Фото - ТОВ
59620

ТОВ

Виробництво металевого тонкостінного профілю для будівництва

Україна, Одеська область
Галузь: Будівництво
Стадія проекту: Готовий прототип або продукт

Дата останньої зміни: 23.02.2023
Показати контакти
1
equalizer з 2000
help
Розраховується за оцінками та згідно із заповненістю Анкети проекту (докладніше про рейтинги )
Моя оцінка
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Середня оцінка:
 

Ідея

Застосування спеціального тонкостінного металевого профілю з арматурним каркасом як незнімна опалубка при облаштуванні монолітного ребристого перекриття в малоповерховому будівництві.

Поточний стан

Виготовлені креслення, знайдені виробники.

Ринок

Цільовими клієнтами на ринку є приватні будівельники та первинні будівельні організації (будівельно-монтажні управління (БМУ), пересувні механізовані колони (ПМК), будівельні управління (БУ), спеціалізовані будівельні управління (СБУ). Окремо треба виділити організації з будівництва збірно-монолітних перекриттів TERIVA.

Проблема або Можливість

Проблема :
- використання спеціальних Т-подібних блоків;
- проблема "холодного шву" між бетоном перекриття та залізобетоном балки TERIVA;
- залізобетонні балки неможливо стикувати під кутом; - логістика залізобетонної балки трудомістка, об'ємна і дорога; - низька доступність та конкурентоспроможність на ринку міжповерхових перекриттів ;

Рішення (Продукт або Послуга)

Запровадити на ринку малоповерхового житла України сталевий холодногнутий тонкостінний спеціальний профіль, що використовується як незнімна опалубка при будівництві монолітного ребристого перекриття. Форма поперечного перерізу профіля дозволяє використовувати для облаштування монолітного ребристого перекриття стандартні (типові, заводські) стінові блоки з газобетону, керамзитобетону, теплої кераміки, блоки з пінополістеролу та інших будівельних матеріалів. В профіль закріплюється спеціальний фіксатор арматури, що дає можливість встановити всередині профіля заводський трикутний арматурний каркас 2*8/8/5 або, за допомогою спеціальних хомутів, стрижні арматури перетином згідно розрахунку. Широка розмірна номенклатура блоків дає можливість перекривати проліт до 12,0 м.

Конкуренти

Міжповерхове перекриття є одним з основних конструктивних єлементів, завдяки якому забезпечується просторова жорсткість та стійкість будівлі. Середня вартість будівництва міжповерхового перекриття в Україні становить 80 доларів за квадратний метр, а ринок будівництва міжповерхових перекриттів складає 600 млн.доларів (понад 7,0 млн.кв.м.)
Типи міжповерхових перекриттів, які використовують в малоповерховому будівництві та їх доля на ринку:
1. Багатопустотні плити 62 % 4,34 млн.кв.м 372 млн. доларів
2. Монолітні 15 % 1,05 млн.кв.м 90 млн. доларів
3. Збірно-монолітні 3% 0,21 млн.кв.м 18 млн. доларів
(Тeriva, Fert NEXE т.п)
4. По дерев’яних балках 20% 1,4 млн.кв.м 120 млн. доларів
Збірно-монолітне перекриття - це конструкція з несучих залізобетонних балок і блоків з легкого бетону, яка заливається тонким шаром суміші бетону і утворює легке міжповерхове перекриття.
Ця технологія є альтернативою стандартним пустотілим плитам і дорогому моноліту. Сьогодні на ринку України широко представлені збірно-монолітні перекриття Польської фірми TERIVA, які складаються з балки, виготовленої з трикутного арматурного каркасу, нижня частина якого залита бетоном класу В-20 та пустотілих керамзитобетонних блоків Т-подібної форми. При довжині балки 8 м її вага сягає до 120 кг. Перекриттям TERIVA з бетонними балками та Т-подібними блоками важко тіснити з ринку пустотні плити. У плит дві основні переваги: ціна та широка доступність. При використанні металевої балки УНІВЕРСАЛ відпадає необхідність виробництва спеціальних Т-подібних блоків, вартість яких у газобетонному варіанті на 50-60% вища за вартість стандартних стінових блоків з газобетону, а доступність гарантується можливістю масового виробництва профілів та дешевшою логістикою. Тепер можна сміливо потіснити на ринку багатопустотні плити. У найближчому майбутньому монолітні ребристі перекриття на ринку малоповерхового будівництва зможуть витіснити збірно-монолітні перекриття, отримати мінімум 10% ринку монолітного перекриття і до 20% ринку багатопустотних плит.

Переваги або дифференциатори

Переваги :
- не потрібно використання спеціальних Т-подібних блоків;
- підвищення якості перекриття (не виникає проблеми "холодного шву" між бетоном перекриття та залізобетоном балки TERIVA);
- балки на сталевому тонкостінному профілі легко стикуються під кутом один до одного. Це дозволяє формувати на базі перекриття балкони, консолі, а також включати в перекриття прорізи різної форми. - здешевлення транспортування (логістика профілю менш трудомістка, менш об'ємна і значно дешевша, ніж залізобетонної балки TERIVA); - збільшення доступності (можливість масового виробництва профілю та використання любих будівельних блоків, які присутні в кожному районному центрі України); - підвищення конкурентоспроможності монолітних ребристих перекриттів.

Цільове призначення інвестицій

Стаття витрат:
1. Придбання обладнання
1.1. Валкова оснастка для стану по гнуттю спеціального профілю УНІВЕРСАЛ 81700 грн
2. Оплата професійних послуг
2.1. Реєстрація ТОВ 8000 грн
2.2. Реєстрація торгової марки (словесна і графічна) 20000 грн
2.2. Створення односторінкового сайту 40000 грн
2.3. Сертифікація продукції 35000 грн
2.4. Аутсорсінг бухгалтерських послуг за 4-и місяці 20000 грн
3. Заробітна плата працівників за 4-и місяці 115000 грн
4. Послуги маркетингу та реклами за квартал 25000 грн
5. Сплата податків і зборів за 4-и місяці 25300 грн

всього: 370000 грн

Пропозиція інвестору

50/50

Команда або Керівництво

Ризики

Потрібно отримати сертифікат на продукцію
Поточні або майбутні загрози: циклічність економіки; можливість зниження курсу національної валюти
5,00
1
2
3
4
5
1 оцінка
Авторизація/Реєстрація
arrow_back
UA
more_horiz
close
visibility56
star0
Додати в обране
Видалити з обраних
share
close
thumb_up0
Подобається
Не подобається
Ідея
Поточний стан
Ринок
Проблема або Можливість
Рішення (Продукт або Послуга)
Конкуренти
Переваги або дифференциатори
Фінанси
Інвестовано в минулих раундах, $
Бізнес-модель
Цільове призначення інвестицій
Пропозиція інвестору
Команда або Керівництво
Ментори-порадники
Лід-інвестор
Ризики
Проходження Інкубаційних/Акселераційних програм
Перемоги в Конкурсах і інші нагороди
Винахід/Патент
Відео про продукт