Фото - *SCORPIONS EXPRESS *
54218

*SCORPIONS EXPRESS *

Регіональне перевезиння залізничною колією.

Україна, Львівська область
Галузь: Транспорт
Стадія проекту: Є ідея або напрацювання

Дата останньої зміни: 06.10.2021
Показати контакти
0
equalizer з 2000
help
Розраховується за оцінками та згідно із заповненістю Анкети проекту (докладніше про рейтинги )
Моя оцінка
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Середня оцінка:
 

Ідея

,, SCORPIONS EXPRESS,, Залізничні приватні перевезиння по Україні і закордон:Чернівці - Бєльци (Молдова), Львів - Перемишиль (Польща). На початку перевезиння буде регіональне Хмельницька оласть, Львівська потім поступово охопити західний регіон.

Поточний стан

Ідея,, Приватна Залізнична Дорога,, SCORPIONS EXPRESS

Ринок

Клієнти це починаючи від пенсіонерів, дітей закінчуючи всіма верствами населиння, ринок України великий, а укрзалізниця не займалася модернізацією і закупкою нових вагонів і потягів в належному стані.

Проблема або Можливість

Проблеми можуть виникнути з орендою залізничних колій в укрзалізниці. Або не допущення проходжиння наших потягів через деякі станції.

Рішення (Продукт або Послуга)

Будувати свої колії в обхід станцій де ми не можемо зупинятися чи проїзджати наш транспорт, розвинути логістику в цьому напрямку і вирішення проблем.

Конкуренти

Укрзалізниця наш конкурент, але по сервісу вона буде поступатися,, ScorpionsExpress,, і у нас нові потяги від Кременчуцькоги Вагоного Заводу, зменшення ціни на перевезиння, пільги для сільських мешканців, пенсіонерів. Вагони з місцем і кріпленням для велосипедів. Можлива опція як підвезення пасажирів своїм транспортом автобусами,, ScorpionsExpress,,. Альтернативи нема залізничний транспорт повинний бути дешевший і більш безпечніший, перевезення по Україні між великими містами має велику перспективу. На залізничних станціях будутьрозміщенні супермаркети здорового(безалкогольного) харчування під маркою,, SCORPIONS market,, де люди можуть купити свіжі продукти і товари в дорогу.

Переваги або дифференциатори

В нас буде кращий сервіс, культура спілкування з людьми, персонал можна набрати з бувших працівників укрзалізниці, і нові кадри після тестів приймати на роботу. Основна наша ціль-комфорт і сервіс європейського зразка людям.

Фінанси

Джерела доходів пасажирські перевезиння в Україні +закордон, в подальшому можливі вантажні перевезиння. Перевезиння автомобілів, техніки, промислових товарів. Розвивати нові еко технології і впроваджувати їх у виробництво:наприклад потяг на сонячних батереях.

Цільове призначення інвестицій

Покупка електропотягів і причепних вагонів до них, ремонт і побудова нових залізничних станцій,добудова нових залізничних доріг між населиними пунктами.

Команда або Керівництво

5,00
1
2
3
4
5
1 оцінка
Авторизація/Реєстрація
arrow_back
UA
more_horiz
close
visibility203
star0
Додати в обране
Видалити з обраних
share
close
thumb_up0
Подобається
Не подобається
Ідея
Поточний стан
Ринок
Проблема або Можливість
Рішення (Продукт або Послуга)
Конкуренти
Переваги або дифференциатори
Фінанси
Інвестовано в минулих раундах, $
Бізнес-модель
Цільове призначення інвестицій
Пропозиція інвестору
Команда або Керівництво
Ментори-порадники
Лід-інвестор
Ризики
Проходження Інкубаційних/Акселераційних програм
Перемоги в Конкурсах і інші нагороди
Винахід/Патент
Відео про продукт