Фото - ОК Східниця
45890

ОК Східниця

дохідна нерухомість

Україна, Львівська область
Галузь: Нерухомість, Будівництво, Туризм, спорт
Стадія проекту: Є ідея або напрацювання

Дата останньої зміни: 27.03.2020
Показати контакти
0
equalizer з 2000
help
Розраховується за оцінками та згідно із заповненістю Анкети проекту (докладніше про рейтинги )
Моя оцінка
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Середня оцінка:
 

Ідея

Наша компанія пропонує придбати апартамент в апарт-готелі "Східниця" та отримувати пасивний дохід від його експлуатації, яку буде здійснювати наша компанія-оператор.

Поточний стан

оформлено право забудови земельної ділянки, розроблений ескізний проект для оформлення будівельного паспорту, підготовлені документи для оформлення будівельного паспорта, опрацьовані постачальники та підрядники, проводиться рекламна кампанія

Ринок

Наш клієнт - інвестор, який має власний успішний бізнес та має намір створити/розширити портфель дохідної нерухомості, забезпечивши перехід від статусу "активний бізнесмен" в статус "рантьє". Оскільки ціна апартаменту не є високою, коло клієнтів в межах України складає не менше 10 000 осіб. Світовий ринок апартаментів зараз активно розвивається, найбільші готельні мережі активно включаються в траснформацію ринку готельних послуг на користь апартаментів. Локальний ринок знаходиться в початковому стані та активно розвивається.

Проблема або Можливість

Наш клієнт - людина, яка прагне придбати надійний довгостроковий матеріальний актив та отримувати пасивний дохід (рантьє).
На сьогоднішній день від 10 до 20 відсотків квартир на первинному ринку нерухомості придбаваються саме такими інвесторами як альтернатива банківським депозитам. Разом із тим, інвестування в квартири має ряд суттєвих недоліків, з якими доводиться миритися інвесторам :
1) приваблива ціна на квартири існує лише на етапі котловану, після чого суттєво зростає протягом терміну будівництва. Як правило, переважна більшість багатоквартирних будинків будується та приймається в експлуатацію протягом 2-3 років. Крім того, протягом цього строку існують ризики зупинки будівництва з різних причин. Таким чином, інвестор вимушений або збільшувати свої ризики заради привабливої ціни на старті і втрачати 3-4 роки до початку окупності своїх інвестицій, або інвестувати на етапі готовності квартир по їх максимальній ціні, що в подальшому так само збільшує термін окупності інвестиції.
2) придбавши квартиру, інвестор змушений витрачати свій час та додатковий капітал на її ремонт.
3) як правило, для отримання доходу від квартири інвестор змушений обирати один з двох варіантів її експлуатації - або він надає її в довгострокову оренду (це потребує менших витрат часу та уваги інвестора, але й приносить менший дохід), або він надає її в подобову оренду (цей варіант передбачає велику залученість інвестора, хоча й приносить більший дохід). І в першому, і в другому випадку інвестор змушений сам управляти активом. Таким чином, дохід, отриманий від інвестування в квартири в такому вигляді, важко назвати "пасивним".
4) ну і головний недолік - квартиру інвестор може придбати лише в тому місті, де живе сам. таким чином, він позбавлений можливості інсвестувати в об,єкти, розташовані в більш привабливих місцях - на морських узбережжях, в горах, в столиці, в крупних туристичних центрах.

Рішення (Продукт або Послуга)

Вищезазначені недоліки інвестування в квартири відсутні в нашому продукті - апартаменти "під ключ".
По-перше, розроблений нами формат "мініапарт-готель на 12 апартаментів" дозволяє нам збудувати та прийняти його в експлуатацію протягом 6 місяців, отже, інвестор отримає перший дохід вже в вересні 2020 року ! Додатковою перевагою такого формату є спрощена процедура оформлення документів на будівницво та прийняття в експлуатацію, що нівелює залежність проекту від бюрократичних перепонів.
по-друге, апартамент передається у власність інвестора в стані "під ключ", повністю оздоблений, вмебльований, оснащений технікою, посудом тощо.
по-третє, управління апартаментом здійснює наша компанія-оператор, яка бере на себе вирішення всіх питань, повязаних із експлуатацією апартаменту (залучення клієнтів, операційне обслуговування, ремонт тощо).
по-четверте, наша компанія-оператор пропонує дві моделі отримання доходу інвестором :
1) розподіл валового доходу від апартаменту між інвестором та оператором (75/25 відсотків);
2) гарантовані виплати оператором на користь інвестора 12 відсотків на рік від суми інвестиції.
по-четверте, придбати апартамент може інвестор з будь-якого куточка України.

Конкуренти

найближчими конкурентами є сегмент окремих мінібудиночків площею 25-30 кв.м.

Переваги або дифференциатори

наші переваги перед конкурентами - більш зручне планування та менша ціна.

Фінанси

на старті будівництва вартість 1 кв.м апартаменту складає 750 доларів, вартість найменшого апартаменту складає 18750 доларів. при завершенні будівництва вартість 1 кв.м буде складати 1000 доларів, а апараменту - 25 000 доларів відповідно. В найближчі 5 років ціна апартаменту зросте до 30 000 доларів. Термін окупності апартаменту за умови придбання по стартовій ціні складає 4 роки (не рахуючи терміну будівництва).

Бізнес-модель

В2С

Цільове призначення інвестицій

інвестиції потрібні для покриття витрат на будівництво.

Пропозиція інвестору

мінімальна інвестиція - придбання одного апартаменту (18750 доларів), максимальна інвестиція - придбання 10 апартаментів (210 000 доларів).

Команда або Керівництво

5,00
1
2
3
4
5
1 оцінка
Авторизація/Реєстрація
arrow_back
UA
more_horiz
close
visibility598
star0
Додати в обране
Видалити з обраних
share
close
thumb_up0
Подобається
Не подобається
Ідея
Поточний стан
Ринок
Проблема або Можливість
Рішення (Продукт або Послуга)
Конкуренти
Переваги або дифференциатори
Фінанси
Інвестовано в минулих раундах, $
Бізнес-модель
Цільове призначення інвестицій
Пропозиція інвестору
Команда або Керівництво
Ментори-порадники
Лід-інвестор
Ризики
Проходження Інкубаційних/Акселераційних програм
Перемоги в Конкурсах і інші нагороди
Винахід/Патент
Відео про продукт