Фото - Вибухові приводи
48139

Вибухові приводи

Вибухові двигуни для машин і агрегатів

Україна, Львівська область
Галузь: Машинобудування, Транспорт, Енергетика, Інше
Стадія проекту: Є ідея або напрацювання

Дата останньої зміни: 21.07.2020
Показати контакти
1
equalizer з 2000
help
Розраховується за оцінками та згідно із заповненістю Анкети проекту (докладніше про рейтинги )
Моя оцінка
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Середня оцінка:
 

Ідея

Заміна спалювання палива у циліндрах ДВЗ вибуховою реакцією окислення, що дуже швидка і дає набагато більшу кінетичну та реактивну енергію

Поточний стан

Екологічно чисті та не складні за конструкцією вибухові двигуни для різних цілей можуть працювати на "гримучій суміші" водню та кисню в певних пропорціях, яка на тих же агрегатах виробляється електролізом води. Електроенергія для цього подається від того ж агрегата або від окремого вибухового агрегата з електрогенератором (ЕГ). Ефективність удвічі вища, ніж є при використанні ДВЗ і сучасних реактивних двигунів. Корисна вага космічної ракети може бути збільшена удвічі. К.к.д. сучасних дуже складних, матеріаломістких двигунів значно менший.Електромобілі потребують підзаряджання. Це можна робити від невеличкого вибухового агрегата з ЕГ.

Ринок

Автомобілебудівні, компанії. Виробництво літальних апаратів і ракет. Виробництво електричних генераторів. Ринок - у першу чергу Україна та Європа

Проблема або Можливість

Можливість виготовлення вибухових тягових та інших агрегатів підтверджується отриманим нещодавно винаходом способу використання енергії вибуху та відповідних агрегатів. Автор володіє патентом на цей винахід, але не має коштів для виготовлення прототипів.

Рішення (Продукт або Послуга)

Потрібно виготовити прототипи вибухових агрегатів: тягового - для авто та літальних апаратів, а також агрегату з вибуховим двигуном і електрогенератором, випробувати їх. Після цього можна буде уточнити конструкцію і запустити подібні агрегати у виробництво.

Конкуренти

Конкурентів і альтернативи поки що нема

Переваги або дифференциатори

Переваги в тому, що у вибухових двигунах газове пальне може використовуватися шляхом його керованого і циклічного вибухання, а не спалювання, як у ДВЗ чи реактивних двигунах. Як відомо, швидкість поширення і сила вибухової хвилі дуже великі. До того ж можна відмовитись від нафти, як пального, а газ замінити водою, що покращить екологію планети і значно здешевить виробництво машин і агрегатів, що рухаються.

Фінанси

Зарплата автора та його співучасника - реальні джерела доходів - 120 тис . грн/рік, тобто біля 5 тис. USD. Після початку серійного виробництва один агрегат може коштувати 2-3 тис. USD при собівартості - до 1,5 тис. Мінімальні початкові витрати - 200000 USD : 1) на виготовлення та випробування прототипів: 1)вибухового двигуна з електрогенератором, який має ротор у вигляді штока, та із пристроєм добування палива з води - 100000 USD ; 2) тягового агрегату для автомобіля - 50000 USD; 3)тягового агрегату для ракети - 50000 USD.

Бізнес-модель

Початковий етап - створення Товариства з обмеженою відповідальністю і кооперація з машинобудівними підприємствами. У розвитку - створення машинобудівної компанії, або продаж патенту на винахід виробнику-інвестору. Продажі агрегатів - через діючі магазини і за прямими договорами з компаніями світу. При наявності 100000USD необхідні креслення і перший агрегат можна виготовити за 12 місяців, а потім запустити його у серійне виробництво і на продаж - за 6 місяців.

Цільове призначення інвестицій

Виготовити і випробувати із залученням науковців 2 дослідні зразки. - тяговий агрегат і агрегат з електрогенератором. Покращити конструкції, виготовити креслення. Виготовити і випробувати прототипи вибухового двигуна з електрогенератором і тягового агрегату для автомобіля, ракети, а також розробити і виготовити, або придбати вже існуюче, обладнання для отримання пального з води.

Пропозиція інвестору

Пропоную 50 відсотків чистого прибутку і подальшу участь у розвитку цього нескладного, але дуже перспективного, бізнесу

Ризики

Єдиний ризик - відсутність коштів. Альтернатива - продати патент.

Проходження Інкубаційних/Акселераційних програм

Маю досвід як інженер-електромеханік з великим стажем роботи на машинобудівних підприємствах і як колишній начальник управління промисловості та підприємництва Львівської міської ради (2000-2006рр.)

Перемоги в Конкурсах і інші нагороди

У конкурсах участі не брав. У 2004 р. нагороджений: а)Почесною Грамотою Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва; б)Почесною Грамотою Голови Львівської обласної державної адміністрації. Отримав також Подяку і пам'ятну медаль голови міста Львова.

Винахід/Патент

Винахід і Патент - на спосіб використанні енергії вибуху та відповідні агрегати
5,00
1
2
3
4
5
1 оцінка
Авторизація/Реєстрація
arrow_back
UA
more_horiz
close
visibility532
star0
Додати в обране
Видалити з обраних
share
close
thumb_up0
Подобається
Не подобається
Ідея
Поточний стан
Ринок
Проблема або Можливість
Рішення (Продукт або Послуга)
Конкуренти
Переваги або дифференциатори
Фінанси
Інвестовано в минулих раундах, $
Бізнес-модель
Цільове призначення інвестицій
Пропозиція інвестору
Команда або Керівництво
Ментори-порадники
Лід-інвестор
Ризики
Проходження Інкубаційних/Акселераційних програм
Перемоги в Конкурсах і інші нагороди
Винахід/Патент
Відео про продукт