних заходів захисту.

Видео о продукте

5,00
1
2
3
4
5
1 оценка
Авторизация/Регистрация
arrow_back
RU
more_horiz
close
visibility2228
star2
Добавить в избранное
Удалить из избранных
share
close
thumb_up0
Нравится
Не нравится
Идея
Текущее состояние
Рынок
Проблема или Возможность
Решение (Продукт или Услуга)
Конкуренты
Преимущества или дифференциаторы
Финансы
Инвестировано в прошлых раундах, $
Бизнес-модель
Целевое назначение инвестиций
Предложение инвестору
Команда или Руководство
Менторы-советчики
Лид-инвестор
Риски
Прохождение Инкубационных/Акселерационных программ
Победы в Конкурсах и другие награды
Изобретение/Патент
Видео о продукте
Презентация