Фото - Lemberg Garage
42620

Lemberg Garage

Відкриття автомийки та детейлінг студії

Україна, Львівська область
Галузь: Автотехобслуговування, Транспорт, Послуги, сервіс
Стадія проекту: Є ідея або напрацювання

Дата останньої зміни: 09.11.2019
Показати контакти
0
equalizer з 2000
help
Розраховується за оцінками та згідно із заповненістю Анкети проекту (докладніше про рейтинги )
Моя оцінка
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Середня оцінка:
 

Ідея

Вивести рівень автомийних послуг на новий рівень, вносити ноухау на ринок. Створити плацдарм для розвитку автокультури України.

Поточний стан

Є розроблений бізнес проект з описом основних етапів, базових грошових потоків. Описом необхідності коштів і рівнем очікуваного прибутку.

Ринок

Для розуміння усіх можливостей та перспектив проекту, перш за все потрібно описати цільову аудиторію компанії. Усі послуги, які планується надавати можна умовно розділити на категорії. Так, наприклад, такі послуги, як однофазна мийка та сухе прибирання у салоні підійдуть для тих, хто хоче підтримувати своє авто у чистоті, але не бачить потреби у ретельному прибиранні та не бажає витрачати значні кошти. Це можуть бути такі споживачі, як працівники таксі, працівники патрульної поліції, пересічні громадяни, які проводять час у авто переважно на шляху “дім-робота-дім” і т.д. В противагу цьому слід виділити особливий напрям послуг, так званий детейлінг, який передбачає детальне та дбайливе поводження з авто. Такий спектр послуг не є і не може бути дешевим через великі витрати часу та спеціалізованих пристроїв і засобів. Через це послуги детейлінгу будуть більш затребувані серед споживачів, які люблять своє авто, вимагають особливого та дбайливого ставлення до нього. Це можуть бути люди, які проводять більшу частину дня в авто або ж люди, які володіють ексклюзивними автомобілями.

Проблема або Можливість

Ринок автомийних послуг у м. Львів є доволі широким та представлений у двох основних напрямках: мийки самообслуговування та стаціонарні мийні комплекси. Разом з тим є лише кілька місць, де тобі можуть надати комплексні послуги по миттю та чистці як екстер’єру, так й інтер’єру авто. Зокрема, такий напрям, як детейл мийка та чистка салону пропонує лише обмежена кількість компаній.

Рішення (Продукт або Послуга)

Основний перелік послуг:
Мийка однофазна;
Мийка двофазна;
Мийка трифазна;
Суха чистка салону;
Вологе прибирання салону;
Хімчистка;
Відновлення шкіри;
Хімічне відновлення фар;
Захист фар поліуританом;
Антигравійний захист переду (оклейка поліуританом);
Нанесення рідкої кераміки на авто;
Нанесення гідрофобного покриття на авто (віск);
Антидощ на скло;
Хімічне відновлення гуми (чорніння);
Полірування авто;
Мийка підкапотного простору;
Миття та консервація підвіски та дна;
Детейл мийка підкапотного простору;
Детейл чистка салону;
Детейл мийка;
Зважаючи на конкуренцію на ринку та специфіку послуг, компанія “Lemberg garage” націлена на створення простору, де людина незалежно від її бажання витрачати гроші на догляд за авто та її ставлення до нього матиме змогу отримати якісні послуги за оптимальними цінами у короткий термін з максимальною зручністю для неї.

Конкуренти

Основним конкурентом на ринку є компанія "Imperial Garage". Компанія успішно займається наданням послуг детейлінгу авто. Є певна кількість конкурентів з нижчою якістю надаваних послуг. Загалом, ринок послуг детейлінгу в Україні і зокрема у Львові тільки розвивається.

Переваги або дифференциатори

Якщо проводити порівняння з прямими конкурентами, то можна відмітити те що планується виконувати той же спектр послуг, проте за дещо нижчими цінами, окрім того, планується надавати послуги не лише з комплексного детейлінгу, а й вибіркові послуги, які необхідні клієнтам.

Фінанси

Ознайомитися з фінансовими потокамиможна у презентації приєднаній до проекту

Бізнес-модель

З основами закладеної бізнес моделі можна ознайомитися в прикладеній презентації.

Цільове призначення інвестицій

Купівля обладнання $10 148,00
Ремонт $5 000,00
Облаштування гостьової кімнати $3 352,00
Організація циркуляції води $2 000,00
Організація вентиляції $2 000,00
Отримання дозволів $1 000,00
Зовнішні вивіски $1 000,00

Пропозиція інвестору

Пропозиції по частці бізнесу або інші умови краще обговорювати безпесеродньо в двосторонньому порядку, але к перший крок хотів би відмітити, що сума інвестиційних коштів буде повернута у найшвидший проміжок часу, шляхом виплати більшоїчастини прибутків до повної виплати інвестиційних коштів.

Команда або Керівництво

Ризики

Ризики при запроваджені бізнесу існують завжди. Основним ризиком даного бізнес проекту вважаю, те що існують певні складнощі з правильною організацією приміщення, цінової політики та вибором діючої рекламної стратегії. Таким чином в перші місяці робота над помилками може призвести до просідання в отриманні прибутку допоки не буде знайдено оптимальні сценарії подальшого розвитку. Також існує складність з пошуком кваліфікованих кадрів, що також може вплинути на прибутки при початку роботи.
5,00
1
2
3
4
5
1 оцінка
Авторизація/Реєстрація
arrow_back
UA
more_horiz
close
visibility889
star0
Додати в обране
Видалити з обраних
share
close
thumb_up0
Подобається
Не подобається
Ідея
Поточний стан
Ринок
Проблема або Можливість
Рішення (Продукт або Послуга)
Конкуренти
Переваги або дифференциатори
Фінанси
Інвестовано в минулих раундах, $
Бізнес-модель
Цільове призначення інвестицій
Пропозиція інвестору
Команда або Керівництво
Ментори-порадники
Лід-інвестор
Ризики
Проходження Інкубаційних/Акселераційних програм
Перемоги в Конкурсах і інші нагороди
Винахід/Патент
Відео про продукт