Створити підприємство по виготовленню екопакетів з біосировини, що призведе до зменшення частки забруднення навколишнього середовища поліетиленом
Текущее состояние
Проект знаходиться на етапі ідеї та напрацювань
Рынок
Потенційними клієнтами нашого підприємства є торгівельні мережі. Кінцевими споживачами є особи будь-якого віку та статі.
Проблема или Возможность
У ХХІ столітті тара та упаковка - це найбільш затребувані товари. Величезна частка видів упаковки припадає на пакувальні і фасувальні пакети. Ми використовуємо їх постійно у повсякденному житті. За статистикою цей товар є найбільш затребуваним у світі! Але популярність поліетиленових пакетів відіграє негативну роль у сучасній екосистемі.
Саме через пластик більшою мірою страждає світовий океан. За рік у світі використовується 4 трильйони пакетів. 70% поліетиленових пакетів, які потрапляють до наших рук, ми використовуємо лише один раз, а розкладаються вони від 700 до 1000 років, а в несприятливих умовах – ніколи. Саме тому, сьогодні надзвичайно актуальною є потреба у виробництві біо-пакетів.
Решение (Продукт или Услуга)
Продуктом після реалізації проекту буде виробництво найбільш вживаних видів еко-пакетів з біосировини (відходи кукурудзи, буряку та картоплі): рулонні висічні пакети для харчових продуктів, пакети типу «майка», пакети типу «банан». Дана продукція дозволяє нанесення логотипів компаній та торгових марок.
Конкуренты
Технологія є новою для українського ринку, саме тому великі конкуренти відсутні. Альтернативний вид продукції на даний момент виготовляє компанія «МПАК».
Преимущества или дифференциаторы
До переваг проекту можна віднести:
1) вільний сегмент ринку даного продукту;
2) світова тенденція до використання еко-сировини;
3) широкий спектр доступної сировини для виробництва;
4) підтримка та заохочення від нашої держави та світових країн у впровадженні еко-технологій.
Финансы
Бюджет розрахований на перший рів існування підприємства
Ціна одного пакету 0,35 грн. За 1 місяць плануємо виготовляти продукції на 31883,20 грн.
Проект може зіштовхнутися з такими ризикам, як неготовність українського населення відмовитися від поліетиленових пакетів та відсутність достатнього технічного забезпечення для швидкого виробництва великих партій еко-пакетів.