Фото - Zupa
60314

Zupa

Мобільний додаток для пошуку закладів та замовлення столика

Украина, Львовская область
Отрасль: Пищевая промышленность, Туризм, спорт, Услуги, сервис
Стадия проекта: Готов прототип или продукт

Дата последнего изменения: 03.06.2023
На страницу владельца
0
equalizer из 2000
help
Рассчитывается по оценкам и заполненности проекта (подробнее о рейтингах)
Моя оценка
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Средняя оценка:
 

Идея

Zupa - платформа, яка включає в себе користувацький додаток у вигляді бази даних закладів із зручною фільтрацією та додаткок для ресторанів, який спрощує менеджменнт та управління закладу. Разом - це стає єдиною екосистемою закладів та відвідувачів, де кожен отримує те, що потребує: заклади - "здоровий" менеджмент та нових відвідувачів, а користувачі - комфортний сервіс, та заклад, який їм потрібен саме зараз.

Текущее состояние

Додаток запущений на App Store та Play Market, та пройшов етапи виправлення багів. Зараз йде етап створення рекламної кампанії

Рынок

Клієнтські сегменти Zupa включають в себе власників ресторанів та користувачів додатку, які шукають місця для відпочинку. Наша основна ринкова аудиторія - люди, які активно використовують смартфони і віддають перевагу електронним сервісам.

Проблема или Возможность

Заклади громадського харчування часто зіткнені з проблемами ефективного менеджменту та просування, а користувачі зі складністю пошуку та бронювання столиків в підходящих закладах. Додаток Zupa призначений для вирішення цих проблем, пропонуючи "здоровий" менеджмент для закладів і комфортний сервіс для користувачів.

Решение (Продукт или Услуга)

Продукт Zupa - це інноваційна платформа, яка включає в себе користувацький додаток для пошуку закладів і резервації столиків, та додаток для ресторанів для спрощення менеджменту.

Конкуренты

Zupa функціонує на основі SaaS моделі (Software as a Service), надаючи ресторанам передову платформу для управління своїм бізнесом. Ця модель включає щомісячну або річну підписку, яка надає ресторанам доступ до наших інструментів управління, орієнтованих на залучення та обслуговування клієнтів.

Сам додаток для відвідувачів буде безкоштовним, створюючи значну базу користувачів для ресторанів, які є нашими партнерами. Завдяки цьому ми створюємо вигідну екосистему, де ресторани отримують додаткове джерело клієнтів, а користувачі знаходять зручний інструмент для вибору і бронювання закладів.

Преимущества или дифференциаторы

Zupa відрізняється зручністю, інтуїтивним дизайном і унікальною пропозицією цінності, що забезпечує користувачам та власникам ресторанів комплексні рішення.

Финансы

Додаток буде безкоштовним для відвідувачів, а для закладів буде доступна підписка. Також доходи будуть від просування промоакцій закладів.
Витрати - технічна підтримка платформи та маркетинг.

Бизнес-модель

Наші основні канали продаж - це магазини додатків iOS і Android для відвідувачів і прямі продажі підписки власникам закладів. Основні метрики, які ми використовуємо, включають кількість завантажень, активних користувачів, конверсії з пошуку до бронювання та відгуки користувачів.

Целевое назначение инвестиций

Інвестиції будуть використані для реклами користувацького додатку і розробки платформи для ресторанів.

Предложение инвестору

Інвестиція у Zupa - це велика можливість бути частиною революції в сфері послуг. Ми впевнені, що наша команда та наш продукт зможуть забезпечити хороший ROI.

Команда или Руководство

Риски

Основні ризики включають велику залежність від технологій, можливість входу нових конкурентів на ринок, а також нестабільність економічного середовища.

Прохождение Инкубационных/Акселерационных программ

Ukrainian Future, бізнес-інкубатор Малої академії наук

Видео о продукте

5,00
1
2
3
4
5
1 оценка
Авторизация/Регистрация
arrow_back
RU
more_horiz
close
visibility141
star0
Добавить в избранное
Удалить из избранных
share
close
thumb_up0
Нравится
Не нравится
Идея
Текущее состояние
Рынок
Проблема или Возможность
Решение (Продукт или Услуга)
Конкуренты
Преимущества или дифференциаторы
Финансы
Инвестировано в прошлых раундах, $
Бизнес-модель
Целевое назначение инвестиций
Предложение инвестору
Команда или Руководство
Менторы-советчики
Лид-инвестор
Риски
Прохождение Инкубационных/Акселерационных программ
Победы в Конкурсах и другие награды
Изобретение/Патент
Видео о продукте
Презентация