Фото - Super Charger
44303

Super Charger

Мережа зарядних станцій

Україна, Запорізька область
Галузь: Електроніка
Стадія проекту: Є ідея або напрацювання

Дата останньої зміни: 03.02.2020
Показати контакти
0
equalizer з 2000
help
Розраховується за оцінками та згідно із заповненістю Анкети проекту (докладніше про рейтинги )
Моя оцінка
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Середня оцінка:
 

Ідея

Побудова мережі універсальних зарядних станцій для електромобілів в Україні (чи в країнах Західної Европи). Є детально прорахований (і спланований) проект побудови мережі з 10 зарядних станцій для електромобілів в Київському регіоні (кількість станцій може збільшуватись, а отже вартість проекту теж залежно від можливостей та побажань інвестора). Окупність проекту за 28 міс (з урахуванням персональної знижки виробника для цього проекту 23-24 місяці). Цей інноваційний проект має великі перспективи росту як і світовий ринок електромобілів в загалі.

Поточний стан

Прорахований проект на побудову мережі універсальних (двопортові станції, порт тип 1 -7КВт (американський стандарт), та повноцінний порт Тип 2 - 22 КВт (європейський стандарт)) зарядних станцій для електромобілів в Україні (чи в країнах Західної Європи). Домовленість з виробником про знижку для цього проекту, технічну підтримку, про допомогу в технічній побудові мережі "під ключ". Є напрацювання що до місць розміщення.

Ринок

В 2019 р. в Україну було завезено біля 10 000 шт. електромобілів (а наприклад в Германію 46 000 за перше піврічча 2019р., тобто за рік біля 100 000 шт.). Тобто ринок електротранспорту в Україні (зараз біля 30 0000 шт.) та Світі стрімко росте. і більшість з них заправляються на публічних зарядних станціях.

Проблема або Можливість

Можливість побудови прибуткової та технічно досконалої мережі зарядних станцій для електромобілів. Споживачів послуги зарядки електромобілів стає з кожним роком все більше (так за 2019р. їх кількість в Україні збільшилася в 1,5 рази). При збережені тих темпів переходу від автомобілів з ДВЗ до електромобілів - максимум через 5 років більшість нових автомобілів в світі будуть електричними, а за років 7-10 нових автомобілів з ДВЗ в загалі не будуть випускати. А відповідно можливості розвитку ринку зарядних станцій для електромобілів безмежні - бо десь ці електромобілі повинні заряджатись.!?

Рішення (Продукт або Послуга)

Наша кампанія зможе задовольняти потреби клієнтів на ринку України та Європи. Ті кампанії які будуть першими на ринку - отримають свою долю ринку та найбільші прибутки в цьому бізнесі!

Конкуренти

Є всього кілька конкурентів які мають аналогічні станції (але вони менш технологічні та обмежені в загальному доступі до них всіх бажаючих зарядитися власників електромобілів). Найбільшими з них є такі мережі як AutoEnterprise, IONITY, ElectroUA, TOKA. Також треба зазначити що зростання ринку електромобілів настільки значний що "місця вистачить всім"

Переваги або дифференциатори

Як вже описане вище - всього кілька конкурентів які мають аналогічні станції, але вони менш технологічні та обмежені в загальному доступі до них всіх бажаючих зарядитися власників електромобілів. Також пропонується інноваційна промоакція по просуванню послуг мережі.

Фінанси

Загальна вартість проекту на 10 електрозаправних станціях 47 000 Доларів (при збереженні нинішнього курсу гривні до долара США). На даний час продажна ціна 1 Квт на ринку і в Бізнес проекті - біля 2 разів вище закупної. З тим урахуванням що пропоновані станції налаштовані на оплату за час зарядки, а більшість електромобілів не "бере" максимальну зарядку на всьому проміжку зарядки - відпускна вартість 1 КВт може бути більшою ніж в 2 рази більше закупки. Точка окупності проекту біля 28 місяців. Але в зв'язку з тим що всі затрати були враховані по максимальним значенням (без урахування знижки виробника яку він готовий надати під цей проект, можливої більшої дохідності реалізації послуг мережі зарядних станцій) - окупність проекту може складати від 23 міс.

Бізнес-модель

Пропонована бізнес модель даного бізнесу це "торгова" бізнес модель. Тобто монетизація доходів проекту відбувається продажі послуги зарядки електромобілів через (фактично кожний КВт електроенергії перепродається власникам електромобілів з націнкою більше 100%)

Цільове призначення інвестицій

- закупка станцій зарядки
- встановлення та підключення станцій
- запуск в роботу мережі станцій

Розрахунок окупності проекту надішлю на вимогу.

Пропозиція інвестору

Пропонуються створення ЮО під цей проект з входженням в склад засновників інвестора з долею 50% (предмет обговорення)

Команда або Керівництво

Ризики

Можливі ризики - загальмування розвитку ринку електромобілів в Україні та світі що може привести до зменшенню прибутковості бізнесу але всі прогнози говорять про зворотнє. Темпи випуску та продажів електромобілів в Україні та світі будуть тільки наростати.
5,00
1
2
3
4
5
1 оцінка
Авторизація/Реєстрація
arrow_back
UA
more_horiz
close
visibility462
star0
Додати в обране
Видалити з обраних
share
close
thumb_up0
Подобається
Не подобається
Ідея
Поточний стан
Ринок
Проблема або Можливість
Рішення (Продукт або Послуга)
Конкуренти
Переваги або дифференциатори
Фінанси
Інвестовано в минулих раундах, $
Бізнес-модель
Цільове призначення інвестицій
Пропозиція інвестору
Команда або Керівництво
Ментори-порадники
Лід-інвестор
Ризики
Проходження Інкубаційних/Акселераційних програм
Перемоги в Конкурсах і інші нагороди
Винахід/Патент
Відео про продукт