На унікальних властивостях родовища води під Києвом та декількох інших технологій пропонується створити єдиний спа-курорт не тільки для 5 мільйонів киян та мешканців області, а й виділити зону для міжнародного лікувального туризму.
Текущее состояние
Розроблено концепцію спа-курорту під Києвом. Проаналізовані обсяги фінансування робіт, у тому числі й по захисту прав інтеллектуальної власності.
Розроблена дорожня карта з отримання прав на родовище і його легалізацію.
Проведені попередні перемовини із фахівцями щодо впровадження "ноу-хау" організаційних, медицинських і лікувальних ефектів.
Рынок
Унікальність Проекту обумовлюється не тільки наявністю лікувальних властивостей родовища води, а й згрупуванню інших чинників вдалого бізнесу на одній території. Так, наприклад, попередньо було обраховано прибутковість, навіть, шаттлу для доставки людей на лікування від а/п Бориспіль та на водну бальнеологію від Києва й назад у місто.
Проблема или Возможность
Даний Проект надасть можливість більше як 300 000 осіб із проблемами нирок і печінки (і це - тільки Київ та область) отримувати унікальний біологічно активний ресурс.
Крім того, створення єдиного (поки що, нічого подібного для Київського мегаполісу не існує) спа-курорту такого типу надасть реальну допомогу людям із алергічними вадами та хворим на гіпертонічні розлади.
У подальшому, існує можливість долучити й апі-терапію і профілактику та ефективне лікування опорно-рухового апарату та відповідні реабілітації.
Решение (Продукт или Услуга)
Рішення передбачає створення унікальної бази відновлення здоров'я для усіх можливих вікових груп.
На базі цього спа-курорту та розробок у сфері лікувальних ресурсів, можливе в подальшому створення клініки нових лікувальних технологій та їхній ліцензійний експорт у інші країни.
Конкуренты
Конкурентним середовищем можна назвати санаторні заклади:
1. "Конча-Заспа" (Київ);
2. "Поляна" (Баришівка, дитячий);
3. "Україна" (Ворзель);
4. "Жовтень" (Київ);
5. "Діброва" (Біла Церква);
6. "Пуща озерна" (Київ);
7. "Хвиля" (Київ);
8. "Дубки" (Ірпінь);
9. "Знам'я" (Ворзель);
10. "Пролісок" (Козин);
11. "Перемога" (Ворзель);
12. "Центр "Мрія" (Ворзель);
13. "Маяк" (Київ);
14. "Гранат" (Зазим'я);
15. "Лікувально-реабілітаційний Центр ім. В.Т. Гуца, м. Київ" (Капітанівка);
16. Крім цього, чотири дитячих оздоровчих заклади.
Преимущества или дифференциаторы
1. Конкурентні заклади не відповідають сучасним стандартам ні лікування, ні відпочинку;
2. Конкурентні заклади, незважаючи на прекрасні природно-кліматичні умови не оснащені нічим, що відповідало би ціноутворенню їхніх послуг;
3. Навіть, враховуючи неіснуючі можливості "койко-місць" (само, подібне формулювання - красномовніше за відгуки), прикладом 200 місць в середньому, загальні можливості отримати лікувально-реабілітаційні процедури складає 3000. Така кількість, безумовно не може влаштовувати.
4. На відміну від конкурентного середовища, розбудова спа-курорту за Проектом на базі видобування унікальної води з наближенням до Києва, складається із двох значних та взаємопідтримуючих етапів:
4.1. Розробка родовища води з встановленням на ньому первинного модульного пункту продажу (відпуску) води для фізичних осіб з метою беспосереднього вживання та юридичних осіб - поставщиків води для подальшого продажу.
4.2. Розбудова інфраструктури спа-курорту з відтворенням суперсучасних розробок та технологій.
Таким чином, будуть відокремлені дві бізнес-зони, кожна із своїми завданнями і можливостями.
Прогнозуючи значний потік людей за лікувальною водою (паломництво), території для цього Проекту матимуть також позитивні специфічні властивості.
Финансы
Послідовно, на рівні "дорожньої карти дій", прослідковується і фінансова складова для оплати робіт, товарів та послуг підрядникам та інших платежів у перший, установчий, період та у подальші періоди.
Тим не менше, "реінвестиції" починають зворотній відлік з моменту отримання дозволу на дослідно-промислове видобування води з родовища.
Бизнес-модель
1. Зважаючи на те, що даний Проект має конкретне ресурсне "забарвлення" (у тому числі і вода, і інші лікувальні ресурси, і методи і розробки на рівні винаходів), вважаю за необхідне створювати із Організаційно-Фінансовим Партнером спільну компанію з управління активами (КУА).
Така компанія зможе бути замовником виконання усіх робіт та власником винахідницьких та інших розробок.
2. У разі обмеження фінансування, після установчого періоду, можливе залучення інших фізичних та/або юридичних осіб у якості Організаційно-Фінансових Партнерів другого етапу розвитку Проекту.
3. Після отримання охоронних документів на ряд розробок, КУА зможе організувати продаж у світі ліцензій на їхнє використання.
4. Як наостанок, може розглядатися продаж часток у бізнесі, акцій, або - продаж бізнесу в цілому.
Целевое назначение инвестиций
1. Оформлення компанії;
2. Оплата за договорами на буріння свердловини, оформлення документів з експлуатації родовища, тощо;
3. Оформлення землі;
4. Розбудова інфраструктури родовища;
5. Проектування та будівництво інфраструктури спа-курорту;
6. Захст прав на винахідницькі розробки;
7. Підготовка та оформлення пакету документів на продаж акцій компанії.
Предложение инвестору
Дана пропозиція про відчуження частки у створюваному бізнесі може обумовлюватися при прямих перемовинах
Ризики, що можуть вплинути на реалізацію Проекту:
1. Зупинене фінансування Проекту.
1.1. Ризик стає обапільним для Сторін-партнерів. Якщо Фінансовий Партнер відмовляється від своєї частки роботи - фінансування Проекту, має втрачати усі права на нього.
1.2. У разі неможливості для Організаційно-Фінансового Партнера фінансувати другий етап розвитку Проекту, Сторони-партнери залучають до подальшого фінансування та реалізації Проекту Партнера - 2.
2. У разі виникнення стандартизованих форс-мажорних ситуацій, Партнери вилучають із Проекту ліквідні його частки й спільно реалізують їх окремо від Проекту.
3. Декілька санаторіїв Київщини модернізуються і утворюють траст, що опікується ринком надання спа-послуг.
По-перше - малоймовірно. По-друге - унікальні ресурси та їхнє розміщення біля Києва (з умовою, що воду не можна перевозити на великі відстані), що об'єднані у Проекті, роблять його "непотопляємим".
Прохождение Инкубационных/Акселерационных программ
За більше ніж 40 років робочого стажу, я був і керівником проектної організації, і ведучим науковим спвіробітником провідного науково-дослідного інституту.
Мої розробки відомі і працюють. Свого часу я читав лекції й готував фахівців. Тому, скоріше за усе, у моєму "випадку" ліпше казати не "проходив інкубаційні/акселераційні програми", а проводив їх.
Загальна теорія вирішення винахідницьких задач (до якої я маю деяке відношення) - це трамплін, що був створений для опанування, у тому числі, й нових методів отримання й узагальнення знань.
За фахом я - інженер, біолог, патентознавець. Я - винахідник.
Победы в Конкурсах и другие награды
Золота медаль та міжнародній виставці досягнень у техніці та технології (Пловдів, Болгарія), Особисте запрошення до співпраці від DARPA (науково-технічний центр NASA), Перше місце (у колективі) на змаганнях роботів у пустелі Невада (США)...
Изобретение/Патент
позитивний висновок:
Стосується заявки No u 2018 12612;
позитивний висновок:
Стосується заявки No u 2018 12608;
позитивний висновок:
Стосується заявки No u 2018 12611;