Фото -
36988

"Лікарня для взуття"

Ремонт взуття,виробнцто речей.

Україна, Рівненська область
Галузь: Легка промисловість
Стадія проекту: Є ідея або напрацювання

Дата останньої зміни: 21.03.2019
Показати контакти
0
equalizer з 2000
help
Розраховується за оцінками та згідно із заповненістю Анкети проекту (докладніше про рейтинги )
Моя оцінка
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Середня оцінка:
 

Ідея

Створення повноцінної майстерні по ремонту взуття та шкіряних виробів, дизайнерскої майстерні "Hand made" з мобільним пунктом прийому замовлень та речей в ремонт безпосередньо за місцем мешкання клієнта.

Поточний стан

Було виконано 3 незалежних соцопитування серед місцевих жителів з питання: "Якими побутовими послугами Ви хотіли б користуватись за місцем проживання?" з чотирма варіантами відповіді.
1.Хімчистка (13%)
2.Ремонт взуття(74%)
3.Перукарня(7%)
4.Прання білизни(6%)

Ринок

Послуга розрахована клієнта 38-55 років з совокупним місячним доходом від 370 дол.США який мешкає у сільский місцевості.Він має потребу проблему з взуттям або цим не будь по профілю майстерні але не має часової можливості для вирішення проблем. Насичінність ринку складає 38тис.-42 тис.звернень.Локального ринку цієї послуги практично не існує,у зв'язку з насиченням ринку взуття прямо пропорційно зростає ринок його ремонту.

Проблема або Можливість

Володимирецький рн.Рівненська обл. Загальна кількість жителів:61,5тис.;міське населення:смт.Володимирець-11,9 тис.(2 пункти ремонту взуття на рівні МАФів) :сільске населення-49,8 тис.(побутові послуги з ремону взуття на рівні підприєницької діяльності відсутні).Найблище село до райцентру-7км.,найдальше-40 км.Апріорі відомо що уклад сільского мешканця щільнійший ніж міського,тому він не має можливості спеціально їхати до райцентру за ремонтом взуття. Мобільний прийомний пункт знімає проблему передачі взуття або шкуряних виробів в ремонт та оновлення і отримання готових виробів. Мінімальна вартість особистої поїздки вище за витрати мобільного пункту ,які входять у вартисть виконаних робіт.Базова майстерня географічно розташована у великому селі з розвинотою інфраструктурою та IT-комунікацією, від якого оптимальна відстань до інших сіл.

Рішення (Продукт або Послуга)

Базова майстерня з ремонту взуття "Лікарня взуття" має 3 робочих місця: 1.Кравець взуття,шкіряних виробів та галантереї.2.Швачка з важких матеріалів.3.Чоботарь-ремонтник та складальник взуття.Майстерня виконуватиме повний набір ремонту та профілактики взуття який складається 16 позицій,від заміни набойок до перетяжки верха взуття.Мобільний прийомний пункт має 1 робоче місця:екпедитор-приймальник.
Обладнання майстерні складається ручного інструменту робочого місця та обладнання для виконання робіт по ремонту взуття та шкіряних виробів.

Конкуренти

Конкуренти на цьому ринку відсутні.Замінником є у клієнта тільки покупка ні якісного кітайского продукту де ціна не відповідає якості.

Переваги або дифференциатори

Привабливість нашого продукту в том що "послуга яка відвовідає вимоги "ціна-якість" йде клієнта.

Фінанси

Оскільки ринку продукції фактично не існує то і вартість послуг та робіт буде розраховуватись з урахуванням поступового звикання клієнта до вартості послуг.

Цільове призначення інвестицій

Закупівля обладнання;аренда приміщення та його ремонт;закупівля матеріалів;рекламна компанія.

Пропозиція інвестору

Пропозиції інвестору запропоную при зустрічі.

Команда або Керівництво

Ризики

Політична та економічна не стабільність.
5,00
1
2
3
4
5
1 оцінка
Авторизація/Реєстрація
arrow_back
UA
more_horiz
close
visibility569
star0
Додати в обране
Видалити з обраних
share
close
thumb_up0
Подобається
Не подобається
Ідея
Поточний стан
Ринок
Проблема або Можливість
Рішення (Продукт або Послуга)
Конкуренти
Переваги або дифференциатори
Фінанси
Інвестовано в минулих раундах, $
Бізнес-модель
Цільове призначення інвестицій
Пропозиція інвестору
Команда або Керівництво
Ментори-порадники
Лід-інвестор
Ризики
Проходження Інкубаційних/Акселераційних програм
Перемоги в Конкурсах і інші нагороди
Винахід/Патент
Відео про продукт