Фото - Арена
42293

Арена " Піраміда"

Арена для громадських зібрань у вигляді піраміди

Україна, Вінницька область
Галузь: Культура, мистецтво, Розвага, Будівництво
Стадія проекту: Готовий прототип або продукт

Дата останньої зміни: 23.10.2019
Показати контакти
0
equalizer з 2000
help
Розраховується за оцінками та згідно із заповненістю Анкети проекту (докладніше про рейтинги )
Моя оцінка
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Середня оцінка:
 

Ідея

Суть подаваємого мною проекту для пошуку інвестора: моя мрія створити у місті Вінниця (можна і в іншому місті України) оригінальної і цікавої арени для масових зібрань громадян на виступи артистів, музикантів; виступів ораторів для обговорення суспільно важливих питань і т.і. Здача в аренду артистам, ораторам концертної площадки в середині і центрі "Піраміди", а також продаж квитків глядачам буде приносити немалий прибуток. Внутрішній простір під глядацькими лавками може бути зайнятий комерційними громадськими закладами - кафе, магазини і т.п і додатково приносити прибуток.

Поточний стан

Мій проект знаходить на стадії придуманої і візуалізованої мною ідеї, концепції. Має графічне зображення, як приблизно реалізований продукт буде виглядати у реальності і які функції буде виконувати .

Ринок

Відвідувач даного закладу - людина майже будь-якого віку і статусу, але особливо молодь і люди середнього віку ( потенційні відвідувачі концертів, публічних виступів, а також покупці магазинів і відвідувачі кафе і ресторанів внизу споруди.

Проблема або Можливість

Можливості - потенційні клієнти відвідуючи даний оригінальний, (а потенційно і грандіозний комплекс) матимуть можливість культурно розвиватись і розважуватись - концерти артистів, виступи ораторів, лекторів, коучів і т.і Також вони матимуть змогу ,перебуваючи в унікальній споруді, відвідувати громадські заклади харчування -кафе, ресторани, а також магазини. Всі вони таким чином "залишатимуть" власникам арени "Піраміда" чималі кошти , отримуючи взамін гарні емоції і враження.

Рішення (Продукт або Послуга)

Реалізація поданого мною проекту дасть можливість надавати культурні і рекреаційні послуги громадянам ( концерти музикантів , виступи ораторів) , а також надавати послуги громадського харчування (кафе і ресторани всередині арени) і реалізації товарів (магазини).

Конкуренти

Конкурентів на даний проект поки немає - оскільки нічого подібного в Україні ще немає( оригінальна і унікальна архітектура і суть проекта), тому власники даного обьєкта матимуть беззаперечну перевагу над іншими .

Переваги або дифференциатори

Даний проект є інноваційним в Україні, оригінальним і унікальним - в цьому всі його переваги.

Бізнес-модель

Як було зазначено вище, інвестор і автор проекту, в разі його реалізації , матимуть постійний дохід від здачі в аренду концертного майданчику (сцени) в центрі арени, продажу квитків глядачам, сдачі в аренду приміщень всередині арени під магазини, кафе тощо

Цільове призначення інвестицій

Інвестиції будуть витрачені на подальшу доробку самого проекту, купівлю землі під його будівництво і на саме будівництво.

Пропозиція інвестору

70 відсотків - інвестору, 30 відсотків - мені.

Команда або Керівництво

5,00
1
2
3
4
5
1 оцінка
Авторизація/Реєстрація
arrow_back
UA
more_horiz
close
visibility491
star0
Додати в обране
Видалити з обраних
share
close
thumb_up0
Подобається
Не подобається
Ідея
Поточний стан
Ринок
Проблема або Можливість
Рішення (Продукт або Послуга)
Конкуренти
Переваги або дифференциатори
Фінанси
Інвестовано в минулих раундах, $
Бізнес-модель
Цільове призначення інвестицій
Пропозиція інвестору
Команда або Керівництво
Ментори-порадники
Лід-інвестор
Ризики
Проходження Інкубаційних/Акселераційних програм
Перемоги в Конкурсах і інші нагороди
Винахід/Патент
Відео про продукт