Фото - Hotcharcoal LLC
52465

Hotcharcoal LLC

Виробництво деревного вугілля і брикету

Україна, Львівська область
Галузь: Деревообробка, Виробництво
Стадія проекту: Готовий прототип або продукт

Дата останньої зміни: 07.06.2021
Показати контакти
0
equalizer з 2000
help
Розраховується за оцінками та згідно із заповненістю Анкети проекту (докладніше про рейтинги )
Моя оцінка
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Середня оцінка:
 

Ідея

Запуск високоефективного виробництва деревного вугілля, що передбачає просіювання, фільтрацію та фасування для різних потреб ринку. Також планується виробництво брикету з відсіву деревного вугілля.
Очікується, що світовий ринок деревного вугілля значно зросте протягом наступних років через зростаючий попит на цей продукт у кулінарії для любителів відпочинку та виробництві металів, будівництві, охороні здоров'я, промислових фільтрах та фармацевтиці.Також, як очікується, все більший рівень прийняття стилю барбекю в ресторанах готуватиме попит на деревне вугілля.

Поточний стан

На даному етапі закуплене обладнання для виробництва деревного вугілля та брикету з деревного вугілля. Обладнання потрібно ще доукомплектувати. Закуплена також навантажувальна техніка. Є необхідне приміщення для виробництва продукції.

Ринок

Ринок деревного вугілля досягне оціночної оцінки в 8,11 млрд. Дол. США до 2027 р., При цьому реєструючи це зростання на рівні 2,00% для прогнозованого періоду 2020-2027 рр. Звіт про ринок деревного вугілля аналізує зростання, яке наразі зростає внаслідок зростаючого попиту у різних сферах застосування, включаючи будівництво, промисловий фільтр, рекреаційне приготування їжі та виробництво металів, фармацевтика та охорона здоров’я.

Проблема або Можливість

Азіатсько-Тихоокеанський регіон домінував на ринку деревного вугілля у 2018 році, а Китай був найбільшим виробником деревного вугілля. Очікується, що Африка стане головним ринком збуту деревного вугілля, оскільки більшість її населення покладається на вугілля для приготування пального. Тоді як Індонезія, Китай, Польща, Україна, В’єтнам, Філіппіни, Мексика та Нідерланди є головними експортерами; Японія, Німеччина, Південна Корея, США та Саудівська Аравія залишаються головними імпортерами деревного вугілля.

Рішення (Продукт або Послуга)

Вугілля випускається у різних формах, таких як кускове вугілля, вугільні брикети та ароматизовані брикети. Станом на 2019 рік кускове вугілля домінувало на ринку завдяки своїй високій теплотворній здатності. Кускове вугілля горить при більш високій температурі, приблизно 12000F і швидше, ніж брикети, воно виробляє менше золи в порівнянні з іншими типами деревного вугілля. Брикети горять приблизно на 800-10000F залежно від використовуваної сировини. Вугільні брикети використовуються в таких областях, як осушувач повітря, підтримуючи свіжість кореневої води та видаляючи вологу та запах з шаф. Очікується, що це різноманітне застосування деревного вугілля спричинить попит на продукт.

Конкуренти

Виробників в Україні є достатньо. Проте навіть на сьогоднішній день попит на нашу продукцію перевищує пропозицію.

Переваги або дифференциатори

Ми плануємо виготовляти високоякісну продукцію, яка буде відповідати європейським показникам стандартизації, не завдаючи при цьому шкоду навколишньому середовищу. Виробництво передбачає повний цикл переробки.

Фінанси

Вартість деревного вугілля варіюється в межах від 260 до 380 евро за тонну. Номінальна потужність однієї високотехнологічної печі з виробництва деревного вугілля складає від 50- 70 тон на місяц. Планується збільшення кількості таких печей до 6-8 шт, що дасть змогу виготовляти від 300- 550 тон вугілля на місяць. Також при фасуванні деревного вугілля залишається відсів, який в подальшому переробляється на брикет, а також виділяється багато надлижкового тепла, яке буде використовуватися для попереднього сушіння деревини, що дозволить збільшити продуктивність.

Цільове призначення інвестицій

Інвестиції потрібні для укомплектування та запуску обладнання, викупу приміщення та для закупівлі сировини

Пропозиція інвестору

Ми пропонуємо від 10-25% від прибутку.

Команда або Керівництво

Ризики

Основним ризиком являються не завжди прозора система закупівля сировини для виробництва, та певні обмеження щодо обсягів її закупівлі.
5,00
1
2
3
4
5
1 оцінка
Авторизація/Реєстрація
arrow_back
UA
more_horiz
close
visibility468
star0
Додати в обране
Видалити з обраних
share
close
thumb_up0
Подобається
Не подобається
Ідея
Поточний стан
Ринок
Проблема або Можливість
Рішення (Продукт або Послуга)
Конкуренти
Переваги або дифференциатори
Фінанси
Інвестовано в минулих раундах, $
Бізнес-модель
Цільове призначення інвестицій
Пропозиція інвестору
Команда або Керівництво
Ментори-порадники
Лід-інвестор
Ризики
Проходження Інкубаційних/Акселераційних програм
Перемоги в Конкурсах і інші нагороди
Винахід/Патент
Відео про продукт