Фото - Найм
36092

Найм

Прокат інструменту та будівельного обладнання

Україна, Чернівецька область
Галузь: Послуги, сервіс
Стадія проекту: Діючий бізнес

Дата останньої зміни: 06.07.2021
Показати контакти
1
equalizer з 2000
help
Розраховується за оцінками та згідно із заповненістю Анкети проекту (докладніше про рейтинги )
Моя оцінка
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Середня оцінка:
Також цей проект:
- шукає займ
 

Ідея

Прокат інструменту та будівельного обладнання, з можливим розширенням в туристичну сферу.

Поточний стан

Діючий бізнес. Бізнес має певну сезонність. Основні продажи весна літо осінь для збільшення зимових продаж необхідне розширення асортименту. Максимальні подажи на даний момент 85000грн. в місяць. Є постійні клієнти.

Ринок

На початковому етапі Чернівці та Чернівецька обл. в подальшому розширення на сусідні регіони.

Проблема або Можливість

Мої кліенти в основному чоловіки 25-45 років або жінки 25-35 років, які будуються, роблять ремонт або ведуть домашне господарство чи мають присадибну ділянку, або професійні майстри та будівельники. Для виконання багатьох робіт потрібен інструмент або обладнання в разовому порядку. Наприклад для будівництва паркану необхідний мотобур та бетономішалка, але економічно не вигідно купувати інструмент за 6000грн.(мотобур) та 4000грн.(бетономішалка) для разової роботи .Професіонали звертаються за прокатом інструменту який у них зламався, або для виконання роботи яка не властива їхній спеціалізації, або інструмет є дуже дорогий і їм не вигідно його купуватию

Рішення (Продукт або Послуга)

Я пропоную своїм клієнта готовий до роботи інструмент, за прийнятними цінами. Наприклад прокат бетонозмішувача на добу вартує 90грн.Також можлива доставка на об'єкт.

Конкуренти

Переважно приватні особи які здають якійсь один або кілька інструментів через торгові площадкі в інтернеті, як правило без належного сервісу або доставки. Також є підприємці (фірма Техносвіт) для яких прокат це додатковий дохід, а не основний і тому вони не приділяють йому достатньо часу та уваги.

Переваги або дифференциатори

Моєю перевагою є більший асортимент інструменту та обладнання (деяких позицій не має в конкурентів) та нижча ціна. Система знижок. Лояльне відношення до клієнта, та до форми та суми застави.

Фінанси

На теперішній час вкладено 670000грн. власних коштів.з них 600000грн. в інструмент. Максимальна виручка на теперішній час 45000грн. Середній чек 500грн. Витрати - реклама,( в інтернеті та підтримка сайта) дрібний ремонт інструменту 10000-15000грн. Приміщення власне.

Бізнес-модель

Прокат, з широким асортиментом будівельних інструментів та обладнання. Мінімальна площа приміщення 25м2 з додатковою територією на вулиці ( для інструменту типу бетономішалок). Необхідна наявність автомобіля для доставки замовлень .

Цільове призначення інвестицій

Інвестиції необхідні для закупки обладнання та інструментів яких зараз не має в наявності , для розширення асортименту в кількістному та якісному сенсі.

Пропозиція інвестору

Пропозиц інвестору 60% від прокату інструменту в який вкладені гроші інвестора. Обов'язкова умова підписання договору в якому прописані всі умови входу і виходу інвестора.

Команда або Керівництво

Винахід/Патент

Заявка на реєстрацію торгової марки №m2019 02394 дата 04,02,2019
5,00
1
2
3
4
5
1 оцінка
Авторизація/Реєстрація
arrow_back
UA
more_horiz
close
visibility2718
star0
Додати в обране
Видалити з обраних
share
close
thumb_up0
Подобається
Не подобається
Ідея
Поточний стан
Ринок
Проблема або Можливість
Рішення (Продукт або Послуга)
Конкуренти
Переваги або дифференциатори
Фінанси
Інвестовано в минулих раундах, $
Бізнес-модель
Цільове призначення інвестицій
Пропозиція інвестору
Команда або Керівництво
Ментори-порадники
Лід-інвестор
Ризики
Проходження Інкубаційних/Акселераційних програм
Перемоги в Конкурсах і інші нагороди
Винахід/Патент
Відео про продукт