Фото - Перша Міжнародна Резиденція митців
play_arrow
Переглянути
48677

Перша Міжнародна Резиденція митців

Продаж комплексу бізнесу: Резиденція, Фестиваль.

Україна, Херсонська область
Галузь: Культура та мистецтво, Нерухомість, Освіта, навчання, Розвага, Будівництво, Туризм, спорт, Послуги, сервіс, Інше
Стадія проекту: Діючий бізнес

Дата останньої зміни: 30.08.2020
Показати контакти
0
equalizer з 2000
help
Розраховується за оцінками та згідно із заповненістю Анкети проекту (докладніше про рейтинги )
Моя оцінка
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Середня оцінка:
 

Ідея

Готовий бізнес - Резиденція: приватний будинок 300м2 та ділянка на Дніпрі для роботи та відпочинку)стануть Центром проекту з Галереєю для МФІ "Гоголь-фентезі" (працює з 2009р). За 10 років поведено: 30 конкурсів и виставок, друк 5 книг, 5 каталогів. В акціях взяло участь более 3000 авторів з 75 стран світу. Свій сайт (з 07.08.2009) та ТМ "Міжнародний фестиваль" мистецтв "Гоголь-фентезі". За сезон - прийом 120 митців та отримання від них мистецьких високопрофесійних доробків для створення Фонду (для виходу за 3 роки на прибутковість) и власних колецій.

Поточний стан

1. Чинний міжнародний фестиваль мистецтв для діячів візуального мистецтва. Прийняло на данниймомент в акціях фестивалю -більш 3000 професійних художників, дизайнерів, ілюстраторів, керамістів, скульпторів, карикатуристів, літераторів. 2. В наявності: 5-квартирний будинок, 3 зем.участка. У 5 хвилинах від центру. ринку, автовокзалу. 10-15 хв від центру і Дніпра. 10 кімнат, 3 кухні, 5 санвузлів, Інтернет, супутникове ТБ, відеоспостереження, свердловина, 20 соток виноградник-сад. 2 квартири житлових, 2 - на мансарді (утеплений. Дах) - під дообладнання, 1 квартира - на дообладнання. 1 - 3-х кімнатна; 3 2х кімнатна; 1 - 1-нокомнатная. У напівпідвалі (70м2), є гараж в 20м2 під мікроавтобус, є майданчик за будинком для машин (2-3). Опалення комбіноване, всі лічильники, електрика двозонна. Варіант розвитку:
Можливо переобладнання в миниотель або прибутковий будинок для здачі в оренду квартир. У стадії реалізації. План: в 2020р. ремонт / реконструкція приватного домоволодіння (більш 300м2), облаштування майданчиків біля будинку і на Дніпрі для роботи і відпочинку представників мистецтва. Роботи триватимуть до 01.04.21, щоб відкритися з 01.05.21 року (120 профі з різних країн - є домовленості з групами з Німеччини, Азербайджану, Білорусі та ін.).

Ринок

1. Представники візуального мистецтва. (До 12000 професіоналів)
2. Студенти вищих навчальних закладів та учні художніх шкіл. (Понад 8000)
3. Поціновувачі різних видів мистецтва. (Від 5% дорослого населення України)
4. Туристи на новому маршруті, з відвідуванням Резиденції і Галереї (від 2 до 10% населення України).
Всього споживачів проекту - до 200 000 чоловік.
При мінімальній вартості творів мистецтва створених в Резиденції від 100 до 500 $ тільки за перший сезон можна акумуліровать понад 120 творів мистецтва загальною вартістю від 12000 до 60000 $

Проблема або Можливість

Проблема: Реконструкція та частковий ремонт будівлі Резиденції. Нові можливості
1. Створити з 0 в Україні абсолютно новий бізнес і стати через 3 роки монополістом, спираючись на Міжнародний фестиваль мистецтв "Гоголь-фентезі" і Резиденцію з Галереєю. 2. Створити міжнародний бізнес в сфері мистецтва. 3. Створити центри навчання в сфері мистецтва. 4. Створювати комфортні умови для роботи і відпочинку кращих представників мистецтва з України та інших країн. 5. Почати формування ринку предметів сучасного мистецтва в Україні, як системного бізнес-проекту.

Рішення (Продукт або Послуга)

1. Створення комплексу послуг для представників мистецтва України та світу.
2. Послуги для студентів і ліцеїстів - створення центру навчання.
3. Новий туристичний маршрут для представників мистецтва і всіх бажаючих (сегмент споживачів).
4 Щорічно в Резиденції, де будуть відпочивати і працювати більш 120 (макс.-150 чоловік) представників мистецтва (тільки профі і студенти старших курсів університетів культури) за рахунок організаторів буде акумулюватися в Фондах Резиденції і організаторів, партнерів, інвесторів - не менше 120 творів мистецтва. Мін. ціна творів - від 100-500 $, що дасть можливість окупити вкладення за 2-2,5 року.

Конкуренти

По суті конкуренції немає. Є спроби створення приватних резиденцій для художників (не більше 5, невеликих розмірів. Поки немає жодної), проте масового характеру це напрямок розвитку бізнесу не набуло. Кількість фестивалів місцевих достатньо, проте таких синтетичних немає. Тим більше немає в Україні міжнародних з таким охопленням представників різних видів мистецтва в Україні.
Альтернативи: Зараз відбувається хаотична діяльність самих представників мистецтва без стрункої системи задоволення потреб художників, керамістів, скульпторів, дизайнерів та інших.

Переваги або дифференциатори

Переваги: ​​1. Чинний Фестиваль мистецтв.
2. Зареєстрована ТМ.
3. Система синтетичних конкурсів в журі яких входять кращі представники з різних країн.
4. Велика база друзів-колег у сфері мистецтва, готових підтримати своїм мистецтвом проект. Сформовані міжнародні групи резидентів, готових приїхати.
5. Власний сайт.
6. Побудована база для створення Резиденції, Галереї і 2 майданчиків для роботи і відпочинку, в тому числі і у Дніпра.

Фінанси

доходи:
1. Проведення платних майстер-класів.
2. Продаж предметів мистецтва, наданих резидентами і учнями (по стандартним договором).
3. Продаж путівок в Резиденцію учням, усім бажаючим, готовим спілкуватися і відпочивати з професіоналами сфери мистецтва.
4. Продаж квитків відвідувачам галереї.
5. Продаж книг, каталогів, виданих за результатами виставок.
Витрати: На реконструкцію Резиденції, будівництво 2х майданчиків, зарплата команді, матеріали та інструменти для представників мистецтва, на повний пансіон резидентів і їх проїзд (до 100 чоловік в сезон), Авторські.
6. Проведення аукціонів.

Інвестовано в минулих раундах, $

Бізнес-модель

1. Інвестиційна, партнерська. Можливі 2 варіанти участі: Перший варіант: інвестування в проект Резиденції (до 100%) із загальною сумою100000 $ (можливо входження інвесторів мінімум з 5000 $ і більше).Другий варіант:повний викуп проекту і Резиденції з авторськими правами(85000 $). В цьому випадку, полягає зі мною контракт (на 3-5 років) з уже власником - для налагодження роботи проекту.
2. Канали продажів: Інтернет - соцмережі, виставки, в Галереї Резиденції, на власному сайті, аукціони.
Послуги для представників візуального мистецтва: для художників, скульпторів, керамістів; студентів і ліцеїстів шкіл мистецтв, туристів; для всіх людей, які розуміють в мистецтві.
Новий туристичний маршрут для туристів і відпочиваючих, які подорожують на море через Таврійський регіон.

Цільове призначення інвестицій

Расходы: На реконструкцию Резиденции, строительство 2х площадок для работы и отдыха резидентов, зарплата команде (5 человек), материалы и инструменты для представителей искусства для работы, на полный пансион резидентов и их проезд (свыше 100 человек в сезон), Авторский гонорар (оговаривается отдельно, при заключении контракта на работу нового владельца Резиденции и проекта в целом. Он не входит в цену при покупке.

Пропозиція інвестору

В зависимости от части вложений от общей необходимой суммы в 100000$. Возможность сформировать собственную коллекцию предметов искусства лучших авторов различных стран мира. получать доход от их демонстрации на выставках и продажах, в т.ч. через аукционы. При ежегодном поступлении от деятельности резидентов свыше 120 произведений искусства. При выкупе - 100%.

Команда або Керівництво

Ризики

Практично внутрішніх і зовнішніх немає. Пандемія не може вплинути, тому що резиденти будуть попередньо проходити тестування, а результати привозити з собою. Крім того, температуру будемо вимірювати в Резиденції, де в штаті буде і лікар або медсестра.

Проходження Інкубаційних/Акселераційних програм

Проходил подготовку в Херсонском университете в 2008году "Создание проекта малого бизнеса" и курс ISO-9001/работая на укр-немецком авиазаводе, потому внедряю системный проект, охватывающий многие сферы искусства и сфер бизнеса.

Перемоги в Конкурсах і інші нагороди

Лауреат I Международного конкурса фотографов "Укринформ". Фото "Ладья "Княгиня Ольга".

Винахід/Патент

ТМ "Международный фестиваль искусств "Гоголь-фентези".

Відео про продукт

5,00
1
2
3
4
5
1 оцінка
Авторизація/Реєстрація
arrow_back
UA
more_horiz
close
visibility1458
star0
Додати в обране
Видалити з обраних
share
close
thumb_up1
Подобається
Не подобається
Ідея
Поточний стан
Ринок
Проблема або Можливість
Рішення (Продукт або Послуга)
Конкуренти
Переваги або дифференциатори
Фінанси
Інвестовано в минулих раундах, $
Бізнес-модель
Цільове призначення інвестицій
Пропозиція інвестору
Команда або Керівництво
Ментори-порадники
Лід-інвестор
Ризики
Проходження Інкубаційних/Акселераційних програм
Перемоги в Конкурсах і інші нагороди
Винахід/Патент
Відео про продукт
Презентація