Фото - Жнива
46086

Жнива

Створення механізованного парку сільскогосподарської техніки

Украина, Винницкая область
Отрасль: Сельское хозяйство
Стадия проекта: Готов прототип или продукт

Дата последнего изменения: 07.04.2020
На страницу владельца
2
equalizer из 2000
help
Рассчитывается по оценкам и заполненности проекта (подробнее о рейтингах)
Моя оценка
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Средняя оценка:
Также этот проект:
- ищет займ
 

Идея

Надання послуг в аграрному секторі

Текущее состояние

Працю останні 7 років в данній сфері. Займаюсь безпосередньо пошуком техніки (комбайни, трактори, оприскувачі) для агрохолдингів, невеликих агропідприємств, а також малих фермерів. Є велика база котрагенів (аграріїв). Досвід роботи на керівних посадах: Державна зернова корпорація - 2 роки на посаді Начальника механізованних бригад комбайнів, в підпорядкуванні знаходилось 24 зернозбиральних комбайна.

Рынок

Це південна частина - Одеська, Херсонська, Миколаївська обл.; центр - Вінницька, Київська, Черкаська, Хмельницька. Кількість котрагентів (база господарств) становить більше 70.

Проблема или Возможность

На данний час на ринку послуг сегмент техніки представлений старими зернозбиральними комбайнами 1998 - 2006 років випуску (орієнтовно 78%). Ця техніка вичерпала свій ресурс, що в свою чергу призводить до частих поломок, а це в свою чергу, до несвоєчасного збирання врожаю. Також вартість 1 га залежить вір року випуску. Чим новіщий комбайн, тим більше аграрії готові платити за 1 га. Тому в данний час, при придбанні 3-5 одиниць техніки, які в експлуатації від 2 до 6 років, їх ресурс дає можливість використовувати ще 5 - 7 років, а в свою чергу попит у аграріїв на нову техніку вищий.

Решение (Продукт или Услуга)

Це придбання 3 - 5 зернозбиральних комбайнів марки John Deere, серії S670, 680, 2012 - 2016 років випуску. Данні комбайни комплектуються жатками для збирання зенових і бобових, з шириною захвату 9 - 10 метрів. В порівняння, старі моделі комплектувались жатками 6 - 7.5 метра. Це в свою чергу збілюшуе продиктивність техніки, і збільшуе загальну кількість убраних гектарів за 1 одиницю часу.

Конкуренты

Їх загальна кількість становить 22%, від тої кількості техніки, що представлена на ринку.

Преимущества или дифференциаторы

Нова і потужна техніка

Финансы

За сезон 1 зернозбиральний комбайн має змогу обмолотити(мінімум) до 2500 га. Середня вартість послуг 1 га обмолоту складає від 38 - до 45 долл. Загальні витрати за сезон становлять 55 - 68%, від валового доходу. В свою чергу при вчастному постановленні техніки в господарство, і при якісному проведенні ремонтних робіт, на стадії підготовки техніки до сезону, комбайн обмолачує від 2800 до 3200 га.

Бизнес-модель

Перший етап -придбання 3 зернозбиральних комбайнів.
Другий етап - придбання ще 2 одиниць, а також придбання 2 тракторів з причіпами перевантажувачами. Які в свою чергу після завершення сезону збирання зернових культур, використовуються на послугах по обробітку грунта, проведенні посівних робіт.
Третій етап - залучення (оренда) від 1000 до 2000 га землі, для проведення повного циклу вирощення зернових, бобових або масличних культур.

Целевое назначение инвестиций

На придбання зернозбиральних комбайнів

Предложение инвестору

80% від прибутку

Команда или Руководство

Риски

Відсутні

Победы в Конкурсах и другие награды

На посаді керівника механізованих бригад комбайнерів в Державній продовольчій копорації, бригада по результатам сезону була на 2 місці по Україні, серед 29 бригад, по кількості обмолочених гектар.

Видео о продукте

5,00
1
2
3
4
5
1 оценка
Авторизация/Регистрация
arrow_back
RU
more_horiz
close
visibility2384
star1
Добавить в избранное
Удалить из избранных
share
close
thumb_up0
Нравится
Не нравится
Идея
Текущее состояние
Рынок
Проблема или Возможность
Решение (Продукт или Услуга)
Конкуренты
Преимущества или дифференциаторы
Финансы
Инвестировано в прошлых раундах, $
Бизнес-модель
Целевое назначение инвестиций
Предложение инвестору
Команда или Руководство
Менторы-советчики
Лид-инвестор
Риски
Прохождение Инкубационных/Акселерационных программ
Победы в Конкурсах и другие награды
Изобретение/Патент
Видео о продукте
Презентация